16 هکتار مجموعه ای از Ajay Devgn-starrer Maidaan برچیده

16 هکتار مجموعه ای از Ajay Devgn-starrer Maidaan برچیده شد – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 29 مه سال 2020, 16:04 IST | سرپرستان | بمبئی

“ما ساخته شده است یک, هوای آزاد, مجموعه ای از پوشش 16 هکتار طرح در اطراف بمبئی با تمام زیرساخت های تولید. فقط به عنوان شلیک شد در جریان همه گیر آمار جهانی” گفت: تولید فیلم بونی کاپور.

Ajay Devgn at the shoot with director Amit Sharma

Ajay Devgn در شلیک با مدیر Amit Sharma

16 هکتار بالا-تعمیر و نگهداری مجموعه ای که ساخته شده بود برای Ajay Devgn-starrer “Maidaan” شده است برچیده با توجه به ادامه COVID-19 مستند و آینده فصل باران های موسمی.

“ما ساخته شده است یک, هوای آزاد, مجموعه ای از پوشش 16 هکتار طرح در اطراف بمبئی با تمام زیرساخت های تولید. فقط به عنوان شلیک شد در جریان همه گیر آمار جهانی” گفت: تولید فیلم بونی کاپور و اضافه کرد: “این مجموعه در حال حاضر از هم جدا شده به عنوان باران با توجه به وارد در بمبئی. بازسازی را حداقل دو ماه است که شروع خواهد شد در ماه سپتامبر در اولین تیراندازی شروع می توانید تنها در ماه نوامبر است.”

کاپور اضافه شده و این به معنای از دست دادن عظیم برای ما. “خوشبختانه همه سرپوشیده و در فضای باز, آموزش بخش به ضرب گلوله کشته شدند در لکنو و کلکته بنابراین در حال حاضر در می” او آگاه است.

کارگردان “Badhaai هو” ساز Amit Sharma, “Maidaan” فوتبال درام بر اساس زندگی سابق, بازیکن, مرحوم سید عبدالرحیم که همچنین به عنوان یکی از بزرگترین مربیان در ورزش که در هند دیده می شود. او موفق هند تیم ملی از سال 1950 تا زمان مرگ او در سال 1963 و به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان معمار هندی مدرن فوتبال است.

بنا به گزارش مجموعه از آکشی کومار-starrer تاریخی, درام “Prithviraj” نیز برچیده شود و به دلیل بالا بودن هزینه تعمیر و نگهداری.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>