117 سال در میان چهار صد ساله روساي توسط این گروه

117 سال در میان چهار صد ساله روساي آن dept – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 29, 2020, 21:48 IST | PTI | بمبئی

این felicitation برگزار شد به عنوان بخشی از 160 مالیات بر درآمد بنیاد بعد که جشن گرفته شد در جولای 24

This picture has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

چهار صد ساله زنان از جمله کسی است که 117 سال پیر شده است روساي توسط وزارت مالیات بر در Madhya Pradesh برای پرداخت مالیات خود را به طور رسمی در اینجا گفت. با در نظر COVID-19 پروتکل های felicitation برنامه برگزار شد و از طریق ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه با مقامات بازدید از این زنان در مکان های خود را در Madhya Pradesh و Chhattisgarh به افتخار آنها.

مالیات بر درآمد گروه مفتخر Girija بای Tiwari (117) از بینا در مادها پرادش”s ساغر منطقه Ishwaribai Lulla (103) و Kanchan بای (100) از ایندور در دولت Beena Rakshit (100) از بیلسپور در چتیسگر برای پرداخت مالیات خود را به طور رسمی گفت.

پرسید: اگر Girija بای قدیمی ترین مالیات دهندگان در جهان و یا هند, اصلی, رئیس کمیسیون مالیات بر درآمد (Madhya Pradesh-Chhattisgarh) A K Chauhan گفت PTI, من مطمئن هستم که در مورد آن, اما او قطعا قدیمی ترین در ایالات متحده به عنوان در هر پن کارت ضبط. او است که قطعا یکی از قدیمی ترین مالیات دهندگان در کشور است.”

Chauhan اطلاع داد که Girija بای رسم خانواده بازنشستگی از طرف شوهرش بود که اصلی بازنشسته. این felicitation برگزار شد به عنوان بخشی از 160 مالیات بر درآمد بنیاد بعد که جشن گرفته شد در جولای 24.

این گروه همچنین افتتاح دو Aaykar Sewa سکس با مامان در Morena و بالاگھاٹ مناطق, Madhya Pradesh برای راحتی مالیات دهندگان در دولت Chauhan گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید