همانطور که Dabangg تکمیل یک دهه امروز در تاریخ 10 سپتامبر، Arbaaz خان طول می کشد به حساب اینستاگرام خود را برای به اشتراک گذاشتن یک نگاه اجمالی از تریلر که بیرون آمد که زمان و تشکر از طرفداران برای ساخت Chulbul Pandey یک شخصیت نمادین.

A still from the trailer of Dabangg, Picture Courtesy: YouTube

هنوز هم از تریلر Dabangg ، تصویر حسن نیت ارائه میدهد : یوتیوب

“یک فیلم که ساخته شده نمادین Chulbul پاندی است که تبدیل به یک شخصیت فرقه”, سهام Arbaaz خان به عنوان ساعت Dabangg 10 سال.

“رابینهود پاندی” همانطور که ما با علاقه او را صدا می زنم، دبانگ سلمان خان هنوز یکی از نمادین ترین فیلم های پلیس ساخته شده است. حرکت های رقص سواگر او، دیالوگ های seeti-maar او و یکی از اقدام مهربانانه اش باعث شده است که چولبول، دوست داشتنی ترین شخصیت ها تا به امروز باشد.

دیدن سلمان دونینگ لباس پلیس، انجام اقدام مانند هیچ دیگر، تماشای او در دابانگ یک درمان عادلانه برای طرفداران ش بود. اضافه کردن به جذابیت او سوناکشی سینها در نقش راججو و ارباذ خان در نقش مکی بودند. همان طور که تیم فیلم یک دهه از این شاهکار را جشن می گیرد، اربااز خان به دسته رسانه های اجتماعی خود برد تا از هواداران به خاطر عشقی که روی فیلم دوش گرفته اند تشکر کند. نوشت:-

“یک دهه از DABANGG.
با تشکر از همه شما برای عشق و قدردانی ارائه شده در این فیلم واقعا دوست داشتنی است. فیلم که ساخته شده نمادین Chulbul پاندی است که تبدیل به یک شخصیت فرقه. ما در حین ساخت این فیلم زمان و تجربه فوق العاده ای داشتیم و بار دیگر از همه شما به خاطر عشق و حمایت تشکر می کنیم.» (sic) يه نگاهي به اينجا بنداز:

همه چیز سحر و جادو در فیلم بود، آن را سخت ضربه دیالوگ خود را مانند “Thappad se darr nahi lagta sahab؛ pyar se lagta hai’, or “Hum yahan ke Robinhood hain; Robinhood Pandey” or its cult songs such as title track “Hud Hud Dabangg ”, the love track ‘Tere Mast Mast Do Nain’ or the party number ‘Munni Badnaam’. شوقی که در میان هواداران ایجاد کرد هنوز وجود دارد.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار