10 ویژگی که باید هنگام خرید یک هود رنج هوشمند جستجو کنید

10 ویژگی که باید هنگام خرید یک هود رنج هوشمند جستجو کنیدهودهای دامنه آشپزخانه برای تهویه ، از بین بردن بو و ناخالصی های هوا و تمیز نگه داشتن آشپزخانه از دود فریبنده بسیار مهم هستند. شما می توانید آشپزخانه های طراح را با کاپوت های هوشمند اندازه بالایی قرار دهید زیرا آنها زیبایی زیبایی به فضای آشپزی و عملکرد خود را که توسط فناوری مدرن رانده می شود ، ارائه می دهند.

پرفروش ترین هود آشپزخانه چگونه کار می کند
یک هود محدوده ساخته شده به شکل سایبان ، مجهز به فن در قسمت داخلی است. بنابراین با دمیدن دود و بوی غذا از محل پخت و پز کار می کند. با این روش هوا را تمیز می کند و باعث می شود آشپزخانه شما بوی تازه ببخشد. هودهای برد هوشمند در طراحی های مختلفی ارائه می شوند و برای کنترل آسان از دستگاه های هوشمند مختلف پشتیبانی می کنند.

این راهنما شما را با برخی از مهمترین ویژگی هایی که هنگام خرید کاپوت هوشمند جدید باید جستجو کنید ، آشنا می کند.

# 1 CFM برای Range Hood
هنگام محاسبه حداقل اندازه یک هود برد ، سه مورد باید در نظر بگیرید. اندازه سطح پخت و پز ، مقدار گرمای حاصل از سطح پخت و پز و حجم آشپزخانه است. اگر هود دامنه به یک دیوار وصل شده است ، باید هر فوت خطی 100 فوت مکعب در دقیقه (cfm) داشته باشید.

بنابراین ، اگر شما طیف وسیعی از 30 اینچ دارید ، باید یک هود با 250 cfm ((30/12) * 100 = 250) داشته باشید. اگر هود بیش از یک جزیره باشد ، از 150 فوت cfm / linear foot استفاده خواهید کرد. در این حالت ، cooktop 30 would به 375 cfm ((30/12) * 150 = 375) نیاز دارد.

هود هوشمند
تصویر: BCHydro

همچنین بخوانید : 10+ هودهای محدوده بسیار مدرن برای پرکردن آشپزخانه

فیلتر پلی اورتان شماره 2
غذای شما همیشه حاوی چربی مخصوصاً هنگام تهیه غذاهای روغنی یا هنگام پخت و پز با روغنهای گیاهی است. این نوع غذاها در صورت مجهز بودن به بالای آشپزخانه ، چربی را به هود تقسیم می کنند. بنابراین فیلتر پلی اورتان برای خلاص شدن از شر همه روغن ها و ناخالصی های حاصل از غذاهای روغنی و روغنی روی دستگاه تعبیه شده است.

این قسمت از اختراع می تواند تا 98 درصد ناخالصی های گریس را از بین ببرد و راندمان جذب دستگاه را حفظ می کند. همچنین در استخراج تمام هوا ، بوی غذا ، دود ، بخار و سایر ناخالصی هایی که ممکن است در منطقه آشپزخانه شما وجود داشته باشد ، کمک می کند.

هود-فیلتر-هود هوشمند
تصویر: BHG

نورپردازی شماره 3 LED
تمام ابزارهای هوشمند که به نظارت دقیق نیاز دارند ، چراغهایی را تشکیل داده اند که به عنوان واحد اطلاع رسانی کار می کنند. بنابراین اگر می خواهید روند پخت و پز و عملکرد کاپوت خود را کنترل کنید ، حتماً هنگام انتخاب کاپوت برد ، چراغ LED را بررسی کنید. برخی از کارکردهای چراغ های LED شامل نورپردازی و نشانگر ویژگی های عناصر پخت و پز است و همچنین تایمی را که شما برای پخت و پز تنظیم کرده اید نشان می دهد.

گرداب هوشمند-هود-چراغ-گرداب
تصویر: گرداب

مواد 4 استیل ضد زنگ
شما باید هود دامنه خود را از ناخالصی ها و گریس هایی که روی آن گیر کرده تمیز کنید. بنابراین هنگام انتخاب دستگاه ، اطمینان حاصل کنید که مواد از دوام و بدون زنگ زدن به گونه ای هستند که حتی وقتی آن را با پارچه تمیز لال لمس می کنید ، زنگ نمی زند و حتی همکاری نمی کند. مواد موجود در قسمت بیرونی دستگاه نیز باید از روکش بدون لمس باشد تا از لمس اثر انگشت روی دستگاه هنگام لمس آن جلوگیری شود.

هوشمند-هود-هود-استیل ضد زنگ مخلوط کن
تصویر: Conzumer

# 5 آسان برای نظارت
بیشتر هودهای برد هوشمند طوری طراحی شده اند که از دستگاه های هوشمند استفاده می شوند. اگر هود شما از این ویژگی برخوردار است ، باید یک آشپزخانه را انتخاب کنید که با برنامه های دستگاه هوشمند نیز سازگار باشد. اهمیت داشتن این ویژگی در آسان کردن خدمات مانیتورینگ شماست زیرا در هنگام بررسی مواد غذایی نیاز به حرکت به جلو و عقب دارید. تلفن هوشمند شما می تواند در مورد آنچه در آشپزخانه از هرجای دیگر آشپزی می کنید ، بازخوردی به شما بدهد

هود هوشمند-محدود-هود-کنترل هوشمند
تصویر: هووز

شماره 6 تایمر و تازه ساز
برخی از هودهای برد هوشمند مجهز به مکانیزم خاموش و خاموش اتوماتیک هستند و همچنین از زمان طراوت تشکیل شده است که به شما امکان می دهد تا تایمر برای تازه کردن دستگاه را تنظیم کنید. این ویژگی شما را قادر می سازد بدون نگرانی در مورد عملکرد هود دامنه ، با کارهای دیگر ادامه دهید زیرا این کار تا زمانی که غذا پخت و پز باشد کار می کند.

به عنوان مثال ، اگر یک ساعت در حال پخت هستید ، هود را تنظیم کنید تا یک ساعت نیز کار کند. بنابراین وقتی اجاق خاموش می شود ، هود نیز به طور خودکار خاموش می شود. ویژگی طراوت از آنجا که به کاربر کمک می کند تا هوا را همیشه در اطراف آشپزخانه تازه نگه دارد ، از اهمیت خاصی برخوردار است.

می توانید زمان ترشی را مطابق اولویت خود تنظیم کنید. این بدان معناست که می توانید بعد از 10 یا حتی 20 دقیقه آن را خنک کنید.

هوشمند-برد-هود-تایمر-تازه کردن- ajmadison
تصویر: AJMadison

# 7 ویژگی فنی را تنظیم کنید
این یک ویژگی منحصر به فرد است که در اکثر هودهای برد بارگیری می شود. با سنجش میزان ناخالصی ها ، گریس ها و حتی بخار موجود در منطقه پخت و پز کار می کند. بنابراین ، اگر میزان آلاینده ها در اتاق بیشتر شود ، هود بلافاصله عملکرد خود را تنظیم می کند.

فناوری سازگاری ، فن را به سرعت تغییر می دهد تا اطمینان حاصل شود که هوای اطراف آشپزخانه همیشه تمیز و تازه است. این ویژگی باعث می شود فن در صورت حذف ناخالصی ها به گونه ای باشد که فن مورد نیاز نباشد ، به طور خودکار آن را خاموش می کند.

هوشمند-برد-هود-تعدباس-فناوری-هووز
تصویر: هووز

# 8 سیستم آسپیراسیون محیطی (PAS)
اگر می خواهید وسیله ای باشید که بدون تولید صداهای بلند و بی صدا کار کند و در عین حال انرژی کمتری را در خانه خود مصرف کنید ، این ویژگی است که باید به دنبال آن باشید. بیشتر هودهای برد هوشمند مجهز به سیستم PAS هستند که برای کاهش صدای فن کار می کنند و همچنین باعث کاهش میزان توان مورد استفاده در کار دستگاه می شوند.

هود هوشمند-برد- PAS-elica
تصویر: الیکا

کنترل لمسی شماره 9
یک هود برد هوشمند باید مجهز به حالت لمسی باشد که بتواند به راحتی تغییرات و تنظیمات دستگاه را انجام دهد. با کنترل لمسی ، می توانید دستگاه های خود را تنظیم کنید زیرا تمام تغییرات در دستگاه نمایش داده می شوند. اما توجه داشته باشید که ، این ویژگی نمی تواند یکی از اتصال هود با یک دستگاه هوشمند را برای اهداف کنترل محدود کند.

هود هوشمند
تصویر: آمازون

سنسورهای # 10 گرما
هودهای محدوده مجهز به فن است که برای کنترل میزان گرمای اتاق ضروری است. بنابراین ، در صورت وجود دمای زیاد در محل پخت و پز ، هواکش در دستگاه آن را حس می کند و بلافاصله پنکه را روشن می کند تا گرما در اتاق متعادل شود.

سنسور گرمای هود برد
تصویر: Grx

اگر قصد خرید یک کاپوت هوشمند برای فضای آشپزخانه خود را دارید ، اینها برخی از ویژگی های اساسی است که باید به آنها توجه کنید تا مطمئن شوید کالای مناسب را خریداری می کنید. اطمینان حاصل کنید که فروشنده برای تضمین کیفیت یک سند ضمانت نامه را در اختیار شما قرار می دهد.