1 سال از Kabir سینگ: Kiara Advani می شود, دلتنگ, سهام نهان تصاویر

1 سال از Kabir سینگ: Kiara Advani می شود, دلتنگ, سهام نهان تصاویر – سرگرمی

انتشار: Jun 21, 2020, 15:35 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Kabir سینگ دوم بزرگترین فیلم های پرفروش از 2019 و Kiara Advani در حال حاضر گرفته شده و به او Instagram حساب به آرزو این فیلم در اولین سالگرد خود را!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Kiara Advani

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Kiara Advani

دقیقا یک سال پیش فیلمی منتشر شد که تغییر مشاغل از آن منجر جفت. این فیلم در سوال کبیر سینگ و این جفت ارز در سوال این است که شاهد کاپور و Kiara Advani. Kabir سینگ بود که یک فیلم خاص برای هر دو بازیگر و بازیگر. کاپور به او تحویل داده قبل از ازدواج, انفرادی 200 کرور فیلم های پرفروش و Advani تبدیل به یک نام خانگی.

فوق العاده بیش از Rs. 278 کرور در جعبه دفتر این بازسازی از تلوگو کلاسیک Arjun ردی دوم-بالاترین-فیلم پرفروش سال پس از هریتیک روشن و تایگر شروف جنگ. و به او Instagram حساب Advani با نام مستعار Preeti سیککا مشترک برخی از نهان تصاویر از شلیک و همچنین آرزو فیلم a happy anniversary.

یک نگاه حق در اینجا:

پس از Kabir یک سینگ Advani دیده می شد در فیلم هایی مانند خوب Newwz و گناه. او در حال حاضر آماده سازی خود برای Shershaah, Laxmmi بمب Indoo کی Jawaani و Bhool Bhulaiyaa 2. شهید کاپور از سوی دیگر دیده می شود در نیوجرسی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK