ژل پرفکتا چیست؟

با ژل پرفکتا آشنا شوید

پرفکتا یک پرکننده ژل HA بسیار پیشرفته است که برای پر کردن چین و چروک، آبرسانی به پوست و افزایش حجم ایجاد شده است. Perfectha توسط شرکت فرانسوی Laboratory ObvieLine (شرکت A Sinclair IS Pharma) تولید و توزیع می شود. Perfectha با به حداقل رساندن اثرات اکسیداسیون در بدن، نتایج عالی را ارائه می دهد. طیف وسیعی از پرکننده‌های پوستی برای اصلاح چین و چروک، فرم‌دهی صورت و ترمیم حجم ایجاد شده‌اند و نتایج فوری طبیعی را ارائه می‌دهند. Perfectha حاوی ژل هیالورونیک اسید دوفازی غیر حیوانی تثبیت شده (HA) با اندازه ذرات ژل متفاوت برای درمان نشانه های مختلف است. این محصول با بهترین کیفیت مواد اولیه و اجزای مرغوب تهیه شده است تا بهترین درمان با کیفیت را برای شما فراهم کند.

Perfechta از فناوری E-BRID استفاده می کند که حضور تعداد بیشتری پیوند کووالانسی را امکان پذیر می کند که به کاهش سرعت تخریب آنزیمی کمک می کند و به ژل اجازه می دهد مدت بیشتری در پوست بماند. محلول پلیمر HA اضافه شده به ذرات میکروژل نیز یک محیط سیال محافظ ایجاد می کند که روند تخریب ژل را برای نتایج طولانی تر کند می کند. Perfectha مانند یک بالشتک متورم برای حمایت از ساختارها و بافت های صورت عمل می کند که ممکن است به دلیل پیری طبیعی حجم یا خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده باشند. چین و چروک ها فورا اصلاح می شوند، خطوط صورت دوباره تعریف می شوند و حجم صورت بازیابی می شود. این یک روش غیر تهاجمی و سریع و بدون زمان بهبودی محدود است. کل مجموعه Perfectha دارای علامت CE است و سایت تولید مطابق با الزامات استانداردهای بین المللی است. Perfectha با تمام استانداردهای ایمنی مورد نیاز مقامات بهداشتی مطابقت دارد. Perfectha قیمت های واقعا خوب و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد و مشتریان ارزش زیادی برای پول دریافت می کنند.

فیلر ژل هیالورونیک اسید دیپ پرفکتها یک ایمپلنت قابل جذب برای افزایش حجم لب و افزایش حجم بافت زیر جلدی است. طراحی شده برای ایجاد یک اثر پرکننده حجم عمیق در صورت برای پوشاندن چین و چروک های ثابت تر که از عمیق ترین لایه درم پوست ریشه می گیرند. نتایج از اولین درمان بی خطر و فوری هستند و برای آن توصیه می شود.

چروک های پیشانی عمیق تر

کانتورینگ صورت چانه یا گونه ها

حجم دادن به گونه ها

نشان

Perfectha خطی از ایمپلنت های ژل اسید هیالورونیک (HA) قابل جذب است که برای اهداف بازسازی در درمان، به عنوان مثال، لیپوآتروفی صورت، یا عدم تقارن مورفولوژیکی مرتبط با روند پیری یا سایر شرایط زمینه ای در نظر گرفته شده است. Perfectha برای استعمال داخل پوستی و زیر جلدی است و در نواحی صورت و دست ها برای پرکردن فرورفتگی های پوست و همچنین برای افزایش حجم بافت کاشته می شود.

ملاحظات ایمنی مهم

مانند همه این روش ها، احتمال بروز عوارض جانبی وجود دارد، اگرچه همه آنها را تجربه نمی کنند. این عوارض جانبی شامل عفونت، حداقل واکنش التهابی حاد بافتی (قرمزی، تورم، بثورات پوستی، ادم، اریتم، توده ها/ندول ها و غیره)، درد (که ممکن است ماهیت موقت یا دائمی داشته باشد)، هماتوم گذرا یا کبودی را شامل می شود. . برای فهرست کامل به دستورالعمل استفاده مراجعه کنید.

پرفکتا از سال 2007 با بیش از 3.8 میلیون سرنگ فروخته شده در بیش از 50 کشور در سرتاسر جهان، به زنان کمک می کند تا ظاهر خود را کامل کنند و خود را نشان دهند.

و اکنون، خانواده پرفکتا کامل شده است. لیدوکائین پرفکتا لیدوکائین با 0.30 درصد کاهش درد در فرمول به این معنی است که می توانید نتایج طولانی مدت و طبیعی به بیماران خود ارائه دهید – با راحتی و راحتی بیشتر لیدوکائین.

با افزودن حجم و تغییر خطوط صورت، دستیابی به این نسبت جادویی اغلب بسیار امکان پذیر است. نتایج فوری – و طولانی مدت هستند. و قطعا تقلب نیست. آیا واقعا فکر می کنید که افراد مشهور اینطور به دنیا می آیند؟

نتایج

نتایج آنی است و درمان هیچ گونه اخراج اجتماعی ایجاد نمی کند. شما می توانید مدت کوتاهی پس از درمان به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید.

پس از درمان، بیماران متوجه می شوند:

کاهش چین و چروک های عمیق

کاهش ظاهر چین و چروک

چهره ای درخشان تر

میانگین مدت زمان نتایج حدود 9 ماه است. برای تصعید نتایج به‌دست‌آمده می‌توان تاچ‌آپ‌ها را انجام داد.

جلسات دیگری برای حفظ نتایج مورد نیاز خواهد بود.

Perfectha Deep – محتوا:

1 سرنگ یکبار مصرف حاوی 1 میلی لیتر ژل اسید هیالورونیک متقاطع با غلظت 20 میلی گرم در میلی لیتر در محلول بافر فسفات نمکی. محتوای استریل شده

2 عدد سوزن یکبار مصرف 30 گرم*13 میلی متر استریل شده.

1 برچسب قابلیت ردیابی در دو قسمت (برای بیمار و پزشک).

با یا بدون لیدوکائین موجود است