چگونه از جی پی اس استفاده کنیم؟

توسعه بستر مخابراتی و ارزان شدن سیمکارت باعث شد که gps آفلاین از رده خارج شود . استفاده از ردیاب جیپیاس این روزها به امری عادی بدل شده است و افراد زیادی قصد خرید ردیاب ارزان قیمت و مخفی برای خودرو و موتورسیکلت خود را دارند که قابلیت شنود هم داشته باشد . جی پی اس خودرو سامانهای است که به کمک ماهوارههای اطراف زمین، اطلاعات دقیقی در مورد مکان گیرنده ارائه میدهد.

در gps آنلاین اطلاعات دریافتی از ماهواره ، از راه دور قابل مشاهده است . اطلاعات تقویمی که مربوط به ارسال اطلاعات شامل تاریخ، زمان و سلامت ماهواره است. به طور معمول امکان اولیه تمامی مدلها، ردیابی خودرو و نشان دادن مکان فعلی خودرو بر روی نقشه است. با در دست بودن المان مشخص سرعت نور و مکان ارسال و دریافت سیگنال، دریافت کنندهی GPS موقعیت مکانی شما را روی زمین مشخص میکند.

هر یک از این ماهوارهها با حرکت از سوی غرب به شرق و داشتن سرعت ۱۲٫۸۷۴ کیلومتر در ساعت، دو بار در روز کرهی زمین را دور میزنند. زمانی که شما از سیستم جیپیاس روی گوشی هوشمند، تبلت یا خودرو یا هر وسیلهی دیگری استفاده میکند، دو فاکتور TOA (زمان رسیدن پیام به دست گیرنده) و TOF (زمان اختصاص یافته بین خروج پیام و رسیدن به دست گیرنده) به سیستم جیپیاس که در اختیار شما است، ارسال میشود. هر یک از ماهوارهها روی زمین وزنی بیش از ۹۰۰ کیلوگرم دارند و قطر هر یک به بیش از پنج متر میرسد که البته این قطر با احتساب پرههای مربوط به قرارگرفتن باتریهای خورشیدی محاسبه شده است.

جی پی اس شخصی دستگاهی هوشمند، سبک وزن و کاربردی است که به کمک آن میتوانیم موقعیت افراد را روی نقشه پیدا کنیم. اگر بر روی خودرو شخصی و یا موتورسیکلت نصب شود از سرقت جلوگیری میشود . ماهوارههای مورد نظر به نوعی تنظیم شدهاند که هیچگاه با حرکت در مدارهای مختلف روی همدیگر همپوشانی ندارند. معمولا شرکتهایی که بازاریاب در سطح شهر دارند میتوانند استفاده کنند . همچنین سالمندان و والدین ما به مراقبت دوچندان نیاز دارند. و بهترین ردیاب در ادامه با ما باشید . نقشه گوگل، ردیاب ماشین و جی پی اس های شخصی تنها بخشی از استفاده های مفید از این فناوری در زندگی روزمره است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین جی پی اس شخصی لطفا از سایت ما دیدن کنید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe account