چاپ مقاله isi

پذیرش و انتشار مقالات ISI
اگر هرکسی مقالات ISI را منتشر کرده باشد می تواند از مزایای چاپ مقاله isi زیر بهره مند شود:

بهبود خلاصه علمی در مصاحبه دکتری برای دانشجویان دکتری
بهبود نتایج تحقیق برای دانشجویان دکتری و اعضای اساتید دانشگاه
بهبود کیفیت CV برای پذیرش در دانشگاه های معتبر بین المللی
برای اخذ درجه دکترا باید یک سند ISI منتشر کنید
روند دریافت و پذیرش مقالات از ISI بسیار پیچیده و مفصل است. برای اینکه چاپ مقاله isi بتوانید مقالات خود را در مجلات ISI منتشر کنید ، بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید:

اول از همه ، باید توجه داشت که کیفیت و سطح فنی محصول باید بالا باشد. بنابراین از سرمایه گذاری در مقالات با کیفیت متوسط ​​و پایین خودداری کنید.
مقاله خوب مقاله ای است که به خوبی پیکربندی شده باشد. عنوان مناسبی برای آن انتخاب کنید. کلمات کلیدی چاپ مقاله isi باید کاملاً با محتوای اصلی مقاله مرتبط باشند. خلاصه شامل مهمترین نتایج و روشهای تحقیق است. مقدمه باید درست نوشته شود. در ادبیات موضوع باید موضوعات مناسب و ترجیحاً موضوعی ذکر شود. یک روش تحقیق عمیق ارائه دهید و ترجیحاً از فرمول ها ، نمودارها و جداول برای توضیح چاپ مقاله isi بهتر موضوع استفاده کنید.
فصل نتایج و تجزیه و تحلیل باید به خوبی نوشته شده و شامل همه نتایج باشد و به بهترین شکل ارائه شود.
پیشنهادات برای پروژه های آینده باید به خوبی ارائه شود.
از منابع معتبر ، مهم و به روز استفاده کنید.
ژورنالی که می خواهید مقاله برای آن ارسال شود باید کاملا متناسب با دامنه مقاله باشد.
مجلات معتبر و مورد تایید را انتخاب کنید.
اطمینان حاصل کنید که متن ترجمه شما از هیچ کجا چاپ مقاله isi کپی نشده است. کپی برداری از متن مقاله شما نوعی دزدی ادبی محسوب می شود و خط قرمز بسیاری از داوران و مجلات است.
ترجمه مقاله باید کاملاً حرفه ای (بومی) باشد. همچنین باید تنظیم شود. به خاطر داشته باشید که تهران ISI بسیاری از مجلات چاپ مقاله isi ممکن است مقاله شما را به دلیل ترجمه ضعیف و نوشتن انگلیسی ضعیف رد کنند.
به یاد داشته باشید که روند پذیرش و انتشار مقاله ISI پیچیده است و شما باید دانش و تجربه خوبی داشته باشید. همیشه چاپ مقاله isi به یاد داشته باشید که آزمون و خطا در این روند آزار دهنده خواهد بود و بهتر است از دانش و تجربه دیگران استفاده کنید.

3. روند پذیرش و چاپ مقاله ISI
پس از قالب بندی و بارگذاری مقاله ، وارد مراحل بررسی و ارزیابی می شود. ساکن مقاله ابتدا توسط سردبیر مجله بررسی می شود. در هر مرحله ، مقاله شما ممکن است به طور کلی رد شود (رد شود) ، یا از شما خواسته می شود لیست اصلاحات ارائه شده توسط سردبیر یا بازرسان مجله را حذف کنید. وزن داوران و ویراستاران و همچنین تعداد بازبینی کنندگان مقاله شما ، از مجله ای به مجله دیگر متفاوت است. پس از دریافت لیستی از اعتراضات و اصلاحات ارائه شده توسط قضات ، می توانید اصلاحاتی را انجام دهید و آنها را در مهلت تعیین شده توسط دفتر خاطرات مجدداً ارسال کنید. این روند می تواند چندین بار تکرار شود. پس ناامید نشوید و پاسخ را به بهترین شکل در مورد ایرادات اعمال کنید. اگر این مراحل را با موفقیت طی کنید. مقاله شما توسط مجله پذیرفته می شود. پس از پذیرش و پذیرش مقاله ، مقاله شما وارد مراحل چاپ می شود و بسته به شرایط مجله (در فصلنامه ، دو فصلنامه و …) در زمان مورد نظر منتشر می شود. به خاطر داشته باشید که بسیاری از مجلات در مرحله چاپ هستند. البته لازم به ذکر است که مرحله کارشناسی برای کسب امتیاز علمی ، مصاحبه دکتری و … کافی است.

1-3 هزینه مراحل پذیرش و چاپ را بررسی کنید
پس از نوشتن مقاله و روند قالب بندی ، باید هزینه انتخاب مجله را نیز در نظر بگیرید. مجلات قوانین شارژ متفاوتی دارند.

1-1-3. مجلات پول
بیشتر مجلات به این دسته تعلق دارند. هنگامی که مقاله خود را به این ژورنال ها ارسال می کنید ، معمولاً باید هزینه مراحل ارزیابی و در صورت پذیرش مقاله برای پذیرش و چاپ را بپردازید. البته کدام مرحله از چاپ و چاپ باید هزینه کنید ، از مجله ای به مجله دیگر چاپ مقاله isi متفاوت است. این قیمت بسته به مجله می تواند بسیار متفاوت باشد. اما معمولاً از 60 دلار شروع می شود و در هر چاپ تا 1000 دلار هم می رسد.

2-1-3. مجلات دسترسی آزاد
دلیل تشکیل این مجلات دو دسته است. اولاً ، در بسیاری از موارد ، محققان وقت کمی برای تصویب و تصویب گزارش خود دارند. برای این منظور ، ممکن است یک داور سریع در قبال پرداخت داشته باشند تا بتوانند مقاله خود را در اسرع وقت به داور تحویل دهند. البته این به معنای چاپ مقاله isi پذیرش مقاله نیست. در عوض ، شما فقط هزینه داوری سریع و مقدماتی را پرداخت می کنید. دلیل دوم ایجاد چنین مجلاتی کمک به محققانی است که می خواهند به این مقالات منتشر شده به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. در گروه مجلات قبلی ، محققان مجبور بودند مقالاتی را از وب سایت و نشریات مجله خریداری کنند. قیمت خرید مقالات معمولاً از 30 دلار شروع می شود. در نتیجه ، قیمت مقالات برای خوانندگان پایین نیست! در مجلات دسترسی آزاد ، برای سهولت محققانی که می خواهند به متن مقالات دسترسی داشته باشند ، به جای پرداخت هزینه برای خرید مقاله ، نویسندگان مقاله گرفته می شوند.

پس از پذیرش مقالات ، نسخه نهایی برای نویسندگان ارسال می شود. علاوه بر این ، پس از پذیرش چاپ مقاله isi تاریخ اعلام شده توسط مجله ، مقاله شما به صورت آنلاین در وب سایت یا انتشارات مجله نمایه خواهد شد.

چندین نکته باید ذکر شود:

دریافت و انتشار مقالات ISI در مجلات معتبر همیشه دشوارتر و زمانبرتر از انتشار مقالات در مجلات عادی است. اما همیشه به خاطر داشته باشید که هزینه مقاله ای که در بهترین مجلات منطقه شما منتشر می شود ، بیش از چند مقاله در مجلات چاپ مقاله isi با کیفیت متوسط ​​است. بنابراین کیفیت مقاله خود را ارتقا دهید و صبور باشید.
روند نوشتن مقاله خود زمان بر است. روند پذیرش و چاپ مقاله ISI معمولاً بین 3 ماه تا بیشتر از 1 سال طول می کشد. بنابراین واقع بین باشید و انتظار نداشته باشید که مقاله در مدت زمان کوتاهی منتشر شود. البته این مسئله نسبی است و از مجله ای به مجله دیگر متفاوت است.
هزینه های پذیرش و انتشار مقاله ISI
مجلات دسترسی آزاد به نویسندگان نیاز دارند تا مقالات ISI را منتشر کنند ، اما هزینه پذیرش و انتشار مقاله ISI همیشه یکسان نیست و بسته به نوع ژورنال و البته کیفیت آن متفاوت است. همچنین ، این هزینه ها اغلب توسط نویسندگان به دلار و یورو دریافت می شود. نکته موسسه easypapers دیگر این که علاوه بر هزینه پذیرش و انتشار مقاله از ISI ، هزینه چاپ سریع مقاله از ISI نیز وجود دارد و شامل نویسندگانی می شود که مقالات آنها در مدت زمان کوتاه تری مورد ارزیابی و چاپ قرار می گیرد ؛ به عبارت دیگر ، این امکان برای محققانی وجود دارد که چاپ مقاله isi می خواهند کارهایشان سریع و مشخص ارزیابی شود و در صورت تأیید ، مقاله آنها بدون صف منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید