چاپگر جوهر افشان درجه یک حرفه ای

SureColor P600 نتایج چاپ باورنکردنی و عملکرد صفحه ای سخاوتمندانه ، مناسب برای ایجاد برچسب ها و عکس های حرفه ای را ارائه می دهد. قیمت اولیه و هزینه های عملیاتی گران است ، اما کیفیت تجارت ممکن است ارزش آن را برای تجارت شما داشته باشد. هر کارتریج جوهر پیگمنت Epson UltraChrome HD با قیمتی در حدود شصت دلار می رود. این چاپگر سازگار با طیف وسیعی از اندازه های رسانه ای ، از جمله 13 عکس بدون حاشیه 13 “x19” ، باید علاوه بر استقبال از فضای کاری خلاقانه باشد.

فقط برای تکرار مواردی که قبلاً به آنها اشاره کردیم ، اطمینان حاصل کنید که مقاله شما با چاپگر شما سازگار است. از کاغذ برچسب جوهر افشان بر روی پرینتر لیزری خود استفاده نکنید. نتایج می تواند فاجعه بار باشد و حتی می تواند منجر به چاپگر لیزری شکسته شود.

سوم ، مراحل.
شما می توانید طرح استیکر خود را با استفاده از نرم افزار یا برنامه ویرایش تصویر که با آن آشنا نیستید ، سفارشی سازی کنید. اما مانند هر کاری که می خواهید خودتان انجام دهید ، اگر چند بار اول این کار را انجام ندهید ، چاپ برچسب می تواند پرهزینه باشد. برای کمک به جلوگیری از این امر ، در اینجا مواردی بسیار مهم که باید به خاطر بسپارید وجود دارد.

نکته شماره 1: مطابقت با رنگ. دقت رنگ های شما به روند چاپی که شما انتخاب می کنید بسیار متکی است. CMYK بیشتر برای چاپ خانه و مطبوعات حرفه ای سازگار با بودجه استفاده می شود. این فرآیند شامل لایه بندی جوهر رنگی در نقاط تا زمانی که رنگ مورد نظر را در صفحه ایجاد کند. تقریباً همه چاپگرهای خانگی و اداری از پردازش CMYK استفاده می کنند ، و حتی چاپگرهای عکس درجه یک نیز از یک مفهوم مشابه استفاده می کنند (هرچند که با تنوع رنگ جوهر بسیار بیشتر). پردازش CMYK نتایج دقیق و رنگی با قیمت مناسب را به شما می دهد. گزینه دوم برای برچسب های وینیل رنگ Pantone® است. پنتون گزینه ای عالی برای صحت و استحکام کل رنگ ، به ویژه برای برچسب هایی است که شامل منطقه بزرگی از رنگ جامد است. در حالی که 10 درصد از تنهای CMYK به سمت بالا می تواند از بین برود ، Pantone به همان اندازه که از دست می دهید از صفحه نمایش به برچسب نزدیک است. جای تعجب نیست که می تواند برای طراحی های سفارشی دارای یک برچسب قیمت برتر نیز باشد ، و واقعاً چیزی نیست که بتوانید به راحتی خود به خود تولید کنید. به عنوان مثال ، از برچسب های نام شخصی در یک شرکت استفاده نمی کنید و به عنوان مثال از Pantone استفاده نمی کنید.

چاپ استیکر آنلاین

نکته شماره 2: انتخاب رنگ های مناسب. مقادیر رنگ سبک تر همیشه با استفاده از فرایند CMYK به خوبی ترجمه نمی شوند. در بسیاری موارد ، رنگها در سبکترین 10 درصد طیف اصلاً ترجمه نمی شوند. این بدان معنی است که سایه های ظریف زرد یا صورتی روی برچسب شما ممکن است فقط به نظر ناظر سفید باشد – ظاهری که می تواند طرح شما را بشوید. به همین ترتیب ، طرح هایی که رنگ سیاه زیادی را در خود جای داده اند ، بسته به اینکه چه ترازهای رنگی باعث ایجاد رنگ سیاه در طرح می شود ، متفاوت هستند. به عبارت دیگر ، رنگ هایی که برای ایجاد رنگ سیاه شما روی صفحه نمایش شما ترکیب می شود ، تعیین می کنند چه نسبت های جوهر سیاه و رنگی روی صفحه قرار می گیرند. انتخاب نادرست طراحی می تواند منجر به رنگ های سیاه یا رنگ های ریخته گری شود. StickerRobot مختصرا و ارزشمندی از ارزشمندی را در مورد چگونگی بدست آوردن هر دو رنگ روشن و تیره درست در اولین باری که چاپ می کنید نوشت.

نکته شماره 3: ماندگاری. همه برچسب ها به گونه ای طراحی نشده اند که برای همیشه بمانند. تفاوت در جوهر ، فرآیند چاپ و کاغذ منجر به اختلاف در طول عمر خواهد شد ، بنابراین عاقلانه است که تأیید کنید که از مواد مناسب استفاده می کنید (یا سفارش صحیح برچسب ها از مطبوعات) صحیح است. چند مورد برای برند شما مایه تاسف آورتر از سرمایه گذاری در کار استیکرهای سپر وینیل است که در کمتر از یک سال پوست کنده و محو می شوند و بقایای ناخوشایندی را روی خودرو شما می گذارد. همه برچسب هایی که درست می کنید نیازی به ایستادن در تست زمان ندارند و همه برچسب ها مجبور نیستند باران و آفتاب را محو کنند. اما اگر این قصد شما باشد ، حتماً کارهای خانگی خود را در مورد انتخاب تأمین خود انجام دهید.

نکته شماره 4: برش می میرد. شکل دادن به استیکرهای شما جلوه بصری قوی ایجاد می کند که بر عناصر طراحی شما تأکید دارد. برش Die سریعترین و آسان ترین راه برای برش دلخواه برچسب ها یا اندازه گیری برش است. مطبوعات حرفه ای اغلب برش قالب را به عنوان گزینه ای برای چاپ برچسب سریع و آسان می کنند ، اما می توانید با کمک یک برش لیزری نیز این کار را انجام دهید. برخی ملاحظات دیگر که باید هنگام چاپ از خانه به خاطر داشته باشید:

نکته شماره 5: قسمت های بزرگی از رنگ را بشکنید. چاپ رنگ جامد و مداوم در مناطق بزرگ کار ساده ای نیست (یا ارزان). Pantone چاپ رنگی تمیز تر و محکم تر خواهد داشت اما هزینه آن بیشتر از چاپ استاندارد CMYK است. به علاوه ، شما واقعاً نمی توانید آن را از خانه انجام دهید. راه حل دیگر جلوگیری از طراحی برچسب هایی با نواحی بزرگ با رنگ جامد است.

نکته شماره 6: بهترین کیفیت را انتخاب کنید. تقریباً درایور چاپی دارای چندین درجه کیفیت چاپ است که به منظور سفارشی کردن سرعت چاپ و میزان جوهر مورد استفاده شما طراحی شده است. هنگام چاپ برچسب های با کیفیت بالا ، می خواهید به بهترین کیفیت چاپ تغییر دهید. این کار بیشتر از چاپ حالت استاندارد یا پیش نویس طول می کشد ، اما نتایج بسیار بهتر خواهد بود.

نکته شماره 7: کارتریج های جوهر. همیشه قبل از چاپ برچسب اطمینان حاصل کنید که لوازم جوهر شما به خوبی ذخیره شده است. هنگامی که یک رنگ یا رنگ دیگر کم است ، می تواند باعث ایجاد همکاری شما شود