ورق مولتی استایل – سایبانکار

تابلوی استیل مسی و طلایی مات در رتبه دوم قرار دارند که مشاغلی مانند طلا فروشی ها و صرافی ها گزینه مناسبی برای بکارگیری آن ها به شمار می چاپ مولتی استایل آیند. این ورق های روکش دار یکی دیگر از گزینه هایی میباشد که بهترین روش برش و حک آن با دستگاه لیزر صورت میگیرد . ورقهای مولتی استایل یکی دیگر از ورقهای زیر مجموعه ورقهای پلاستیکی میباشد که با عنوان Acrylonitrile Butadiene Styrene مولتی استایل شناخته میشود . در هر مجموعه ای برای اینکه قسمت های مختلف را از یکدیگر سوا کرده و نام گذاری کنند نیاز به پلاک بوده و همچنین برای هدایای تبلیغاتی همچون سالنامه و کتاب هایی همچون دیوان اشعار سعدی و حافظ ئو قرآن کریم نیاز به این بوده که نام و ارم و لوگو فرد هدیه دهنده را بر روی هدیه قید کنند از این رو نیاز به پلاک مولتی استایل بیش از پیش احساس میگردد.

مولتی استایل ورق های نازک پلاستیکی شبیه پلکسی و به رنگ های طلائی، نقرهای، مسی یا برنزی می باشند که جهت ساخت انواع تابلو، نمای سردرب، پلاک و… مولتی استایل ها به عنوان ورق استیل و طلایی پلاستیکی جزو طلق های پرکاربرد در صنعت میباشند. ورق مولتی استیل در اندازه های بزرگ و کوچک ساخته شده و امروزه استفاده از آنها در خیلی از موارد ضرورت دارد. با این حال که این ورق های مولتی استایل رنگی با وجود اینکه تنوع رنگی دارند، اما ممکن است تنوع رنگ آنها به اندازه پلکسی گلاسها نباشد و از سوی دیگر این ورق ها معایبی دارند که این موارد در پلکسی گلاسها وجود ندارد که از جمله این موارد به این موضوع اشاره کرد که معمولا ورق های مولتی استایل میتواند بعد از مدتی و یا در اثر خش افتادن بر روی آنها سیاه شوند اما چنین حالتی در ورق های پلکسی گلاس وجود ندارد.

با همین رویکرد حک مهر در امر الگو حک لیزری با توجه به الگوها و مد جهانی سلیقه داخل کشور را جهت میدهد. توجه داشته باشید ورق مولتی استایل، به علت ضخامت کم، اگر دربرابر جسم تیز قرار گیرد، دچار خط و خش میشود. شرکت حک مهر با نگاهی فراگیر با توجه به برنامه های کاربردی در هر بخش صنعتی و حک لیزری را در طیف گسترده ای از الگوهای هندسی انجام می دهد و در اختیار هر بخش قرار می دهد.

مولتی استایل در ابعاد ۶۰ × ۱۲۰ سانتی متر تولید می شوند. برای اطلاع از ویژگی های این نوع چاپ، پیشنهاد می کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. این تابلو بسته به نوع سفارش مشتریان اجرا می شود . این نوع ورق ها در تابلو های تبلیغاتی، دکوراسیون داخلی، هدایا و… این تابلو که از زیباترین تابلوها در این صنعت محسوب می شوند در نگاه اول مشابه با تابلوهای فلزی و استیل هستند اما در واقع در تولید آن ها از دو لایه آکرولیک و ABS استفاده شده که مقاومت آن ها را بیشتر می کند. ورق های پلیمری (ABS) دارای مقاومت فشاری بالا و سختی متناسب آن می باشند که کاربرد های گوناگونی در صنایع دارند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مولتی استایل مشهد وب سایت خود باشید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe account