هات چاکلت گانودرما بیز در فروشگاه آریوکالا/09109483228

گفته می شود که نوشیدن روزانه قهوه گانودرما سیستم ایمنی را بهبود می بخشد، خستگی مزمن را برطرف می کند و یک اقدام پیشگیرانه در برابر برخی سرطان ها است. این فواید سلامتی توسط علم تأیید شده است، جایی که مطالعات بسیاری از مزایای سلامتی قهوه گانودرما حمایت کرده اند، به همین دلیل است که معمولاً از آن در مخلوط قهوه استفاده می شود که می توانید در فروشگاه های مواد غذایی بهداشتی یا شرکت های شبکه ای که میکس قهوه ارگانیک می فروشند، خریداری کنید. طعم مخلوط قهوه با تولید کنندگان بسته به مواد دیگری که اضافه کرده اند متفاوت است. مخلوط رایج قهوه گانودرما از ترکیبات طبیعی قهوه، ریشی، استویا، بادیان ستاره ای یا نعناع فلفلی تشکیل شده است.

 

در سال 2016 بررسی پنج مطالعه منتشر شده قبلی به این نتیجه رسید که گانودرما لوسیدوم “با توجه به پتانسیل آن در افزایش پاسخ تومور و تحریک ایمنی میزبان می تواند به عنوان یک جایگزین جایگزین برای درمان معمولی استفاده شود.” منتشر شده در پایگاه داده‌های مرورهای سیستماتیک کاکرین.

 

به این ترتیب، علیرغم ادعاهای سلامتی قهوه گانودرما، ممکن است این فنجان قهوه برای همه نباشد. حتی کافئین کمتری نسبت به قهوه معمولی دارد، برخی ممکن است همچنان به محرک‌ها بسیار حساس باشند زیرا این نوشیدنی سیستم ایمنی را تحریک می‌کند. و اگر به قارچ حساسیت دارید، بهتر است قبل از استفاده از قهوه گانودرما با متخصص مشورت کنید.

 

گانودرما چیست؟

گانودرما (ریشی) اغلب نیروگاه قارچ نامیده می شود.

این قارچ به عنوان یک قارچ دارویی شناخته شده است و بیش از 2000 سال است که برای حمایت از سیستم ایمنی سالم استفاده می شود و مطالعه شده ترین گیاه دارویی در جهان است!

 

همچنین یک آداپتوژن است، به این معنی که به بدن کمک می کند تا با عوامل استرس زا سازگار شود و تعادل را بازیابی کند.

 

فواید گانودرما برای سلامتی چیست؟

بیش از 3000 مقاله در مورد قدرت شفابخش گانودرما منتشر شده است.

 

برخی از مزایای مستند:

سیستم ایمنی را تعدیل می کند

التهاب را کاهش می دهد

ذهن را آرام می کند و از اضطراب و افسردگی حمایت می کند

قند خون و هورمون ها را متعادل می کند

روده نشتی را درمان می کند

PH بدن را تنظیم می کند

ویروس ها، باکتری ها، کاندیدا و انگل ها را از بین می برد

از سرطان و آلزایمر جلوگیری می کند

از اشعه و EMF محافظت می کند

گابا را افزایش می دهد – خواب و خستگی آدرنال را بهبود می بخشد و کورتیزول را متعادل می کند

 

 

چرا محصولات Organo™ Ganoderma؟

منبع یابی همه چیز است

Organo ™ منبع زیستی ترین شکل گانودرما است و آن را در انواع نوشیدنی های لذیذ و مواد مغذی تزریق می کند.

 

بیشتر Reishi به طور مصنوعی در کیسه‌ها و لوله‌های پلاستیکی و/یا روی دانه‌های میسلی شده رشد می‌کند.

 

Organo™ گانودرما دارای گواهینامه 100% ارگانیک است و همانطور که طبیعت در نظر گرفته شده بر روی کنده های درخت واقعی در کوه های واگیو آسیا رشد می کند. کنترل‌های آنها سخت‌گیرانه است، فرآیندهای کشت ثبت اختراع است، و شیوه‌های تولید گواهی شده است.

 

Organo™ همچنین قهوه ممتازی را تهیه می کند که بدون کپک/مایکوتوکسین آزمایش شده است.

 

محصولات اسپور گانودرما

همه محصولات Organo™ حاوی گانودرما هستند، اما کپسول‌های کینگ قهوه و پودر اسپور حاوی هاگ‌های گانودرما هستند که قوی‌ترین بخش شفابخش قارچ است.

 

فرآیند محافظت شده با ثبت اختراع

هیچ شرکت دیگری در جهان مانند Organo™ فرآیند محافظت شده با ثبت اختراع برای برداشت هاگ های ریشی با فراهمی زیستی 99.9٪ را ندارد.

 

هاگ های گانودرما توسط یک پوسته سخت محافظت می شوند. تنها راه بدن ما برای هضم مواد مغذی درون خود، شکستن پوسته داخلی و خارجی آن است.

 

در حالی که بسیاری از شرکت‌ها فناوری شکستن 2 تا 7 درصد هاگ‌های خود را دارند، Organo™ دارای سیستم منحصربه‌فردی برای اطمینان از اینکه پودر اسپور آن‌ها از 99.9 درصد هاگ‌های باز تشکیل شده است، دارد.

 

انواع مختلف گانودرما چیست و کدام محصولات حاوی هر کدام هستند؟

این اینفوگرافیک ها به شما کمک می کند تا بهترین محصولات Organo™ را برای خود پیدا کنید!

 

قارچ ریشی چیست؟

قارچ ریشی که با نام های Ganoderma lucidum و lingzhi نیز شناخته می شود، قارچی است که در مکان های مختلف گرم و مرطوب آسیا رشد می کند (منبع معتبر 1).

 

سال‌هاست که این قارچ یکی از مواد اصلی در طب شرقی بوده است (1Trusted Source، 2Trusted Source).

 

در داخل قارچ، چندین مولکول از جمله تری ترپنوئیدها، پلی ساکاریدها و پپتیدوگلیکان ها وجود دارد که ممکن است مسئول اثرات سلامتی آن باشند (منبع مورد اعتماد 3).

 

در حالی که خود قارچ ها را می توان تازه مصرف کرد، استفاده از فرم های پودری قارچ یا عصاره هایی که حاوی این مولکول های خاص هستند نیز رایج است.

 

این اشکال مختلف در مطالعات سلولی، حیوانی و انسانی آزمایش شده است.

 

در زیر 6 مزیت علمی مورد مطالعه قارچ ریشی آورده شده است. سه مورد اول با شواهد قوی‌تری پشتیبانی می‌شوند، در حالی که پشتیبانی از بقیه کمتر قطعی است.

 

طعمش شبیه قارچه؟

طعم لذیذ، خوبی فانتزی دارد! من فکر نمی کنم طعم آن شبیه قارچ باشد، فقط یک فنجان قهوه خوشمزه است. طرز تهیه ریشی، تلخی قارچ را از بین می برد و مقداری تلخی قهوه را جذب می کند.

 

آیا برای قالب تست شده است؟

بله کاملا! محصولات ارگانو برای کپک و مایکوتوکسین ها (مواد تولید شده توسط کپک) آزمایش می شوند. ارگانو مواد خام را با هر گونه کپک آزمایش می کند و رد می کند. بسته های جداگانه نیز از کپک زدن جلوگیری می کنند.

 

اگر کاندیدا یا کپک داشته باشم چطور؟

قارچ های غذایی حاوی پلی ساکارید هستند که به قندی تجزیه می شود که می تواند کاندیدا و سایر قارچ ها مانند کپک را تغذیه کند. ریشی مبتنی بر دارویی این کار را انجام نمی دهد. در واقع، این یکی از قوی ترین عوامل ضد میکروبی است که به بدن کمک می کند تا از شر قارچ های بیماری زا خلاص شود. علاوه بر این، تری ترپن های موجود در Reishi دارای مزایای ضد میکروبی هستند. نشان داده شده است که آنها با باکتری های بد موجود در دستگاه گوارش و سایر عفونت های میکروبی و قارچی مبارزه می کنند.

 

اگر به کافئین حساس باشم یا به مصرف بدون کافئین نیاز داشته باشم، چه؟

اکثر افرادی که به کافئین حساس هستند، با ریشی موجود در این نوشیدنی‌ها رفتار شگفت‌انگیزی انجام می‌دهند، زیرا پاسخ کافئین را در بدن تعدیل می‌کند. اگر به کافئین حساس هستید، آهسته با بسته 1/4-1/2 شروع کنید و از آنجا به سمت بالا حرکت کنید.

 

هات چاکلت گانودرما بیز 

دیدگاهتان را بنویسید