نحوه چت کردن

چگونه چت کنیم تا همیشه برای طرف مقابل جذاب باشیم

شما همچنین معتقدید که وقتی وارد دنیای مهیج دوست یابی با جنس مخالف می شوید ، راهی برای فرار از چت و پیام رسانی وجود ندارد. برای موفقیت بیشتر در این راه ، نکات زیر را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه در فضای مجازی با حریف خود صحبت کنید و او را روحیه دهید.

هرگز پیام ساده مانند “سلام” ارسال نکنید

مشخص نیست که چه موقع اینقدر تنبل شده ایم ، اما بدون شک ارسال یک پیام ساده مانند “سلام” خالی ، پاداش تنبل ترین روش گپ زدن در یک رابطه است. درست است ، این قابل عبور است ، اما فقط اگر شما یک تکنسین نیستید که می داند چه کاری انجام می دهد. برای او پیامی ارسال کنید تا بتواند به شما دلیلی برای پاسخگویی ارائه دهد. به عنوان مثال ، می توانید پیام های زیر را امتحان کنید:

(البته مثالهای ذکر شده در اینجا برای کسانی است که یکدیگر را به قصد ازدواج می شناسند و می خواهند رابطه خود را صمیمی تر کنند و برای کسانی که از نزدیک ارتباط ندارند توصیه نمی شود).

سلام عزیزم امروز اوضاع چطوره؟

سلام سلام سلام ، من تمام صبح به شما فکر می کردم …

اگر او را خیلی نمی شناسید و می خواهید با او رابطه برقرار کنید ، بهتر است از یک نقطه مشترک بهانه بگیرید؛ به عنوان مثال ، اگر در جلسه ای غایب هستید ، از همکلاسی خود در مورد موضوعات آن جلسه س askال کنید یا در مورد آخرین موضوعی که صحبت کرده اید ، عکس یا متنی ارسال کنید.

پیام های فوق دارای دو مزیت هستند. اول این که به شما اجازه می دهد تا بدانید که او را به یاد دارید و دوم اینکه به او دلیل می دهد تا به شما پاسخ دهد. هدف اصلی از ارسال پیام درگیر کردن طرف مقابل در مکالمه است ، بنابراین با ارسال پیام های بی معنی از هدف اصلی خود دور نشوید. آیا می خواهید با او قرار بگذارید؟ فقط میخوام بپرسم حالت چطوره؟ آیا می خواهید گفتگوی صمیمی تری داشته باشید؟ هنگام ارسال اولین پیام برای شروع چت احساس ، هدف اصلی خود را به خاطر بسپارید.

به او نشان دهید که زندگی شخصی خود را دارید

ممکن است فکر کنید این احمقانه است که مردها زنانی را که در دسترس نیستند دوست داشته باشند ، اما قدرتی را که با تظاهر به دور از دسترس بودن و مجبور کردن طرف مقابل برای پیروی از خود دست کم نگیرید. اگر همیشه در دسترس او باشید ، ممکن است جذابیت خود را برای او از دست بدهید. اما اگر به او نشان دهید بانوی پرمشغله ای هستید که مسئولیت بسیاری از امور را به عهده دارید ، برای او جذابیت و مطلوبیت بیشتری پیدا خواهید کرد. اگر می خواهید در چت جذاب باشید ، به او بگویید که ممکن است همیشه در دسترس نباشید. هنگامی که با دوستان خود بیرون می روید ، به گونه ای به پیام پاسخ دهید که به آنها اطلاع داده شود که اکنون بیرون هستید و بعداً پیام را با دقت بخوانید و به آن پاسخ دهید.

این روش در وهله اول مودبانه است ، زیرا وقتی به شخصی پیام می دهید و ساعت ها بعد او به شما پاسخ نمی دهد ، قطعاً عصبی خواهید شد. این پیام را تأیید می کند ، اما لطفاً به او بگویید که در حال حاضر در دسترس نیستید. همچنین می توانید به او بگویید اکنون کجا هستید ، به عنوان مثال می توانید برای او تصویری از کنسرتی که تماشا می کنید یا غذایی که سفارش داده اید برای او ارسال کنید. به این ترتیب ، مادامی که به او نشان دهید حریم شخصی خود را دارید و تمام روز منتظر نیستید تا برای شما پیامی بفرستد ، احساس نزدیکی به شما می کند.

می توانید به صورت زیر برای او پیام ارسال کنید:

دیدن پیام شما چقدر خوب بود. راستش را بخواهید ، می خواستم چند نفر از دوستانم را ببینم. آیا می توانم با شما تماس بگیرم؟

سلام آقا … . من الان جلوی دوستانم هستم ، وقتی به خانه می رسم قطعاً برای شما پیام می آورم. (اگر همدیگر را خیلی خوب نمی شناسید ، به عنوان یک همکلاسی ، همکار یا …)

اگر می خواهید مردی که می خواهید عاشقش شوید برای شما یک فرد جالب باقی بماند ، باید برای او نیز جالب باشید.

شما باید نشان دهید که فردی واجد شرایط ، با علایق ، سرگرمی ها و دوستان مختلف هستید و همیشه به دنبال امتحان چیزهای جدید هستید.

به او اجازه دهید تصور کند که شما زندگی پرمشغله ای دارید و از اینکه اکنون فرصت ارسال پیام برای او را دارید بسیار احساس خوشحالی می کند.

اگر احساس کند که شما همیشه بیکار هستید و منتظر شرایط مناسب برای ارسال پیام هستید ، به سرعت علاقه شما را از دست می دهد.

نشان دهید که زندگی خود را دارید. به او بگویید که با دوستانتان قدم می زنید ، در کلاس کاراته شرکت می کنید یا فیلم جدیدی می بینید.

او باید بداند که زندگی شما فقط ارسال پیامک عاشقانه به او نیست و در نتیجه او می خواهد سهم بیشتری کسب کند.

یک علاقه مشترک پیدا کنید

یک علاقه مشترک پیدا کنید. درست است ، این قابل عبور است ، اما فقط اگر شما یک تکنسین نیستید که می داند چه کاری انجام می دهد. آنها علاقه بیشتری به صحبت با شما خواهند داشت.

به چیزی که در زندگی دوست دارید اشاره کنید. این به او نشان می دهد که شما فرد خوشبختی هستید و علایق مختلفی در زندگی خود دارید.

بدانید چه موقع باید تماس را خاتمه دهید:

بسیار مهم است که هر بار مکالمه را در زمان مناسب خاتمه دهید ، تا مرد مقابل همچنان به شما علاقه مند شود.

اگر او همیشه کسی است که مکالمه را خاتمه می دهد ، یا اگر شما همیشه در تلاش برای طولانی کردن مکالمه هستید ، به ویژه هنگامی که او مشغول است یا چیزی برای گفتن ندارد.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe account