نحوه اندازه گیری مناسب سینک آشپزخانه شما (بررسی ها)

اگر مشغول بازسازی آشپزخانه هستید یا در عوض میزهای خود را تعویض می کنید ، در بازار یک سینک آشپزخانه جدید هستید. سینک ها به هر شکل و اندازه می آیند. در طراحی های جدید آشپزخانه امروز ، بسیاری از افراد برای تأمین نیازهای اضافی ابزار ، بیش از یک سینک را انتخاب می کنند.

WEB Farmhouse Duet Pro A 4

در یک نگاه
چگونه یک سینک را اندازه دهیم
انواع سینک ظرفشویی
انتخاب سینک
سینک های آشپزخانه که باید در نظر بگیرید
نشانگرها و سؤالات متداول
نحوه اندازه گیری سینک:
سینک ها به گونه ای طراحی شده اند که در یک کابینت پایه نصب شوند. کابینت پایه از نظر اندازه متفاوت است. به عنوان یک قانون کوچک ، اندازه کابینت پایه خود را (در اینچ) بگیرید و 3 اینچ را کم کنید. اندازه سینک مورد نظر شما باید 3 اینچ کوچکتر از کابینت سینک ظرفشویی باشد.

فرمول:
اندازه پایه سینک (اینچ) – 3 اینچ = حداکثر سایز سینک شما باید خریداری کنید.

چرا این هست؟ سینک های زیر آب باید زیر پیشخوان ها نصب شوند. شما نمی توانید آن را ببینید ، اما یک سینک 1.5 اینچی لب وجود دارد که از هر طرف باید به پیشخوان های شما چسبیده باشد. بنابراین ، حداقل به 3 اینچ اضافی نیاز دارید تا سینک داخل کابینت پایه شما قرار گیرد.

برای یک سینک جلوی پیش بند ، برای نشستن در کابینت پایه به 1.5 اینچ از هر طرف نیاز دارید.

انواع سینک ظرفشویی:
شما می توانید از بین سه نوع سینک ظرفشویی مختلف را انتخاب کنید: undermount ، overmount یا پیشانی.

سینک های زیر آب معمولاً در بازار امروزی خانه نوسازی می شوند. یک سینک زیر کوه زیر پیشخوان های شما نصب شده است. این نوع سینک دارای ظاهری بسیار براق است و تمیز بودن آن نسبتاً آسان است.

غرق شدن بیش از حد بر روی پیشخوان شما همپوشانی دارند آنها نسبتاً ارزان تر از سینک های زیر آب هستند ، اما نسبتاً ارزان هستند.

سینک های Overmount برای تمیز کردن سخت تر هستند زیرا آب و صابون می تواند در پشت سینک و شیر آب دزدکی حرکت کند و در اطراف پیشخوان و دیوار جمع شود. ییل سینک های اضافی را نمی فروشد.

سینک رول استیل ضد زنگ

مخزن زیر آب

غرق شدن بیش از حد – حسن نیت ارائه میدهد

غرق شدن سینک

سینک های جلوی پیش بند
دنباله های بومی پیش بند سینک

سینک های جلوی پیش بند سومین نوع سینک هستند. آنها به طور فزاینده ای محبوب تر می شوند. سینک های جلوی پیش بند می توانند ضد زنگ ، سنگ یا خاک رس باشند.

سینک های زیر آب اکثراً از جنس استیل ضدزنگ هستند. با استفاده از ضد زنگ ، به دنبال چیزی باشید که 15-17 سنج ضد زنگ باشد. هرچه سنج پایین تر باشد ، از جنس استیل ضدزنگ بالاتر می باشد. همچنین ، فراموش نکنید که به گوشه و کنار نگاه کنید. گوشه های گرد تمیز تر هستند!

انتخاب سینک
برای ساخت و ساز جدید:

“ساخت و ساز جدید” به این معنی است که شما کاملاً آشپزخانه خود را تغییر داده و کابینت ها و میزهای خود را جایگزین می کنید. اگر این کار را انجام می دهید ، آزادی بیشتری برای انتخاب یک سینک با هر اندازه دارید. متداول ترین اندازه سینک ها 24 ، 30 و 33 اینچ است.

خانه های کوچکتر و کاندوها به احتمال زیاد با اندازه 24 اینچ ، کوچک و در عین حال کاربردی به اندازه کافی برای شستن گلدان ها و قابلمه ها خواهند بود. شکل های سینک ظرفشویی 24 اینچی معمولی یک کاسه مربع و D است. سینک های 24 اینچ پهن باید حداقل در یک کابینت پایه سینک 27 اینچی قرار بگیرند.

متداول ترین اندازه سینک تقریبا 30 اینچ است. در عرض 30 اینچ ، شما شروع به دیدن انواع گسترده تر از اشکال خواهید کرد: مربع تک کاسه ، تک کاسه و کاسه دوتایی. سینک ظرفشویی که 30 اینچ عرض داشته باشد باید در یک کابینت پایه حداقل 33 اینچ بنشیند. متداول ترین اندازه کابینت پایه برای ساخت و سازهای جدید به طور معمول 33-36 اینچ است.

آشپزخانه های بزرگتر می توانند سینک ظرفشویی 33 و 36 اینچی را در خود جای دهند. این سینک ها در یک کاسه یا کاسه دوتایی قرار می گیرند. اگر فضای زیادی برای یک سینک بزرگ دارید ، ممکن است بخواهید یک ظرفشویی آماده یا نوار را برای تهیه نیازهای مورد استفاده در نظر بگیرید.

اگر کابینت خود را نگه می دارید:
اگر در حال انتخاب سینک ظرفشویی هستید که کابینت خود را نگه دارید ، باید به اندازه کابینت پایه توجه زیادی داشته باشید. فقط سینک موجود خود را اندازه گیری نکنید. اندازه گیری کابینت پایه شما مشخص خواهد کرد که سینک جدید شما چقدر می تواند بزرگ باشد.

سینکهای آشپزخانه را در نظر بگیرید
برای یک نگاه امروزی ، این سینک ییل را بررسی کنید. از 15 استیل ضد زنگ ساخته شده است و دارای گوشه های گرد است.

سینک استیل ضد زنگ سفارشی ییل

برای یک پیشخوان صرفه جویی در فضای خاموش ، یک کاسه D را امتحان کنید. این کاسه عمیق تر است و این امکان را برای داشتن یک سینک بزرگ تر فراهم می کند که می تواند در یک کابینت کوچکتر قرار بگیرد.

سینک استیل ضد زنگ سفارشی ییل – کاسه

اگر می خواهید از ضد زنگ جلوگیری کنید ، خط گرانیتی جدید Franke را در نظر بگیرید ، مانند این سینک ظرفشویی که با یک آشپزخانه ضد زنگ سیاه (609 دلار) عالی به نظر می رسد.

Franke در زیر سینک گرانیت سوار 1

برای یک ظاهر کلاسیک یا زنگ زده ، با یک سینک جلوی پیش بند مانند یک دستشویی مسی N Ative Trails را در نظر بگیرید.

پیش سین مسی پیش بند بومی مس پیش بینی شده است

سینک ظرفشویی رول برای آشپزخانه های هوا و سفید بسیار عالی است. آنها همچنین در تضاد با رنگ ، ظاهر زیبایی را به آن اضافه می کنند.

سینک آتش

نشانگرها و سؤالات متداول:
تعویض سینک غیرممکن است. پس از تصمیم گیری در مورد سینک ، با سینک خود ازدواج خواهید کرد تا زمانی که پیشخوان های آشپزخانه خود را دوباره تنظیم کنید. بنابراین ، روی سینک دست نزنید! اگر شخصی سینک جدیدی به شما می دهد ، با این کار احتیاط کنید. قبل از اینکه متعهد به خرید آن شوید ، حتماً سینک خود را بصورت حضوری ببینید. شما صفحات میز خواهد شد ازقالب به تناسب نزول شما برای انتخاب کردن است و هیچ تماس رفتن وجود دارد.

همه سینک ها به همان روش ساخته نمی شوند. ضد زنگ با سنج اندازه گیری می شود. هرچه سنج پایین تر باشد ، سینک ضخیم تر است. سنج سینک بین 15-20 سنج اندازه گیری می شود.

از نظر فنی ، سنج “تعداد ورق های ضد زنگ است که می توانند در یک اینچ از ضد زنگ قرار گیرند”. بنابراین تقسیم 1 ” از زنگ نزن به 15 ، ورق ضخیم تری نسبت به تقسیم 1 ‘از استیل به 20 خواهد داشت. به طور کلی ، سینک های ضد زنگ ضخیم در حدود 16 سنج هستند.

سینک ظرفشویی و سنگی از لحاظ کیفیت بسیار زیاد متفاوت هستند. سینک های جلوی پیش بند سفید تبدیل به یک روند عظیم شده است ، اما از نظر مصالح ساختمانی و ضخامت آن متفاوت است.

WEB Farmhouse 24 Slate

توجه زیادی به سبک زندگی خود داشته باشید و یک سینک را پیدا کنید که برای شما بهتر باشد. اگر مشکل کمر دارید ، یک سینک عمیق خریداری نکنید ، زیرا در انجام کار در آن فضا با مشکل روبرو خواهید شد.

اگر شما یک آشپز کثیف هستید و دوست ندارید زمان زیادی را برای تمیز کردن بگذرانید ، پس از آن یک گوشه سینک با گوشه های تیز به دست نیاورید. اگر به طور معمول کمربند می پوشید و از دیدن خراش ها بیزار هستید ، از سینک جلوی پیش بند ضد زنگ خودداری کنید زیرا خراشیده می شود.

از سرمایه گذاری خود محافظت کنید. اطمینان حاصل کنید که از سینک خود با یک شبکه پایین محافظت کنید. این شبکه باعث می شود تا شما کمتر از نزول سینک خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید ، سینک ها نمی توانند دوباره ساخته شوند ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که خرید عاقلانه ای داشته و از آن محافظت می کنید.

منابع اضافی

برای کمک به هر پروژه آشپزخانه ، راهنمای لوله کشی آشپزخانه ییل را با روش های فراوان و تصاویر به دست آورید. بیش از 330،000 نفر قبلاً جوابهایی را در یک راهنمای ییل پیدا کرده اند.

راهنمای خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه ما را مشاهده کنید