سینک مناسب می تواند همه تفاوت ها را در آشپزخانه شما ایجاد کند ، بنابراین اگر تا به حال زمانی برای انجام کارهای خانه وجود داشته است ، این همان است. در نحوه انتخاب سینک آشپزخانه در راهنمای ما بیاموزید. انواع و اقسام سینک ها ، مواد و سایر ملاحظات مهم را تجزیه می کنیم ، بنابراین می توانید مواردی را پیدا کنید که مناسب شما باشد.

نحوه انتخاب
انواع نصب سینک ظرفشویی آشپزخانه انواع
تنظیمات
حوضه
تعداد عمق سوراخ های لوازم جانبی
ملاحظات مهم
ویژگی ها
مواد
چگونگی اندازه گیری و نصب سینک آشپزخانه

نحوه انتخاب سینک آشپزخانه
انواع نصب
سینک زیر آب
Undermount: به طور مستقیم در زیر میز نصب می شود ، سینک های زیرپائی فضا را به حداکثر می رسانند و منجر به تمیز کردن پیشخوان می شوند. آنها به بهترین شکل روی یک سطح جامد و میزهای غیر معدنی مانند گرانیت یا سنگ مرمر نصب شده اند. این سینک ها همچنین باید به درستی با پیچ و گیره پشتیبانی شوند تا مطمئن نشوند که زیر وزن گلدان و قابلمه های سنگین قرار نمی گیرند. بسته به نوع طراحی ، برخی از سینک های زیر آب نیز می توانند به عنوان سینک ظرفشویی نصب شوند.

مخزن آشپزخانه Undermount را خریداری کنید

سینک آشپزخانه
Drop-In:همچنین به عنوان یک سینک روتختی یا روتختی مشهور شناخته می شود ، این سبک آسان برای نصب مستقیماً به داخل دهانه ایستگاه شما می رود و در آنجا با گیره و پیچ از زیر آن محافظت می شود. سینک های کشویی دارای لبه ای هستند که برای پشتیبانی و امنیت روی تخته ایستاده است. این به طور معمول تنها نوع نصب است که می توان با میزهای رومیزی استفاده کرد. اگر این نوع سینک را انتخاب می کنید ، برای تمیز کردن آسان حتماً بین لبه حاشیه و لبه پشتی کانتر یا پشت تخته پشتی ، چند اینچ داشته باشید. بسته به نوع طراحی ، برخی از سینک های کشویی نیز می توانند به عنوان سینک های زیر آب نصب شوند. فقط مطمئن شوید که لب سینک به اندازه کافی گسترده باشد تا در بالای بازوی کنونی فعلی شما استراحت کند. همچنین باید سوراخ های شیر آب کافی برای راه اندازی شما وجود داشته باشد. در صورت نگه داشتن شیر آب ، میزان سوراخ ها برای اطمینان از مطابقت سینک شما بسیار مهم است. اگر در حال خرید یک شیر آب جدید هستید ، حتما تعداد سوراخ های موجود در سینک جدید شما با سوراخ های شیر آب مورد نیاز مطابقت داشته باشد. دیدن “”تعداد سوراخ های لوازم جانبی ” در زیر برای اطلاعات بیشتر

خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه

سینک خانه مزرعه
مزرعه مزرعه: به این نوع سینک سینک سینک پیش بند نیز گفته می شود. سینک های مزرعه دارای یک قسمت جلوی در معرض و یک حوضه عمیق می باشند و آنها را برای شستن ظروف بزرگ بزرگ ایده آل می کنند. با این حال ، جلو بزرگ آنها به کابینت های پایه کوتاه و ویژه احتیاج دارد که به احتمال زیاد نیاز به تغییراتی در کابینت های موجود شما دارند.

خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه مزرعه

نکته!
علاقه مند به داشتن یک نوار مرطوب در خانه خود هستید یا به یک سینک دوم برای جزیره آشپزخانه خود احتیاج دارید؟ یک نوار یا سینک ظرفشویی آشپزخانه یک انتخاب عالی است زیرا اندازه آنها نسبت به سینک های استاندارد کوچکتر است و برای شستن میوه ، گلدان های پر شده یا تمیز کردن سریع مناسب است.

فروشگاه نوار / سینک آشپزخانه دبستان

پیکربندی
تعداد حوضه ها
سینک ظرفشویی تک ، دوتایی و سه گانه
مجرد: برای آشپزخانه های کوچک ، تمیز کردن آسان ، و قابلمه و قابلمه خیساندن ایده آل است ، سینک های تک حوضه می تواند تا 33 باشد. “

خرید سینک ظرفشویی تک حوضه

دوتایی: این سبک سینک یک حوضه جداگانه برای شستشوی ظروف تولیدی و خیساندن دارد. سینک های دو حوضه می توانند تا 48 “باشند. بسته به نوع طراحی ، ممکن است دو حوضه دارای عرض یا عمق متفاوتی باشند. از آنجا که این غالباً بزرگتر از غرق های تک حوضه هستند ، حتما فضای کافی برای پیشگیری از آنها داشته باشید. راحت

خرید سینک ظرفشویی دو حوضه

Triple: سینکهای سه حوضه دارای یک سینک کوچک سوم هستند که از آن به عنوان سینک آماده استفاده می شود. دو حوضه دیگر شبیه یک سینک دو حوضه به نظر می رسند. اگر ظروف را اغلب می پزید و انجام می دهید ، این نوع روش بسیار خوبی برای جدا کردن محل های کار برای آماده سازی ، تمیز کردن و شستشو است. بسته به نوع طراحی ، حوضه ها می توانند از عرض و عمق مساوی برخوردار باشند ، یا می توانند در اندازه های مختلف ظاهر شوند. سینک های سه حوضه می توانند تا 60 باشند.

خرید ظرفشویی آشپزخانه سه تخته

عمق حوضه
برای تعیین اینکه چقدر سینک شما عمق دارد ، به ارتفاع کابینت پایه که در زیر سینک قرار دارد نگاه کنید. عمق حوضه سینک معمولاً عمق 8-10 ° است. حوضچه های عمیق تر مناسب و عالی برای خیساندن ماهیتابه ها هستند. با این حال ، آنها از فضای زیر کابینت بیشتری استفاده می کنند و می توانند برای اعضای خانواده کوتاهتر ناراحت کننده باشند. اگر یک سینک را انتخاب کنید که دارای چندین حوضه با اعماق مختلف باشد ، به عمق عمیق ترین حوضه نگاه کنید تا ببینید آیا کابینت پایه شما می تواند در آن جای بگیرد. حتماً اشیاء غیر منقول مانند سیم کشی برقی یا لوله کشی را به حساب بیاورید. در کنار سینک ، فضای لازم برای لوله کشی ، دفع زباله و قلاب های ظرفشویی مورد نیاز است.

برای یادگیری نحوه اندازه گیری یک سینک آشپزخانه جدید ، راهنمای ” نحوه اندازه گیری برای یک سینک آشپزخانه جدید ” را بخوانید .

تعداد سوراخ های لوازم جانبی
سینک ظرفشویی معمولاً بین یک تا پنج سوراخ در پشت سینک برای لوازم جانبی مانند شیر آب ، دیافراگم صابون و شیلنگ اسپری دارد. ویژگی هایی را که می خواهید گنجانید در نظر بگیرید و مطمئن شوید سینک ظرفشویی که انتخاب کرده اید می تواند همه آنها را در خود جای دهد. اگر شیر و لوازم جانبی فعلی خود را نگه می دارید ، مطمئن شوید که سینک ظرفشویی جدید شما دارای تعداد صحیح سوراخ ها باشد. با این حال ، شما همچنین می توانید یک بشقاب عرشه را برای پوشاندن سوراخ های بلااستفاده انتخاب کنید – چه شیروانی قدیمی خود را نگه دارید و چه جدید را بدست آورید.

سینک های زیر آب و مزرعه دارای حفره های شیروانی نیستند ، بنابراین اگر وجود آنها وجود نداشته باشد ، می توانید تعداد مناسب سوراخ ها را در میز کار خود سوراخ کنید.

خرید ظرفشویی آشپزخانه 1 سوراخ
خرید سینک ظرفشویی 2 سوراخ
خرید سینک ظرفشویی 3 سوراخ
خرید سینک ظرفشویی 4 حفره
خرید ظرفشویی آشپزخانه 5 حفره
خرید ظرفشویی آشپزخانه 6 سوراخ یا بیشتر
صفحات دک

ملاحظات مهم
سازگاری شیر آب : همه سینک های مجهز به شیر آب نیستند. اگر یک مورد جداگانه را خریداری می کنید یا از یک اسپوت فعلی استفاده می کنید ، حتماً تنظیم نصب سینک خود را بررسی کنید ، از جمله تعداد سوراخ های شیر آب. اگر سینک مورد نظر شما سوراخ های بیشتری نسبت به حد مورد نیاز داشته باشد ، می توانید از صفحات عرشه برای مبدل آنها استفاده کنید. اگر در حال بدست آوردن شیرهای جدید هستید ، یاد بگیرید که چگونه در ” راهنمای خرید شیر آب آشپزخانه ” ما را انتخاب کنید .

شیرینی های سینک آشپزخانه را خریداری کنید
لوازم جانبی: لوازم جانبی اضافی مورد نظر خود را تهیه کنید و بررسی کنید که آیا آنها در آن گنجانده شده است. به طور معمول مواردی از قبیل پوششهای تخلیه ، سمپاشها و لکه های آب فیلتر شده به طور جداگانه خریداری می شوند.

سمپاش های جانبی آشپزخانه را بخرید
ضسبنسرس نصب شده صابون را بخرید
فروشگاه سینک ظرفشویی آشپزخانه
خرید فیلتر آب
آشپزخانه سینک آشپزخانه: این قرارداد بسته ، سینک را به همراه یک شیر آب مطابق و موارد اضافی مانند لوسیون یا دستگاه پخش کننده صابون ارائه می دهد. لوازم جانبی سینک آشپزخانه راهی آسان برای بدست آوردن همه چیزهایی است که شما به یکباره نیاز دارید.

خرید Combos سینک آشپزخانه
محل تخلیه: در نظر بگیرید محل تخلیه در سینک فعلی شما چطور است. اگر یک سینک سبک جدید را انتخاب می کنید و تخلیه در مکانی متفاوت از سینک قدیمی شماست ، ممکن است لوله کشی تغییر کند.

مرکز خرید-سینک ظرفشویی
خرید سینک ظرفشویی جلو
خرید سینک ظرفشویی عقب
خرید سینک ظرفشویی سمت چپ
خرید سینک ظرفشویی درست
دفع زباله: برای کمک به دفع زباله های مواد غذایی ، در دفع زباله سرمایه گذاری کنید. این امر همچنین باعث جلوگیری از جاری شدن ضایعات مواد غذایی به طور مستقیم در زیر لوله های تخلیه و لوله کشی و ایجاد گرفتگی احتمالی می شود.

دفع زباله ها را خریداری کنید

امکانات
Sound-Dampening: این ویژگی به شما امکان می دهد تا وعده های غذایی را تهیه کنید و ظروف را با آرامش انجام دهید. سینک های ضد آب باعث کاهش عایق شده برای کاهش سر و صداهای ساخته شده از صفحات و وسایل آشپزخانه که روی سطح سینک قرار می گیرند. این یک روش مناسب برای انجام کارهای خانه بدون ایجاد اختلال در بقیه اعضای خانواده است (و انجام ظروف را کمتر دردناک می کند!).

خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه Sound-Dampening
سرریز: یک تخلیه سرریز سوراخی در قسمت عقب یا جلوی سینک است که در صورت افزایش به ارتفاع مشخص ، اجازه خروج آب را می دهد. در زیر گرفتگی متصل است تا در صورت گرفتگی یا ریختن آب از آن جلوگیری شود. هدف از تخلیه سرریز این است که به سینک شما کمک کند تا سریعتر تخلیه شود و از سیل جلوگیری کند و انجام ظروف را بسیار آسان تر کنید.

خرید سینک ظرفشویی سرریز
Basket Strainer شامل: یک صاف کننده سبد یک قطعه فلزی سوراخ شده است که در محل تخلیه و فشار شما قرار می گیرد و قبل از ورود به سیستم لوله کشی شما ، آوار را فیلتر می کند. در حالی که می توان آنها را به طور جداگانه از یک سینک آشپزخانه خریداری کرد ، بسیاری از سینک ظرفشویی قبلاً آن را برای راحتی در نظر گرفته اند. یک دستگاه پاک کننده سبد اغلب به عنوان جایگزین مقرون به صرفه برای دفع زباله استفاده می شود.

بهترین مدل سینک ظرفشویی
خرید سبد خرید سبزیجات
Basin Rack شامل: این قفسه ها در پایین سینک شما می نشینند و اجازه می دهند آب زیر گلدان ها و قابلمه ها تخلیه شود. آنها همچنین هنگام قرار دادن وسایل در سینک خود یک بالشتک فراهم می کنند – بدون داشتن خراش سینک خود را نگه دارید.

خرید سینک ظرفشویی شامل حوضچه
دستگاه پخش کننده صابون موجود است : همه سینک ظرفشویی شامل صابون نیست. اگر این ویژگی برای شما مهم است ، سینک ظرفشویی با صابون گنجانده شده را انتخاب کنید.

خرید سینک ظرفشویی شامل صابون

مواد
مواد سینک را انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز شما باشد و بقیه سبک و وسایل آشپزخانه شما را تکمیل کند.

فولاد ضد زنگ: یک ماده سینک معمولی ، فولاد ضد زنگ به دلیل مقاومت در برابر لکه ها و گرما بسیار محبوب است. همچنین نسبتاً سبک ، با دوام و تمیز کردن آسان است. سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل در یک برس یا ساتن در دسترس است.

سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل خریداری کنید
اکریلیک: این سینک ها با قالب دادن مواد اکریلیک به شکل سینک ساخته می شوند. سینک های اکریلیک بسیار سبک وزن ، قابل ترمیم آسان ، قیمت متوسط ​​و در رنگ ها و اشکال متنوعی هستند.

خرید سینک ظرفشویی اکریلیک
گرانیت کامپوزیت: با ترکیبی از ذرات گرانیت و رزین آکریلیک تشکیل می شود ، این سینک ها تقویت می شوند تا بسیار با دوام شوند. آنها خاصیت ضد میکروبی دارند و در برابر لکه ها مقاوم هستند. سینک های کامپوزیت گرانیت در انواع سبک ها ، اتمام ها و رنگ های مختلف موجود است.

خرید ظرفشویی آشپزخانه گرانیت کامپوزیت
Fireclay: به منظور تولید سرامیک سنگین ، در دمای بسیار بالا لعاب و آتش گرفته می شود. سینک های آتش نشانی در برابر خراش ، تراشه ، باکتری و لکه ها مقاوم هستند.

خرید ظرفشویی آشپزخانه Fireclay
چدن: که با مینای صاف به پایان رسید ، چدن های چدن ظاهری لوکس دارند ، در حالی که هنوز هم مقرون به صرفه هستند. پوشش مینای آنها باعث می شود آنها تقریبا غیر قابل خراب شوند و در برابر خراش مقاوم هستند و به آنها کمک می کند تا سال ها براق خود را حفظ کنند.

خرید سینک ظرفشویی چدنی
مس: این گزینه صنعتگر اغلب با مس بازیافت شده با چکش ساخته می شود. اینها پرهزینه تر هستند ، اما دارای یک نوع از یک نوع هستند ، معروف به پتینه ، که با گذشت زمان ثروتمندتر می شوند. این روند تغییر رنگ ها به این صورت است که مس با گذشت زمان از خود محافظت می کند. حتماً سینک خود را مرتباً با صابون ملایم ، آب گرم و یک پارچه نرم یا اسفنج تمیز کنید. از تمیز کردن مواد شیمیایی خشن اجتناب کنید. مس همچنین دارای خواص ضد میکروبی است که باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد.

خرید سینک آشپزخانه مس
سنگ: با ارائه یک ظاهر منحصر به فرد و طبیعی ، سینک های سنگی اغلب با دست حک شده اند و می توان آنها را متناسب با اشکال و اندازه های مختلف ساخت.

خرید سینک آشپزخانه سنگی

چگونه یک سینک آشپزخانه را اندازه گیری و نصب کنید
برای اطمینان از خرید مناسب سینک آشپزخانه جدید ، حتما فضای خود را به درستی اندازه گیری کنید. برای یادگیری چگونگی انجام این کار ، راهنمای ” نحوه اندازه گیری برای یک سینک آشپزخانه جدید ” را بخوانید .

پس از اندازه گیری و انتخاب سینک آشپزخانه جدید خود ، راهنمای ” نحوه نصب یک سینک آشپزخانه ” را بخوانید تا یاد بگیرید که چگونه آن را به درستی نصب کنید.