میکرونیدلینگ چیست و چه کاربردها، عوارض و هزینه هایی دارد؟

2. قبل از استفاده از درمارولر پوست باید به روش صحیح ضدعفونی شود. یکی از سوالات رایجی که بسیاری از شما عزیزان از ما داشته اید، این است که برای کسب نتیجه مطلوب از این شیوه بازسازی پوست، چند جلسه باید آن را انجام داد. باید دانست که جهت رسیدن به نتایج مطلوب باید صبر و حوصله داشت و کل مراحل درمانی را بهطور مداوم و زیر نظر متخصص پوست انجام داد. با تحریک تولید کلاژن در پوست، درمارولر می­تواند علائم کشیدگی پوست را کاهش دهد، اما کاربر نباید انتظار نتایج چشمگیر داشته باشد.

قرمزی پوست یکی از اثرات جانبی استفاده از این دستگاه است و انگار که پوشت شما دچار آفتاب سوختگی شده اما بعد از چند دقیقه به سرعت محو می شود. بخش پوست و موی دلگرم توصیه می کند اگر پوست بیش از حد حساسی نسبت به آفتاب دارید ، تا چند روز در معرص نور خورشید قرار نگیرید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید که این دستگاه روز به روز نزد متخصیص زیبایی محبوب تر می شود چرا که با وجود راحتی استفاده و طراحی زیبا و شیک ، اثرات معجزه آسایی ( حتی بیشتر از نتایج روش های گران قیمت ) روی پوست ایجاد می کند .

اساس کار این دستگاه به این ترتیب می باشد که توسط دستگاه سوراخ های ریزی در سطح پوست ایجاد می شود و سپس سوزن های خیلی ظریف این دستگاه به داخل لایه عمقی تر پوست ( درم ) نفوذ می کنند و این عمل به تحریک کلاژن سازی منجر می شود و نتایج اعجاب انگیز شفاف سازی و تجدید بافت ها ی پوست و ترمیم آنهارا سرعت می بخشد. روش محبوب میکرونیدلنیگ یکی از قوی تری روش های تحریک کلاژن سازی در پوست است که باتوجه به هزینه ی آن ، نتایجی اعجاب انگیز ایجاد می کند .

این روش تمامی اپی درم را حفظ می کند ( لایه خارجی پوست ) و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد و تورم و قرمزی ناشی از آن تا ۲۴ ساعت رفع می شود قیمت درمارولر صورت . برای رولر ۰.۷۵ تا ۱.۵ متر، معمولاً ۴ تا ۷ روز زمان نیاز است اما به شدت درمان شما بستگی دارد. 3- سایز 1.5 میلی متر 1200 سوزنه: بیشترین استفاده برای بدن، درمان اسکار، ترکهای پوستی(نشانه های کشیدگی پوستی)، جای بخیه و… 1- سایز 0.5 میلی متر 300 سوزنه: بیشترین کاربرد برای دور چشم، درمان ریزش مو،اسکار و خطوط کم عمق،درمان هایپر پیگمنتیشن یعنی لکه های تیره پوستی و شفافسازی پوست و…

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe account