مرکز پخش انواع ساعت های اسباب بازی بن تن برای کودکان

مرکز پخش انواع ساعت های اسباب بازی بن تن برای کودکان

 

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی وسایل بازی کودکان نیز تغییر کرده است. والدین با خرید اسباب بازی بن تن از طریق پست، فرزندان خود را خوشحال می کنند. همچنین می توانید با خرید ساعت بن تن اصل از طریق پست، رویاهای فرزندتان را محقق کنید.

بن تن شخصیت کارتونی مورد علاقه کودکان است. داستان بن تن درباره پسری است که با پدربزرگش به مناطق مختلف سفر می کند. یک روز عصبانی شد و پس از دعوای شدید به جنگل رفت. در همان زمان ناگهان یک شهاب به زمین برخورد کرد که در واقع یک کره بود. وقتی بن به کره نزدیک می شود، کره باز می شود و بن ساعت را پیدا می کند. ساعت به طور خودکار خود را به دست بن می چسباند. در هنگام مشکل، این ساعت می تواند به بن کمک کند تا با افراد شرور مبارزه کند و با آنها مبارزه کند.

حتما شما هم این کارتون را دیده اید. این ساعت به عنوان یک ساعت بن تن واقعی نیز کار می کند.شما می توانید با فشردن دکمه ساعت، عکس بن تن را روی دیوار خانه خود ببینید. ساعت واقعی بن تن دارای چهار هیولا از ده موجود کارتونی است، این ویژگی باعث می شود ساعت شبیه یک ساعت ده واقعی به نظر برسد. زمان واقعی بن تن صحبت کردن و پخش موسیقی است.
با قرار دادن هر یک از این شخصیت های خیالی بر روی صفحه ساعت و فشار دادن دکمه سمت راست، یک چراغ سبز رنگ شخصیت کارتونی را روشن می کند و او را احاطه می کند. در این زمان بنشی تویز شروع به صحبت با یک شخص واقعی کرد و در همان زمان ساعت را به صدا درآورد.
بچه ها بن را خیلی دوست دارند و همیشه سعی می کنند از او تقلید کنند. با خرید اسباب بازی های مدل بن تن کودک خود را خوشحال می کنید و حس بن تن را در او ایجاد می کنید حتی اگر بخواهید به فردی هدیه دهید ساعت بن تن واقعی بهترین هدیه و بهترین انتخاب است.
اسباب بازی های بن شی یکی از پرفروش ترین محصولات کودک می باشد. اگر هنوز یک ساعت بن تن اصل می‌خواهید، همین الان آن را سفارش دهید تا بتوانید در اسرع وقت آن را از طریق پست درب منزل تحویل بگیرید.

داشتن ساعتی مانند اسباب بازی بن تن، تجربه ای تخیلی از داشتن یک ساعت است. در این مقاله نگاهی به اسباب بازی های مدل بن 10 و نحوه شناسایی و خرید آنها خواهیم داشت.

اسباب بازی مدل بن تن با طراحی جذاب و تخیلی

ساعت چرخشی بن تن در اشکال و طرح های مختلف تولید می شوند. یکی از این نوع طراحی ها، طراحی چشم نواز اسباب بازی مدل بن تن است که از بدو تولد انسان، زمان برای او معنا و اهمیت خاصی داشته است. بنابراین برای استفاده بهتر به فکر شکافتن افتاد و ساعت را اختراع کرد تا این تقسیم را به درستی انجام دهد. بن تن نام یک شخصیت کارتونی پسر است که صاحب یک ساعت جادویی است که در آن تمام قدرت خود را دارد. این ساعت به گونه ای کار می کند که هر بار که بن تن دکمه روی آن را فشار می دهد، به یک فضا و موجودی خیالی تبدیل می شود و با نیروهای شیطانی مبارزه می کند.

ساعت بن تن یک پروژکتور موزیک پروژکتور بسیار زیبا با نور بن تن و صدای طبیعی بن تن می باشد جنس این ساعت ژله ای است که به عقربه ها آسیبی نمی رساند. این ساعت دارای 4 هیولای بزرگ بن تن است که با قرار دادن هر یک از این شخصیت ها در مرکز ساعت و فشردن دکمه مربوطه، یک چراغ سبز از داخل ساعت، شخصیت کارتونی را روشن می کند و هاله ای در اطراف آن ایجاد می کند. در همان زمان، ساعت بلندگو شروع به صحبت می کند و آهنگ مربوطه را پخش می کند. پیشنهاد ما خرید اینترنتی اسباب بازی مدل بن تن است تا این هدیه زیبا و جذاب را سریع و راحت دریافت کنید. تا زمانی که محصول به موقع درب منزل تحویل شما شود.

خرید ساعت زنده بن 10 “ساعت بن 10”
برای خرید اسباب بازی مدل بن تن می بایست آن را به صورت اینترنتی یا حضوری از فروشگاه مربوطه خریداری نمایید. برای خرید اسباب بازی های مدل بن تن، یک فروشگاه اینترنتی معتبر انتخاب کنید. آنها همچنین هنگام خرید ساعت اسباب بازی بن تن اجناس با کیفیت پایین را با قیمت پایین ارائه می دهند. این کارتون به تقویت رفتارهای مطلوب مانند مهربانی، از خود گذشتگی و همدلی با دیگران کمک می کند. تماشای این کارتون تخیل کودکان را غنی می کند. در نهایت، دیدن اسباب بازی مدل بن 10 بر روی کودکی خجالتی و خجالتی، این احساس را ایجاد می کند که با قهرمان داستان روبرو شده و خود را شجاع، نترس و فداکار تصور می کند.