مرتعش – آنچه شما باید بدانید

[ad_1]

بسیاری از مردم در مورد تیغه بینی و سینوس وقتی که می آید به تنفس اما هنوز بسیاری از مردم (حتی اکثر پزشکان) در مورد بینی مرتعش. مرتعش هستند مانند بال در امتداد دیوارههای خود حفره بینی مخالف خود را ميانی سپتوم بینی. وجود دارد سه زوج سازه: تحتانی و میانی و برتر مرتعش. سینوس های خود را معابر تخلیه از زیر وسط مرتعش. تورم مرتعش احتمالا مسئول اکثر موارد احتقان بینی.

مرتعش هستند استخوانی در داخل و احاطه شده توسط یک غشای مخاطی پوشش بسیار غنی بافت عروقی در میان است. این بافت عروقی می بلعیدن به طور قابل توجهی مانند آنچه که رخ می دهد با آلت تناسلی مرد. هر درجه از التهاب و سوزش یا عفونت می تواند باعث بدتر شدن شاخک تورم. آلرژی یک علت شایع. حتی تغییرات آب و هوا مانند دما و فشار یا رطوبت نوسانات می تواند باعث بدتر شدن شاخک تورم. در بسیاری از موارد بیماران مبتلا به گفته خود پزشکان است که آنها پولیپ که در واقع آن را بسیار بزرگ شاخک که دیده می شود.

گاهی اوقات آن را سخت به بگویید که آیا یک ساختار متورم است یک شاخک یا پولیپ. پولیپ یک protuberance از غشای مخاطی است که رشد می کند فراتر از بافت نرمال مرزهای. بیشتر پولیپ بینی سرچشمه از زیر وسط مرتعش که در آن سینوس تخلیه اما پولیپ نیز می تواند رخ دهد در هر نقطه در بینی از جمله در مرتعش.

شاخک چیزهای بی اهمیت

یکی از ویژگی های مهم این مرتعش است که نه بیش از حد بسیاری از مردم می دانند در مورد چه چیزی نامیده می بینی چرخه. مرتعش متناوب در اندازه از یک سمت به سمت دیگر هر چند ساعت. یک طرف کاهش و از طرف دیگر متورم است. به طور معمول شما نمی خواهد متوجه این, مگر اینکه هر دو خود را مرتعش تا حدی متراکم. اگر شما یک انحراف و سپس شما متوجه این مطلب.

گرانش نیز تاثیر می گذارد به اندازه بینی خود مرتعش. هنگامی که شما غیر روحانی کردن خون و استخر در عروق منجر به اندکی engorgement. اما خود را غیر ارادی سیستم عصبی تشخیص این تغییر نسبی و به طور خودکار منقبض رگ های خونی را بهبود تنفس. همین روند رخ می دهد زمانی که شما ورزش-با توجه به فعال شدن سیستم عصبی سمپاتیک مرتعش کوچک باز کردن تنفس خود را معابر.

گاهی اوقات تعادل بین دو نیمه غیر ارادی سیستم عصبی سمپاتیک و پاراسمپاتیک قطعات) از هم ترازی و این مکانیسم خودکار کار نمی کند به درستی. هنگامی که شما غیر روحانی کردن و یا ورزش به کشتی را نمی constrict به طور کامل. بار دیگر مرتعش تبدیل شدن به فوق العاده حساس به آلرژی تغییرات آب و هوا و مواد شیمیایی و مواد عطر یا بوی. هنگامی که آن را تحریک یک واکنش التهابی رخ می دهد که منجر به تورم آن و تولید مخاطی. این است که به نام وازوموتور و یا nonallergic رینیت. گلو رفلکس اسید نشان داده شده است که در ارتباط با این بیماری است.

در نهایت چگونه به خوبی شما تنفس از طریق بینی خود را تعیین می شود ترکیبی از اندازه خود را مرتعش خود را سپتوم هندسه و چگونه شل و ول سوراخ های بینی خود را. (نگاه کنید به بخش های دیگر در سپتوم و شل و ول سوراخهای بینی.) بینی خود را نه تنها منفعل لوله عمل می کند که در یک کانال هوا را در ریه ها-آن را بسیار پویا ساختار قادر به تغییر لحظه به لحظه.

آنچه شما باید بدانید در مورد شاخک عمل جراحی

اگر شما سعی کردم همه گزینه های محافظه کار برای درمان آلرژی خود و یا احتقان بینی و جراحی تنها گزینه باقی مانده وجود دارد چند واقعیت بسیار مهم است که شما باید بدانید قبل از اینکه تحت هر نوع شاخک عمل جراحی است. دهه پیش جراحان استفاده برای حذف مقادیر قابل توجهی و یا به طور کامل پایین بینی مرتعش. در ابتدا بیماران به نفس خواهد بود بسیار بهتر است اما در سال بعد خواهد شکایت یا خشک بینی و یا آبریزش مداوم از بینی و حتی بازگشت از احتقان بینی. هنگامی که شما نگاه کنید به این بیمار بینی حفره بینی خواهد بود باز. این است که به نام سندرم بینی خالی (انس).

ما در حال حاضر می دانیم که مرتعش هستند یک بخش حیاتی از خود بینی آناتومی و عملکرد, و شما نیاز به یک مقدار مشخصی از بینی مقاومت به درک و بهره مندی از تنفس مناسب.

وجود انواع گزینه های برای کوچک شدن بینی مرتعش از محافظه کارانه تر به تهاجمی تر. ساده ترین روش است که می تواند انجام شود در یک intramural کوتر روش. این جایی است که یک سوزن یا یک پروب قرار داده شده است در زیر غشای مخاطی و رگ های خونی هستند یا cauterized یا بخار. با گذشت زمان بافت اسکار که ایجاد انقباض و جلوتر شاخک بافت نرم. شما ببینید نام های مختلف مانند فرکانس رادیویی یا Somnoplasty. های اخیر یک تنوع به نام Coblation با استفاده از انرژی فرکانس رادیویی برای تبخیر بافت در دماهای نسبتا پایین. همه این روش دارای این مزیت است که آنها انجام می شود و هیچ برش و یا برداشته از غشاء مخاطی را درگیر است.

مراحل باقی مانده معمولا انجام شده در اتاق عمل تحت محلی و یا بیهوشی عمومی. راه های بسیاری وجود دارد که جراحان تغییر کوچک د-به صورت فله و یا غیر مستقیم قطعات شاخک. که قبلا ذکر شد در دفتر روش انجام می شود همراه با هر یک از روش های دیگر مانند یک عمل یا عمل جراحی سینوس. ساده ترین راه این است که به لحاظ جسمی برش جلو-پایین تر بخشی از شاخک با استفاده از قیچی یا الکتروکوتر. گاهی اوقات عمیق قطعات استخوانی برداشته شده و همچنین. کامل شاخک تحتانی برداشتن هستند و به ندرت انجام می شود دیگر با توجه به این ممکن است خطر ابتلا به “سندرم بینی خالی.”

یکی دیگر از روش های محبوب است که به نام زیر مخاطی برداشتن (به معنی هر اعماق استخوان و غضروف و یا بافت است که ترک در پشت غشاء مخاطی پوشاننده). برای مرتعش یک برش ساخته شده است درازا همراه بخش پایین تر از شاخک تحتانی و استخوان در معرض است و یک بخش حذف شده است.

غشاء مخاطی لایه های جایگزین شده و فشرده کردن بر روی خام استخوانی با نرم بینی بسته بندی. یک راه انجام این کار را بدون ساخت یک برش است که با استفاده از آنچه به نام مکش microdebrider. این دستگاه برای سال استفاده شده در جراحی سینوس. نوک یک میله بلند و نازک با یک پایان باز یک چرخش تیغه که نوسان به جلو و عقب در حالی که به طور همزمان با استفاده از یک خلاء مکش هر چه بافت را برداشته است (یا بافت نرم یا استخوان).

چه انتظار می رود پس از عمل جراحی

اکثر جراحان هنوز هم استفاده از بینی بسته بندی به خصوص با روش های تهاجمی تر به حفظ غشای مخاطی لایه فشرده در برابر خام سطوح. پس از شاخک روش معمولا در کنار سپتوم روش های بینی بسته بندی با یا بدون استفاده از آتل شایع تر از نه. بسته به جراح اولویت بندی ممکن است یا ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای برخی از روش های کم تهاجمی.

شاخک روش های خود در نظر گرفته نمی دردناک است. بسیاری از بیماران را ندارد, هر, درد, داروها, مگر اینکه روش های دیگر در حال اجرا به طور همزمان.

آن را ممکن است در هر نقطه از هفته به هفته قبل از تنفس خود را بهبود قابل توجهی در آنجا وجود خواهد داشت و تورم و خون و مخاط بلافاصله پس از عمل. بسیاری از جراحان تمیز کردن باقی مانده این چند روز تا یک هفته پس از عمل در طول پیگیری.

بینی سالین می شود هر چند ساعت پس از عمل جراحی برای نرم کردن ترشحات. دمیدن بینی خود را دلسرد تا زمانی که شما بروید از جراح خود در پست اول-op مراجعه کنید.

شاخک عمل جراحی بسیار مفید روش است که می توان به تنهایی و یا در ترکیب با روش های دیگر. خونریزی و عفونت اگر چه نادر رخ می دهد درست مثل هر روش دیگر عمل جراحی. وجود دارد می تواند بیهوشی و خطرات را به عنوان به خوبی. در این فرصت نادر است که این روش با شکست مواجه دلایل شکست شامل بیش از حد محافظه کار از یک روش مداوم بینی انحراف بینی بوده و یا بینی دریچه سقوط.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>