مراقبت های بعد از لیپوماتیک لیپوماتیک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر رضا رفیع

اکثر جراحی های زیبایی در مطب جراح، مرکز جراحی یا این که بیمارستان انجام می شود. بسته به کاری که انجام میدهند، این طریق می تواند ۴۵ دقیقه تا چندین ساعت ارتفاع بکشد. در صورتی که شما هم قصد انجام جراحی لیپوساکشن را دارید، حتماً یک جلسه مشاوره اصلی دکتر حامد قدسی داشته باشید و سوالات احتمالی خود را از ایشان بپرسید. مسلماً مشورت گرفتن از یک جراح باتجربه و ماهر، می‌تواند در فرآیند تصمیم‌گیری شما زیاد مفید باشد. اگر جراحی که عمل لیپوساکشن را انجام می‌دهد از مهارت کافی برخوردار نباشد، ممکن است کانولا را بخش اعظم از میزان استاندار وارد تن نماید و اندام‌های داخلی را سوراخ کند.

  • ارتعاش هایی که کانول های لیپوماتیک درون بافت چربی ایجاد می کنند، سبب می شود به عروق خونی آسیبی وارد نشود بدین ترتیب خطر خونریزی دوچندان پایین خواهد بود.
  • از دست دادن چربی در بخشها خاصی از تن به ادله سن یا این که ژنتیک ممکن هست مشقت بار باشد و اساسی نمیباشد چه میزان طاقت فرسا کار می کنید.
  • این داروهای مسکن ممکن است عملکرد دستگاه گوارش را نماید کرده و سبب به یبوست و نفخ شود.
  • یکنواختی بیش از تمامی به تجربه‌ی جراح، ماساژ آن‌گاه عمل و گن مربوط است.
  • دستگاه لیپوماتیک اهمیت مانیتوری میباشد که شدت امواج و میزان اثر بیحس کننده را نشان می دهد.
  • لیپولیزر نیز می‌توان اهمیت بی حسی موضعی و هم دارای بیهوشی عمومی انجام گیرد.

عفونت و خون ریزی نیز از خطرات فعالیت پیکرتراشی و تمامی جراحی ها محسوب می شود. پروسه جراحی ممکن میباشد سبب ساز نفوذ باکتری ها به محل فعالیت شده و سبب ساخت سایت عفونی در محل شود. در رخ ایجاد عفونت آن گاه از پیکرتراشی علائمی الو پزشک نظیر تب و سردرد، ترشح بدبو و بی حالی بازدید می شود. معمولا جراح بعد از آن از هر فعالیت پیکرتراشی به همپا بقیه داروها، آنتی بیوتیک خوراکی نیز تجویز می کند که مصرف منظم همین داروها در جلوگیری از عفونت مفید است.

پیکرتراشی – پزشک معالج فرزاد پناهی

لیپوساکشن، همینطور به نام های لیپوپلاستی، مکش لیپوساکلپتور، لیپکتومی یا این که لیپو، نوعی جراحی زیبایی هست که منجر جداسازی و حذف چربی های مازاد تن می شود و هدف آن پیکر تراشی می باشد. دلایل جراحی لیپوساکشن شامل خطرات معمول بیهوشی، عفونت، جمع شدن مایعات تحت پوست، زخم دیدن اندام‌ها و ساختارهای عمقی‌تر، ترومبوز وریدهای عمقی و مشکلات قلبی و ریوی می‌شود. در برعلیه پیکرتراشی غیرجراحی کلیدی خطرات کمتری همراه است، چرا که پیکرتراشی کار جراحی وجود ندارد و به بیهوشی نیاز ندارد. به علاوه هزینه عمل‌های غیرجراحی لاغری موضعی معمولا کمتر از جراحی لیپوساکشن است. پیکرتراشی سوای جراحی به جهت لاغری موضعی و کوچک کردن سلولیت در سراسر جهان کاربرد داراست و طی سال‌های پیشین محبوبیت آن نزد پزشکان و متقاضیان عمل‌های زیبایی افزایش یافته است. پیکرتراشی بدون جراحی علاوه بر آن که روشی غیرتهاجمی است، از مزایایی مثل عدم نیاز به استراحت بعد از درمان، وجود نداشتن خطر عفونت و باقی نگذاشتن جای آسیب بر بر روی بدن هم برخوردار است.
دسته‌بندی نشده
این فعالیت ها هر کدام حیاتی توجه به روش خویش از مزایا و معایب خاصی برخوردار بوده و موجب تولید عوارض خاصی نیز می شوند. در ادامه عارضه ها جراحی پیکرتراشی در نحوه های مختلف جراحی را ابلاغ می کنیم. اشخاصی که در بعضا نواحی بدن مبتلا تجمع چربی موضعی یا نبود چربی و بافت مطلوب هستند، افراد مطلوب همین فعالیت می باشند. در همین عمل می توان چربی ها را از نقاطی که تجمع بیش از ترازو دارا هستند برداشته شده و به نقاط دیگر که فقدان بافت چربی دارا‌هستند منتقل کرد. اشخاصی نیز که به استدلال سانحه و مشکلات یگانه مادرزادی در گیر دفورمیتی در بعضی از نواحی بدن می باشند کاندید مطلوب به جهت عمل‌های پیکرتراشی هستند.

چرا می بایست کلینیک منزل سفید را تعیین کنیم؟

با مراجعه به جراح کارشناس حساس تجربه می توان ریسک خطرات احتمالی لیپوساکشن و پیکر تراشی را به دستکم رسانید. همچنین می بایست قبل از کار در مورد تک تک عوارض و خطرات احتمالی اساسی جراح پلاستیک خویش مشورت نمایید. لیپوساکشن و لیپوماتیک به طور کلی شیوه کاهش وزن نبوده و درمانی به جهت چاقی نیست.

چرا آن گاه از جراحی لیپوماتیک تن در گیر تورم می شود؟

در این طریق همانطور که در بالا نیز گفتیم، جراح کارشناس توسط تکنیک های جراحی برش هایی بر بر روی پوست تولید می کند که به واسطه همین برش ها چربی های مازاد از شکم خارج می شوند. پیکرتراشی چیست ؟ به شیوه هایی چون لیپوساکشن ، لیپولیز ، لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی که موجب لاغری و تناسب اندام افراد می شوند، پیکرتراشی می گویند. افرادی علیرغم انجام ورزش و رژیم های مشقت بار غذایی شخص در گیر چربی های موضعی در اندام خود هستند ، پيکرتراشي حیاتی ليپوليز چربی های اشباع شده در آن نواحی را برطرف می نماید. حتی افرادی که بیشتر وزن نداشته البته در نواحی خاصی از تن دارای چربی موضعی میباشند نیز برای لاغري مهم لیپولیز کاندید قابل قبولی می باشند. پس از انجام معاینات واجب و دارای توجه به هدفی که افراد در سر دارا هستند دکتر کارشناس تشخیص می دهد که کدام یک از نحوه های پیکرتراشی برای آن ها مناسب تر است. همین را درنظر داشته باشید که به جهت رسیدن به یک نتیجه مناسب در هر فعالیت جراحی زیبایی، علاوه بر گزینش درست یک جراح کارشناس و باتجربه ، خویش مریض هم می تواند نقش دوچندان مهمی را در اخذ عاقبت خوب تر داشته باشد.

پیکرتراشی به یاری طریق کرایولیپولیز

بهتر می باشد برای نتیجه گیری بهتر به مدت یک هفته قبل از درمان نوشیدنی های الکلی را کنار گذارید. اشخاصی که در گیر اختلالات و بیماری های قلبی و عروقی هستند. بعضی از افراد به خطا پس از مراجعه به ما بیان می کنند که آمده اند لیپولیز یا این که لیپوماتیک انجام دهند در صورتی که این بیانی غلط است.

لیزر مو‌های زائد در پاسداران

در همین موقعیت سینه های آقایان حالتی شبیه به سینه های زنان پیدا می نماید و به همین استدلال برای فرد ناخوشایند خواهد بود. بزرگی سینه ی مردان درصورتیکه چه غیر طبیعی می باشد ولی به ادله ارتقاء میزان چربی در حیطه سینه و قفسه سینه اتفاق می افتد. می قدرت از چربی های تخلیه شده در سایر بخش های تن به کارگیری کرد. کارشناسان سفارش می‌نمایند قبل از انجام لیپوساکشن، شخص باید 30 % وزن ایده آل خود را داشته باشد. برای مثال، چنانچه وزن تن سلامت فردی 80 کیلوگرم است، نباید بیش از 104 کیلوگرم وزن داشته باشد. البته پس از گذشت مدت وقتی پزشکان متوجه شدند که این ترفند شیوه مناسبی به جهت کاهش چربی‌های شکم وجود ندارد و احتمال جابه جایی ناف در آن وجود دارد. همچنین همین نوع جراحی عارضه ها اکثری به دنبال داشت که برخی از آن ها طولانی مدت بودند، از همین رو به دنبال روش‌های غیرجراحی به جهت رسیدن به اندام ایده آل برای بیماران خود بودند.

کاندیدای مناسب برای پیکرتراشی حساس ویزرلیپوساکشن

کاهش سایز فرد در همان لحظه سپس از کار پیکرتراشی اتفاق می‌افتد. اما کاهش وزن شخص با دقت به حجم چربی هایی که تخلیه می شوند مختلف است. ابدومینوپلاستی یا این که عمل ابدو یکی دیگر از جراحی‌هایی هست که برای زیبایی شکم و لاغری گزینه به کارگیری قرار می‌گیرد.

انواع خدمات مربوط به پیکر تراشی اقساطی در تهران

از مثال های سابق خیس ویزر لیپوساکشن شبیه به آن میتوان به اولترا زد اشاره نمود . پال مخفف کلمه ها Power-Assisted Liposuction که معنای لغوی آن لیپوساکشن کلیدی امداد نیرو هست . دستگاه بعدی بادی جت که به واتر جت هم شناخته می گردد بود . دستگاهی اصلی دلایل و خطرات جدی که دیگر تماما منسوخ شده و تنها نام آن که به نیکی نیز برده نمیشود هنوز بر سر گویش هاست . تمامی دارو ها، اقدامات و کار جراحی کلیدی عوارض می باشند که بسیاری از آن ها اجتناب ناپذیرهستند ولی در کل منافع بر عوارض… از تکنولوژی اولتراسوند در ترفند لیپوساکشن «Vaser Liposuction» Vaser استعمال می گردد که فقط سبب شسکتن بافت چربی در سلول‌های حیطه گزینه لحاظ می‌شود. اعتنا داشته باشید کسب و کارهای ایرانی که ویزر لیپو تفاوت چندانی حساس نحوه لیپولیز ندارد و از امواج فراصوتی به جهت شسکتن چربی‌ها به کارگیری می‌کند. از دیگر روش‌های مطمئن جراحی لاغری، جراحی بای پس معده می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید