مدیران مدارس نسبت به برگشت اضافه واریز شهریه سرویس دانش‌آموزان اقدام کنند

مدیران مدارس نسبت به برگشت اضافه واریز شهریه سرویس دانش‌آموزان اقدام کنند

[ad_1]

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، ابراهیم روحی در بیست و سومین نشست کارگروه ماده ۱۸ سرویس مدارس افزود: بیست و سومین نشست این کارگروه با دستور کار تصمیم گیری پیرامون چگونگی تسویه حساب مدیران مدارس با والدین در زمینه کرایه سرویس سال تحصیلی ۹۹ – ۹۸ و برنامه ریزی در مورد ساماندهی سرویس مدارس برای سال تحصیلی آینده تشکیل شد.

وی تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی پیش از موعد مدارس، مدیران باید مطابق با ماده ۹ قرارداد با مد نظر قرار دادن اولین مصوبه بیست و یکمین جلسه کارگروه ماده ۱۸ استان نسبت به محاسبه و برگشت اضافه واریزی والدین در اسرع وقت، اقدام کنند.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: چنانچه والدین، متقاضی سرویس رفت و آمد برای سال تحصیلی آینده هستند (در صورت دایر بودن مدارس)، مدیران مدارس با اخذ رضایت کتبی از والدین می توانند مبلغ بستانکاری را به عنوان پیش پرداخت کرایه سرویس سال آینده در حساب مدرسه نگهداری و منظور کنند.

روحی خاطر نشان کرد: در راستای نظارت جامع بر عملکرد شرکت های پیمانکار و رانندگان و تجلیل از منتخبان، مطابق با شاخص های ارزیابی مندرج در شیوه نامه، نسبت به ارزیابی عملکرد شرکت های پیمانکار و رانندگان توسط مدیران مدارس اقدام لازم صورت می گیرد.

وی گفت: در خصوص نرخ نامه پیشنهادی کرایه سرویس رانندگان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، نرخ نامه مذکور توسط دبیرخانه کارگروه ماده ۱۸ برای تصویب به شورای شهر ارسال می شود.

[ad_2]

Source link