مدسن دونات – سفر کردن خط حافظه در ژنو-on-the-Lake, اوهایو

[ad_1]

وجود دارد برخی از خاطرات از دوران کودکی خود را که ایستادگی کردن برای بهتر یا بدتر. چند بار آنها قدرتمند تصویر متحرک نشان می دهد از مردم, مکان ها و وقایع هم بزنید که ما احساسات و رنجش حواس ما اگر فقط به صورت مختصر لحظه ای گرم. آیا ممکن است در واقع به خاطر خاص ، شما خبرا شرط می بندم; به خصوص اگر شما بزرگ شده در هر نقطه در نزدیکی Madsen, دونات, ژنو-on-the-Lake, Ohio.

برخی از مردم برنامه ریزی تعطیلات خود را بر اساس تاریخی و یا ارزش آموزشی این فرصت را کاملا به استراحت و یا خانوادگی وظیفه. پس از آن وجود دارد برخی از ما که پایه آن در دوران کودکی بوی wafting پایین خیابان تابستان در گوشه شمال شرقی اوهایو. آن بوده است بیش از 40 سال, و من هنوز هم می تواند بوی Madsen, شیرینی بی شیرینی. من سفر در سراسر کشور و خارج از کشور و در عین حال برای پیدا کردن کیفیت در یک شیرینی فروشی است که می آید در هر نقطه نزدیک به ایشان است. این سال را به سفر به اوهایو قطعا شامل سفر به مکه, عجیب و جالب این فروشگاه شیرینی بی شیرینی در “اوهایو اول تابستان رفت و آمد مکرر”.

ژنو-on-the-Lake شروع تابستان سرگرم کننده در سال 1869 زمانی که اولین کارناوال پارک ماهیان خاویاری نقطه ساخته شده بود توسط تجار و بازرگانان کالن اسپنسر و ادوین پرات. نام ماهی های بزرگ است که ساکنان این منطقه آب پارک باز ژوئیه 4 و برجسته دریاچه دسترسی و پیک نیک زمینه. این بود که اسپنسر اضافه شده یک خانه شبانه روزی و اسب-محور چرخ فلک را به هنگام تولد به دریاچه ایری تابستان رفت و آمد مکرر. در 1900s اولیه ساکنان خواهد ببینید, جان دی راکفلر, هاروی, Firestone و هنری فورد آرامش بخش در خارج از چادر خود را با آتش آماده شدن برای یک روز دیگر از اردو زدن, ماهیگیری و سرگرم کننده است.

نسل از طبقه مرفه و طبقه کارگر به طور یکسان رفتند به ژنو-on-the-Lake برای ماهیگیری “شراب و “تاک” دنباله باند بزرگ برای تلفن های موبایل رقص خانم ژنو در دریاچه مسابقه و از سال 1938 مدسن دونات. این فروشگاه خریداری شده از آقای مدسن در سال 1974 توسط هری و Bev Biery. این Biery را رشد کرده بود, با, تازه, کرم پیراشکی و می تواند از فکر می کنم هیچ راه بهتری برای حفظ سنت قوی است. در سال 2005 کیت Biery و همسر خود خریداری مدسن از پدر و مادر خود را. خود خاطرات روز تابستان زندگی و تنفس تازه دونات آنها را وادار به همچنین نگه داشتن سنت زنده است.

مدسن کیفیت های شخصی و خارج از غرفه در آماده درایو کردن دونات جهان است. Biery خود را آغاز می شود دونات روز ساعت 5 زیر اصلی Madsen دستور العمل های. تمام مواد تشکیل دهنده از ابتدا ساخته شده از جمله کرم پر کردن و شکر و تخم مرغ. برآورد از مواد تشکیل دهنده در یک فصل 4200 پوند خمیر کیک و 1800 لیتر مطرح خمیر. تخصص شامل چوب دارچین, ژله, کرم چوب مطرح قند و البته اصلی لعاب شیرینی بی شیرینی. مدسن جشن سال 72 عالی دونات و خدمات استثنایی در سال 2010. شما می توانید آنها را در خدمت sprinkles در و لبخند, تابستان, روز از 7 صبح تا 11 شب در 5426 دریاچه جاده ایست.

شاید یک روز Biery پسر آدم را به خرید کسب و کار خانواده و تداوم این استاندارد از برتری در دونات ساخت. اگر نه من مطمئن امیدواریم که او با من تماس.

[ad_2]