ماشین اصلاح جیمی 2600 ارزان قیمت

برای مدت طولانی، مردان دیگر از تیغ برای اصلاح صورت و سر خود استفاده نمی کنند. اختراعات مختلف در این صنعت منجر به تولید ماشین های اصلاح شده است، ماشین اصلاح جیمی 2600 یا ماشین اصلاح بسیار راحت تر و سریعتر از انجام آن با دست است و یا ممکن است اصلا وقت مراجعه به آرایشگاه را نداشته باشید. .

انواع تیغ یا ماشین اصلاح
اگر بخواهیم ماشین های اصلاح را دسته بندی کنیم شامل ماشین اصلاح مو و صورت، اتو مو، وزنه گوش و بینی می شود. اما ریش تراش ها و ماشین های اصلاح بر اساس منبع تغذیه به سه دسته تقسیم می شوند:

ماشین اصلاح جیمی 2600 شارژی


این ماشین اصلاح صورت و سر با باتری کار می کند و باتری سایز AA برای این نوع ماشین اصلاح مناسب است. این نوع ماشین ها مدت هاست که منسوخ شده اند و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه های جدیدی که جایگزین شده اند شارژ دارند.

ماشین های اصلاح فویل
ماشین های اصلاح فویل
ماشین های اصلاح فویل
این نوع تیغ برای مصرف روزانه شما مناسب است. اگر پوست صورت شما حساس است اما می خواهید موهای صورت خود را روزانه کوتاه کنید، ریش تراش های فویلی دارای یک ورقه فلزی هستند که از تماس مستقیم تیغ با صورت شما جلوگیری می کند و این ویژگی ماشین اصلاح جیمی 2600 از تحریک و حساسیت پوست شما جلوگیری می کند. نکته قابل توجه این است که این تیغ ​​ها نباید برای موهای کوتاه مناسب باشند.

اگر می خواهید هر روز صورت خود را اصلاح کنید و صورت صافی داشته باشید و یا ریش شما کم پشت باشد، این مدل ماشین اصلاح بسیار مناسب است، زیرا تیغه های اصلاح به صورت ردیفی و پشت سر هم هستند و این تیغه ها در آنها قرار دارند. زیر یک لایه نازک فلزی

ماشین های اصلاح چرخشی
ماشین های اصلاح چرخشی
ماشین های اصلاح چرخشی
این دستگاه ها دارای تیغه های چرخشی هستند که دارای تیغه های متحرک برای کوتاه کردن مو هستند. این ریش تراش ها برای موهای کوتاه مناسب هستند زیرا تیغ های آن متناسب با خطوط صورت شما ساخته شده است. ریش تراش های چرخشی گزینه ای عالی برای افرادی است که دیر اصلاح می کنند.

در این نوع تیغ ها سه تیغه وجود دارد که دارای حرکت دایره ای و چرخشی می باشند. این مدل از تیغ ها برای اصلاح چانه و گردن بسیار مناسب است. اگر پوست ضخیم دارید یا ریشتان پرپشت است و ریشتان در جهات مختلف بلند می شود، می توانید از این ماشین اصلاح استفاده کنید و یا اگر فرصت اصلاح هر روز ندارید، این ماشین اصلاح گزینه بسیار مناسبی است.

نکاتی که باید هنگام استفاده از ماشین اصلاح صورت در نظر بگیرید
اگر پوست حساسی دارید یا صورتتان لک دارد، باید از ژل ماشین اصلاح جیمی 2600 یا کرم موبر برای اصلاح استفاده کنید. بسیاری از ماشین های اصلاح مرطوب هستند و به شما امکان می دهند هنگام اصلاح از ژل و کرم استفاده کنید.
از طرفی ریش تراش هایی هستند که با پاک کننده همراه هستند و اجازه استفاده از ژل و کرم را نمی دهند. این تیغ ​​ها خشک هستند و باید بدون ژل یا کرم استفاده شوند.

اصلاح کننده خط زن
بسته به هدفی که در نظر دارید و اینکه این ماشین اصلاح چه امکاناتی در اختیار شما قرار می دهد ماشین اصلاح خود را انتخاب کنید. اگر به دنبال ماشین اصلاحی هستید که خط ایجاد کند، ماشین اصلاح سر و صورت دوتایی گزینه مناسبی نیست، زیرا هر کدام باید جداگانه استفاده شوند. و تیغه های LMM داشته باشید.

ماشین اصلاح صورت و بدن
ماشین اصلاح یکی از محبوب ترین لوازم شخصی مردانه است که موهای سر و صورت را کوتاه می کند. برای مواقعی که وقت رفتن به آرایشگاه را ندارید یا خطر بریدگی و آسیب های پوستی را کاهش می دهد مناسب است.

تعادل گوش و بینی
در دوران بلوغ رشد موهای زائد به خصوص در گوش، بینی، زیر بغل و … ظاهر بسیار ناخوشایندی دارد. پرومکس و فیلیپس یکی از بهترین برندهای وزنه گوش و بینی هستند.

سایز بندی برقی
مناسب برای رفع موهای زائد پشت لب، صورت، پاها و بازوها. بهترین برندها در این زمینه McStyle، New Thais و Queen هستند.

اپیلاتور
یکی از روش های از بین بردن موهای زائد به خصوص برای خانم ها اپیلاتور است که موهای زیر بغل و ناحیه بیکینی را از بین می برد. این روش موهای زائد بدن را از بین می برد و یکی از سریع ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدن است. بهترین برندهای اپیلاتور فیلیپس ماشین اصلاح جیمی 2600 و براون، پاناسونیک و سورکر هستند.

مزایای استفاده از اپیلاتورها
رفع موهای زائد از ریشه و کاهش رشد مو، نرمی پوست، رفع موهای زائد در کمترین زمان ممکن.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe account