قهوه سوپریم دکتر بیز

شايد شما جزو افرادي باشيد كه بخواهيد با محصولات گياهي ائم از قهوه سوپريم دکتر بیز به انرژي لازم در طول روز برسيد.  

در اين مقاله تلاش خواهيم كرد تا از قهوه سوپريم گانودرما صحبت و از خواص بي نظير ان براي شما بياناتي را بازگو كنيم.  

 

گانودرما چيست؟ 

 

قارچ لوسيدوم كه قدمت ان بيش از ٢٠٠٠ سال در شرق اسيا يعني چين مي باشد توانيتع جايگاه عظيمي را براي خود به ارمغان بياورد اين قارچ كه بر روي تنه گياهان مي رويد به گياه جاودانگي معروف است يعني نه تنها باعث بقاي عمر ميشود بلكه بر سلامت پوست و مو بسيار تاثير مي گذارد. بافت اين قارچ  به رنگ قرمز  و سخت است كه أصلا قابل هضم در بدن نمي باشد و طعم بسيار تلخي دارد، اما با فراوري ان با محصولات مختلف از جمله قهوه توانسته اند ان را به طعمي دلنشين كه براي أنواع بيماري ها و بهبود يا پيشگيري از انهاست  دست يابند.  

نكته لازم به ذكر اين است كه اين محصول فقط در ٤ كشور قابل توليد و استفاده است خوبختانه كشور ايران با شركت دكتر بيز توانسته قارچ گانودرما را در قالب قهوه هاي مختلف مانند سوپريم/ موكا/ لاته/ هات چاكلت/ كافي ميكس به بازار ارائه كند. 

 

قهوه سوپريم  

پيش از اين ابتدا بايد بگوييم شركت دكتر بيز كه با تاييديه هاي مختلف توانسته جايگاه عظيم و شاياني را براي خود بوجود بياورد تنها شركت إيراني بين المللي است كه محصولات كاملا گياهي و ارگانيك را به بازار عرضه ميكند. اين شركت براي هر بيماري درماني كاملا سنتي و گياهي را توصيه كرده است براي مثال اگر شما از بيماري پوستي زگيل تناسلي رنج مي بريد كافي است يك دوره از محصولات قهوه سوپريم گانودرما براي زگيل تناسلي استفاده كنيد و از نتيجه شگفت انگيز ان حيرت زده شويد.  

قهوه سوپريم گانودرما تشكيل شده از قهوه عربي و قهوه سوپريم جنسينگ كه حاوي شيرين كننده طبيعي است يعني از خود طبيعت الهام گرفته است و هم حالت خامه زده شده ي گياهي دارد كه علاوه بر اين كه به شما انرژي منتقل ميكند اثر بخش فوق العاده أي بر روي پيشگيري و بهبود از سرطان و حتي درمان ناتواني هاي جنسي را در بر دارد. 

باور نكردني است نه؟ مضرات قهوه گانودرما سوپريم بسيار ناچيز و حتي برابر با صفر مي باشد. اين قهوه براي درمان دردهاي مختلف مانند دردهاي عضلاني يا روماتيسمي همانند يك داروي معجزه يا شفا بخش است و همچنين براي درمان أنواع ديسك ها مورد استفاده قرار ميگيرد، اين به ان معناست كه با استفاده از قهوه سوپريم گانودرما ميتوانيد فرايند بهبود را به طور طبيعي و بي خطر تسريع ببخشيد.  

اگر از داشتن اضافه وزن و يا چربي هاي اشباح شده كه بدن شما را به چاقي گلابي يا سيب شبيه كرده اند بسيار رنج مي بريد و از انجام عمل هاي مختلف جراحي حتي ورزش هاي سنگين يا رژيم هاي بي قند و فقط مايعات هراس داريد خيالتان راحت باشد چاره فقط استفاده از قهوه سوپريم گانودرما براي لاعري است. اين محصول ميتواند بافت هاي اسيب ديده را هم ترميم كند همانند داروهاي شيميايي با اين تفاوت كه مواد اوليه ان أصلا شيميايي نيست! بله اين باعث شده است شركت دكتر بيز نسبت به ديگر شركت هاي توليد كننده يا صادر كنند متمايز ديده شود. 

متاسفانه همه ما از مشكلات روحي و عصبي زيادي تا حدودي رنج ميبريم، رفتن به روانشناسي و انجام دوره هاي درماني مختلف كاري طاقت فرسا و با هزينه هنگفت است و بسياري أصلا علاقه أي ندارند اما شما با ميل كردن قهوه سوپريم گانودرما كه بسيار تاثير بر روي أعصاب و إيجاد ارامش همچنين تعادل دارد ميتوانيد اطمينان خاطر كنيد كه اين محصول ضد افسردگي و اضطراب هم مي باشد.  

مصرف و نوشيدن أنواع نوشيدني ها گاز دار يا بي تحركي و حتي ژنتيك همگي ميتوانند پوكي استخوان را براي شما إيجاد كنند گانودرما دكتر بيز براي ان هم راه حلي دارد. 

ممكن است خانم هاي خانه دار با استفاده از محصولات شوينده بهداشتي مختلف اسيب جدي أي به بافت هاي ريه خود رسانده باشند موادي مانند وايتكس يا جوهر نمك كه گاز بسيار بدي به همراه دارد باعث از بين بردن بافت شده و گاها سرفه و خفگي را به همراه دارد،ديده شده در مناطقي كه بعضي افراد دچار اسم يا سرطان ريه شده اند. قهوه سوپريم گانودرما تمام بافت هاي ريه را ترميم كرده است و به واسطه داشتن ژرمانيوم غلظت خون را ميتواند تنظيم كند و نتيجه اين فرايند جريان خون بيشتر و حفظ تعادل بدن است.  

 

از ديگر خواص قهوه سوپريم گانودرما  

سوپريم نوشيدني بسيار انرژي زا كه بدون عوارض جانبي ميتواند خاصيت افزايش دهنده قوي براي درمان ناتواني هاي جنسي باشد.  

شياد شما هم همانند بعضي افراد در هر فصل حساسيت هاي مختلف فصلي بگيريد و از أنواع قرص استفاده كنيد كه در نهايت باعث از بين بردن كبد خود يا باعث إيجاد زخم معده شويد اگر فقط يكبار از محصول قهوه سوپريم گانودرما استفاده كنيد از نتيجه غايي شگفت زده خواهيد شد.

 

همان طور كه گفته شد سوپريم ميتواند بدن را از أنواع بيماري ها زدوده و پاكسازي كند اين شامل بيماري هاي پوستي مانند پيس، جوش و اكنه هم مي شود دليل قطعي پيسي معلوم نيست اما گفته ميشود كه پوست بخشي از ملانين يا رنگدانه خود را از دست مي دهد و قهوه سوپريم گانودرما براي پيسي يكي ديگر از خواص اين شركت بين المللي متعهد مي باشد. 

 

فوايد سوپريم گانودرما  

گانودرماي سوپريم فوايد مختلفي و زيادي دارد كه به تعدادي از انها پرداختيم. قهوه گانودرما جزو پر فروش ترين محصولات حال حاضر سايت هاي اينترنتي است به دليل خواص و طعم فوق العاده ان و همچنين مقدار مصرف قهوه سوپريم گانودرما كه هر پك ان شامل ٢٠ ساشه است بهترين زمان مصرف در فواصل زماني ٢٤ ساعته است و ميزان  ان ١ پيمانه يا ساشه است. شما ميتوانيد از سايت درج شده به خريد قهوه سوپريم گانودرما دكتر بيز اقدام فرماييد همچنين در جشنواره هاي مختلف ما شركت كنيد تا از تخفيف ها باور نكردني استفاده كامل ببريد. 

لازم به ذكر است اين محصولات براي تمامي افراد خصوصا ورزشكاران كه با مصرف اين محصول انرژي و توانشان دو چندان شده بسيار مفيد است و همچنين هيچ ضرري براي افراد سالم و بالاي سن تكليف نداشته است٩-١٥ فقط در نوشيدن و نحوه مصرف ان بسيار دقت فرماييد! 

خانم هاي باردار و يا افرادي كه از داروهاي ضد انعقاد خون استفاده ميكنند مانند اسپرين لطفا قبل از مصرف با پزشك معالج خود صحبت و مشورت كنند.

گانودرما بیز