عملکرد تحصیلی (PQ)

[ad_1]

شرکت های دارویی در حال افزایش امروز. صنعت پررونق است با بالا نسبت وابستگی بیمار است. دستور کار این شرکت است که برای آماده سازی پزشکی دارو یا استفاده و یا فروش آن را از طریق ابزارهای مناسب. آنها در مقابله generic یا نام تجاری داروها و دستگاههای اما موظف هستند با محدودیت های مختلف بر خرید و فروش آنها. آنها در معرض تنها قانونی که در آن محصول باید به طور کامل سعی و آزمایش. ما به عنوان یک افزایش دارویی سازمان جهاد قرار داده و ما انرژی و تمرکز به طوری که ما می توانیم بیماران ما با بهترین. شرکت های مثل ما رفتن را از طریق یک سری از مراحل در نردبان ارائه به طور کامل مورد اعتماد محصولات.

ساده ترین مرحله از همه عملیاتی صلاحیت (OQ) فاز آن را به عنوان در نظر گرفته شده است یک پیاده روی در پارک. در طی این فرایند وجود دارد عدم وجود هر نوع بار با توجه به آن به نتایج دقیق است نه یک کار غیر ممکن است اما این نتایج نمی توان اعتماد کرد پس به عنوان آنها نشان می دهد فقط یک طرف داستان است. گام بعدی این است که نصب و راه اندازی مدرک تحصیلی (IQ) به دنبال طراحی صلاحیت(DQ). این مراحل از اهمیت زیادی. مهم ترین و حیاتی در طول مرحله تست از یک محصول است که عملکرد تحصیلی (PQ). آن غیر قابل انکار است تنها منبع است که با دقت توصیف می کند که آیا این محصول قابل دوام است که در همه.

به عنوان مثال اگر ما در نظر هموژنایزر کار کاملا خالی اما ارائه نمی دهد میزان مشخص شده در هر دقیقه با چند کیلوگرم از وزن آن را تصویب عملیاتی مدرک تحصیلی آزمون اما با شکست مواجه خواهد شد در PQ. تست خواسته است که به منظور بررسی عملکرد مشخص شده در مشخصات کاربر نیاز را تحویل داده است. همچنین الزامی به تایید الزامات ذکر شده در دولت پروتکل های بهداشت و ایمنی و دیگر اسناد هدایت. برای شرکت های داروسازی اهداف آزمون و روش همه باید از قبل تایید شده است. این ویترین صلاحیت نهایی از تجهیزات. این شامل طیف گسترده ای از آزمایشات برای بازگرداندن تولید و مطمئن باشید نتایج است که سیستم شما قادر است از فرایند اعتبار سنجی فعالیت های.

اگر محصولات ما را از طریق رفتن نیست PQ سپس آنها ممکن است در نهایت در یک وضعیت نفرت انگیز که در آن حتی ممکن است تولید ناخواسته محصول است که ممکن است آسیب یک گروه بزرگی از مردم است. ما موظف هستند توسط یک تعهد اخلاقی است که در آن ما می خواهیم برای ارائه به مشتریان ما با نتایج با کیفیت. اگر این آزمایش با شکست مواجه و سپس شهرت ما در خطر است که بسیار غیر قابل قبول توسط شرکت ما است. عملکرد تحصیلی است که اجباری به عنوان آن را برای انسان به نفس و زمان به حرکت می کند. اگر شما خرید یک کولر جدید شما تمایل به بازرسی آن را از هر جنبه ای است. آماری برنامه نویسان دارویی در جهان هستند و بازیکنان کلیدی در تمام منطقه از تحقیقات در مورد مواد مخدر و داروها از پیشرفت های اولیه از یک ماده شیمیایی مناسب برای تولید و تجاری سازی این محصولات است.

شما آن را در هر حالت خود را برای بررسی فرایند خنک کننده شما تماس گرفته و در یک نسخه ی نمایشی برای درک سیستم بهتر است اما هوا همیشه با این نسخهها کار برای سال ؟ آن را ارائه همان مقدار خنک کننده برای تمام روز ؟ اینها سوالاتی است که پاسخ داده شده توسط عملکرد تحصیلی در داروسازی, شرکت های مربوط به تحقیقات خود در داروها. برای دستیابی به موفقیت ما نیاز به ادامه کار سخت به طوری که در پایان نتایج منطبق بر مبارزه برای دریافت بهترین از همه.

[ad_2]