شدید کودکان و نوجوانان نازپرورده و یا مورد آزار قرار گرفته

[ad_1]

مگر اینکه شما یک زاهد گوشه نشین و یا شتر شما هم متوجه شده اید که منظور از بی فکری و بی ادب بچه ها امروز هستند. البته من صحبت در کلیات.

بله, ما می توانیم آنها را نسبت به ما “کامل” کودکان و نوجوانان از سال گذشته که به طور معمول خطاب بزرگسالان به عنوان “خانوم” و “آقا” و کسی که رفتار در بسیاری از راه های دیگر خلاف ترشرویی نگرش غالب در میان جوانان امروز است.

چنین مقایسه با این حال در خدمت هیچ هدف. قبل از یک راه حل همیشه می تواند اتمام حجت برای معکوس تخریب که به این کودکان کاهش یافته است, ما نیاز به شناسایی علل آن است.

فقط به عنوان در یک فروپاشی عصبی فرد, من باور دارم که وجود دارد متعدد کمک کننده دلایل تفکیک این بخش از جامعه است.

دلیل اساسی #1 افراطی وضعیت سوء استفاده از کودکان است که بسیار شایع در سراسر جهان امروز است. سوء استفاده از طول می کشد چند اشکال شناخته شده به عنوان جسمی و عاطفی و روانی و اجتماعی که در حال آنهایی که به آسانی به ذهن من.

فقط در خانواده ما به تنهایی من می دانم که از چهار مورد سوء استفاده جنسی. (ذهن شما ما چه خواهد درک به عنوان یک “نرمال” خانواده یکی نیست با توجه به مشکلات اجتماعی. ما همه مسئول هستند و شهروندان با تمام “عادی” مظاهر که مستلزم.)

البته چند اشکال سوء استفاده با هم تداخل دارند و باعث گسترده مشکلات روانی در زندگی آینده است که ممکن است هرگز نمی تواند غلبه بر.

شانس هستند که همان کودکان که تحمل سوء استفاده نیز رنج می برند از بی توجهی است که می تواند به هر یک از دسته بندی از سوء استفاده های ذکر شده در بالا.

به من کودکانی که دچار غفلت هستند و به آسانی آشکار همه در اطراف ما. آنها هستند که ایستادگی کردن در عمومی به دلیل عدم آموزش و نظم و انضباط. آنها با صدای بلند و نفرت انگیز بی ملاحظه و بسیار خودخواه. آنها هستند که باعث اختلال در مدارس در رستوران ها و دیگر اماکن عمومی.

این کودکان گسل ، سرزنش استوار مستقیما بر روی شانه خود را از “پدر و مادر” که نه زحمت را هم به آنها آموزش رفتار و نحوه عمل ،

بسیاری از والدین به سادگی abdicating والدین خود نقش. آنها خود را ارسال سرکش فرزندان به مدارس عمومی به “تدریس” توسط سیستم.

وجود این کودکان به عنوان برچسب A. D. D. یا A. D. H. D. و خود را “پدر و مادر” پس از آن ماهوت پاک کن زدن آنها را به ایجاد پزشکی به دارو و حتی بیشتر بی معنی با ریتالین یا که ilk تنها برای تبدیل شدن به قربانیان سوء مصرف مواد.

آن را به من اعتصاب به عنوان بدجور عجیب و غریب است که بسیاری از کودکان به طور ناگهانی این “مصیبت” هنگامی که آنها بی سابقه نیست خیلی سال پیش. (بسیاری از جایگزین مراقبت های بهداشتی پزشکان ثابت کرده اند که این “شرایط” نه پزشکی اما نتیجه رژیم غذایی فقیر.)

من واقعا بر این باورند که در بسیاری از موارد این به اصطلاح “شرایط” نه تنها رژیم غذایی مرتبط است, اما یک نتیجه مستقیم عدم وجود نظم و انضباط به طور مداوم استفاده شود. توجه داشته باشید کلمه از عمل: “به طور مداوم.”

به عنوان یک بسیار عاقلانه واعظ اعلام کرده در حالی که حمایت “یدکی میله, از بین بردن کودک” اصل, استفاده از میله به سرینی maximus می دهد قشر مخ جدیدی وحی!

در طرف دیگر “افراطی” بچه سکه کسانی هستند که pampered. هیچ هزینه بخشوده شده است به ارائه این عزیزان با هر تصور دستگاه برای محافظت از بدن خود را.

این boggles ذهن من چگونه ما مجاز به سوار دوچرخه ما همه محله با کلاه نشسته بر ما کمی سر زندگی می کردند و ما را در مورد آن بگویید! کلاه ایمنی برای دوچرخه سواران بودند بی سابقه تا چند سال پیش هنگامی که کسی در دوچرخه دنده صنعت معرفی این تصور به دنبال چیزهایی که برای تولید و سود بیشتر است.

آن را همیشه مرا شگفت زده می کند که چگونه ساده لوح عمومی است. آنها را به خرید هر چیزی و همه چیز را فقط به خاطر آن است و آنها می خواهند برای اولین بار در این محله به یک.

در همین راستا بچه های دیگر می توانید یک جفت از فقط ساده قدیمی کفش های تنیس (با نام مستعار کفش ورزشی یا کفش). اوه… آنها باید در حال اجرا کفش برای یک جفت مختلف برای پیاده روی, دیگر برای, بازی, دیگر برای کشتی و…. و…. nauseum آگهی-هنوز هم یکی دیگر از سود نیرنگ محوری بر dupable ،

آن است که بسیار نفرت انگیز به شنیدن یکی از این pampering پدر و مادر صحبت daylights از خود بچه ها التماس و تمنا با آنها را به انجام یا عدم انجام کاری و یا دیگر. آنها را بیکار تهدید و پس از آن موفق به دنبال از طریق. کودن! به جای گرفتن شارژ از بچه ها به آنها اجازه می دهد تا بچه ها به آنها بگویید که چگونه آن را برای رفتن به.

به جای بصورتی پایدار و محکم اعلام کرد برای این کودک که “دورا خواب است در ده دقیقه زمان را برای شما به انتخاب کنید تا اسباب بازی های خود را” یکی از این doting dummies خواهد گفت: “عسل آیا شما آماده برای به رختخواب؟” در حال حاضر چه بچه رفتن به می گویند ؟ “اوه بله. من فکر کردم شما می خواهم هرگز بپرسید!”

کسی تا به حال به تماشای “سوپر پرستار بچه” و یا برخی از چنین عنوان نشان می دهد در تلویزیون به تازگی ؟ آن را کاملا غیر قابل باور برای من که این به اصطلاح “پدر و مادر” را رها خدا-با توجه به نقش و واگذار اقتدار خود را به این هیولا کمی.

من را دریافت نمی اشتباه. من ادعا نمی کنم که من در حمایت از ضرب و شتم پستی از آنها (اگر چه گاهی اوقات این است که هیچ جایگزینی برای نظم و انضباط موثر دیگر از خوب قدیمی از مد افتاده, در کونی). آنچه من گفته است که اگر مردم در حال رفتن به کودکان را به جهان و سپس آنها باید مایل به آنها را به عهده دارد و به آنها.

این بدان معناست که آموزش را از مهد و منتظر نمی مانند “روزی” هنگامی که آنها “به اندازه کافی.” گویم چیز بی معنی!

گاهی اوقات من تعجب می کنم که بدتر پرهیاهو و سوء استفاده پدر و مادر و یا آشکارا از pampering ؟ من می دانم من می دانم… را در آن به نظر می رسد آشکار است. اما فکر می کنم در مورد آن. حداقل آزار کودکان می دانید جایی که آنها ایستاده است. زمانیکه کودکان در حال اشتباه به حداقل می گویند.

هر دو راه افراط و, با کودکان خوب نیست. کتاب مقدس می گوید به تمرین اعتدال در همه چیز. “قطار کودک در راهی که باید برود و هنگامی که او پیر است او نمی خواهد از آن ترک.” ضرب المثل 22:6. هیچ کس گفت: آن بهتر از پروردگار ما!

[ad_2]