سکته مغزی بریس – AFOs مقابل WalkAide – مقاله در ارتوپدی پشتیبانی و راه رفتن دستگاه

[ad_1]

شما دچار یک سکته مغزی و می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد درمان ،

آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد تفاوت بین یک AFO و WalkAide?

1.) مقدمه

اگر شما دچار یک سکته مغزی شما ممکن است در راه رفتن و مشکلات به عنوان یک نتیجه. شما ممکن است فکر می کنم این کتمان حقیقت است. – شما کسی است که برای زندگی با این مسائل و هدف ما کمک به شما به عنوان بهترین ما می توانیم با این مقاله. این مقاله در نوشته شده بود توسط بهداشت حرفه ای در زمینه ارتز بنابراین شما می دانید که شما در حال گرفتن بند اطلاعات “از دهان اسب است”.

2.) شباهت بین AFOs و WalkAide

برای اولین بار ما می خواهم به استرس است که هر یک از این دستگاه ها که قبلا ذکر شد یک AFO و WalkAide می تواند کمک به یک فرد راه رفتن بهتر است. در اصل هر دستگاه برگزار خواهد کرد که پای یک فرد تا زمانی که آنها راه رفتن در صورتی که تمام است که مورد نیاز است. با هر دستگاه یک فرد با استفاده از AFO یا WalkAide نمی خواهد که به نگه داشتن هر چیزی مانند یک عصا. آنها می تواند با استفاده از یک عصا اگر آنها می خواهند به, اما این دستگاه ها چیزی است که یک فرد ندارد. در این راه یک فرد می تواند در جلوگیری از برچسب به عنوان “معلول” توسط همسالان خود. علاوه بر این هر دو WalkAide و AFO می تواند تحت پوشش با استفاده از یک جفت شلوار. این به این معنی است که این دستگاه ها با احتیاط بیشتر و به همین دلیل اکثر مردم نمی بینم بیشتر AFOs و WalkAides این واقعیت است که آنها به راحتی پنهان.

3.) مقایسه AFOs و WalkAide

برای شروع AFOs معمولا از پلاستیک ساخته شده. گاهی اوقات آنها ساخته شده از فلز و چرم, اما این است که معمولا این مورد. یک AFO همچنین باید در رابطه با یک کفش. یا داخل کفش یا متصل به یک کفش برای بهترین عملکرد. مزایای AFO هستند که آنها می تواند کمک به نگه داشتن پای یک فرد تا زمانی که آنها راه رفتن, اما آنها همچنین می تواند ارائه به سمت ثبات در مچ پا, در حالی که همچنین ارائه غیر مستقیم حمایت خود را از زانو. سرعت راه رفتن را افزایش می دهد و از مردم می خواهد که کمتر از یک بروز سقوط در هنگام استفاده از ساخته شده AFO در بسیاری از موارد. AFOs استفاده شده است برای چندین دهه برای کمک به مردم در راه رفتن بهتر است.

این WalkAide, از سوی دیگر, یک محصول جدید است. این به این معنا نیست که آن بد است به هر وسیله. آن است که FDA تایید شده است و با استفاده از تحریک الکتریکی برای کمک به از پا در می آیند تا زمانی که کسی که راه می رود. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد کفش کار نمی کند با توجه به WalkAide. بر خلاف سنتی AFOs یک WalkAide قرار داده شده است بسیار بالاتر در پایین پا. سمت به سمت مچ پا ثبات است که هدف اصلی از این دستگاه و نه احترامی برای یک سود اصلی از این بند. این WalkAide است با این حال گرفتن مقدار زیادی از توجه در زمینه های پزشکی و کمک می کند بسیاری از مردم با سکته مغزی (CVA) پیاده روی بهتر است اگر آنها پا رها کردن. بسیاری از مردم می توانند بهره مند شوند اما نه هر کس است یک نامزد برای یک WalkAide زمانی که آنها پا رها کردن.

توجه: این اطلاعات سلامت. برای توصیه های پزشکی در AFOs و WalkAide محلی خود مشورت کنید مجوز orthotist.

[ad_2]