سوئیس اشاره هندی SMEs

[ad_1]

سوئیس تحول از یک مسافر بهشت به یکی از صنعتی ترین کشورها در اروپا است که نسبت به آن اقتصاد پایدار و در دسترس بودن نیروی انسانی ماهر. امروز کشور دارای سرانه تولید ناخالص داخلی (GDP) است که بالاتر از دیگر پیشرو غربی در کشورهای اروپایی. این سرمایه گذار پسند کشور که به سمت افزایش رقابت خود با اتخاذ سیاست های اقتصادی است که سوق دادن اقتصاد آن بیشتر است. اقتصاددانان بنابراین پیش بینی سوئیس نما رقابت سختی برای عمده اقتصاد کشورهای اروپایی در سال های پیش رو است.

با توجه به کنفدراسیون صنایع هند (CII) سوئیس است که 10 کشور بزرگترین سرمایه گذاری در هند است. در طول سال هند روابط تجاری با سوئیس شده اند چند برابر نشان می دهد بسیار زیاد پتانسیل رشد برای هر دو طرف. هند در درجه اول به صادرات قهوه و چای و پلاستیک آماده ساخته شده, منسوجات, مواد شیمیایی آلی سنگ های قیمتی جواهرات و محصولات چرمی و كلرنتس برای به سوئیس. از سوی دیگر سوئیس صادرات اقلام مانند محصولات دارویی و اسانس و آرایشی و بهداشتی و دقت ماشین آلات پلاستیک و ماشین آلات برقی ساعت به هند است.

تحلیلگران و نهادهای دولتی در هر دو کشور احساس می کنید که وجود دارد و با حوزه های متعددی از همکاری است که می تواند فرصت های کسب و کار برای شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) در هند و سوئیس. برخی از بخش های عمده است که می تواند رشد از طریق متقابل اتحاد شامل خودرو, بیوتکنولوژی, فن آوری اطلاعات (IT) و فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) صنایع.

سوئیس در صنعت خودرو یکی از صنایع پیشرو در جهان است. این تولید قطعات با دقت بالا و انواع تجهیزات. تخصصی این دستگاه ها در خواست بزرگ در هند است. از این رو شرکتهای کوچک و متوسط در هند خودکار فضا می توانید همکاری خود را با سوئیس با همتایان خود برای ارائه این تجهیزات در هند.

به طور مشابه در هند بالا و نیروی کار ماهر است بهترین راه حل مناسب برای ارائه خدمات خود در دانش محور صنایع در سوئیس. هر دو کشور باید متوجه نقش مهم است که هند این صنعت می تواند در زمینه تحقیق و توسعه (R&D) در سوئیس. بنابراین هر دو کشور می توانند با همکاری یکدیگر به انجام تحقیقات مشترک در زمینه های مختلف مانند بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی و علوم زندگی.

صنعت دیگری که می تواند شامل آینده همکاری و مشارکت صنایع شیمیایی. این صنعت آماده است برای ظهور به عنوان یک جزء حیاتی از هند و سوئیس تجارت دو جانبه. برخی از پیشرو سوئیس شرکت های شیمیایی که وارد بازار هند هستند Ciba, Clariant و نوارتیس. هند کوچک و متوسط در حال همکاری با این سوئیس شرکت به شیر سوئیس بازار است.

در حالی که هر دو کشور نشان داده اند که علاقه زیادی به بهبود روابط تجاری بین آنها دولت باید طرح بیشتر به منظور تسهیل صاف جریان کسب و کار. سوئیس کسب و کار ایرانیان (SBH), هندوستان یک هند و سوئیس تجارت بدن گام به پل شکاف میان شرکتهای کوچک و متوسط از این دو کشور. کاوش های مختلف بکر مناطق از رشد است که می تواند به نفع کوچک و متوسط بازیکنان. انجمن می بیند آینده روشن از هند و سوئیس تجارت دو جانبه است که به احتمال زیاد برای دیدن افزایش تعداد سرمایه گذاری مشترک همکاری و صادرات در سال به آمده است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>