ردیاب خودرو و راهنمای خرید آن – ایسنا

به نظرم قیمت دزدگیر وقتی با یک ردیاب جمع میشه و هردو در یک دستگاه میکس میشن برای مصرف کننده خیلی به صرفه تره .چون هم امنیت ماشینش بالا تر میره و هم با یک تیر چندتا نشون میزنه. به نظرم برد یک دزدگیر یعنی محدوده ای که میتونه دزدگیر از اون فاصله هشدار ها رو به ما اطلاع بده خیلی مهمه. تا حالا به این فکر کردی که اگه یه روز خدایی نکرده ماشینت رو دزد برد چی کار کنی؟ بطور مثال اگر ردیاب خودرو درست نصب شده باشد، بعد از نصب برای اولین بار چیزی حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه زمان می برد تا ردیاب موقعیت خود را با ماهواره های مکاننما (GNSS) فیکس کند. اگر خودرویی برای یکی از اعضای خانواده تهیه کردهاید چگونه از رانندگی ایمن و مطمئن او خبردار میشوید؟ ما به عنوان طراح و تولید کننده ردیاب، تهیه ردیاب خارجی را پیشنهاد میدهم! برخی از شرکتها به دلیل اینکه مشتری کارخانههای متفرقه هستند و آن کارخانهها فقط خدمات به زبان چینی و انگلیسی دارند، به ناچار مجبورند که پنل ردیابی متناسب با زبان کشور خودشان را طراحی کنند.

فقط کافی است دستگاه روشن باشد تا اطلاعات مربوط به حرکت و جا به جایی از طریق پیامک ارسال شود. اصول کار بهترین ردیاب ماشین به گونه ایست که ردیاب با استفاده از دو تکنولوژی اصلی خود یعنی GPS و سیم کارت، طول و عرض جغرافیایی خودرو را به دست می آورد و این مختصات را به صاحب خودرو که شماره ی خود را از قبل وارد این سیستم کرده است، ارسال می نماید. 5 سانتیمتر میباشد که سیمکارت میخورد و معمولا در زیر داشبورد خودرو به صورت کاملا مخفیانه جاسازی میشود و چند عدد سیم دارد که به سیم کشی خودرو متصل میشود و بعد از نصب در هر لحظه محل دقیق خودرو را از طریق ماهوارههای جی پی اس دریافت میکند و از طریق اس ام اس به موبایل صاحب خودرو موقعیت لحظهای خودرو، سرعت لحظهای خودرو، وضعیت درب خودرو و وضعیت موتور خودرو را ارسال میکند . ردیاب خودرو وسیله ای کوچک و سیم کارتخور است که بر روی ماشین نصب می شود و با ردیابی ماشین، صاحب خودرو را از محل آن با خبر می کند.

یکی دیگر از مشخصات بهترین ردیاب ماشین ارسال هشدارهای کم شدن باطری داخلی ردیاب، کنده شدن ردیاب از ماشین، روشن شدن خودرو و حرکت خودرو می باشد که اگر ردیاب خریداری شده جزء بهترین ردیاب ماشین باشد، باید سریعا و در زمان بسیار کمی این هشدارها را به موبایل شما بفرستد. البته در برخی از ردیابهای خودرو این عملیات بهدلیل قدرت بالای ماژول GNSS (که اغلب به ماژول جی پی اس GPS نیز مشهور است) و همینطور سرعت بالای پردازنده، سریع تر اتفاق می افتد و موقعیت خود را اعلام میکند، البته اگر بعد از نصب ردیاب، خودرو شروع به حرکت کند این فیکس شدن سریع تر اتفاق میافتد. یک نکته بسیار مهم درباره دزدگیر رایان که محصول یک شرکت دانش بنیان ایرانیه ، اینه که اگه اتفاق خطرناکی برای ماشین بیافته، مثلا ضربه به خودرو برخورد کنه و یا درب ماشین باز بشه، دستگاه باهات تماس میگیره. و شما به همین راحتی میتوایند با انتخاب و خرید بهترین ردیاب خودرو از برخی رویدادهای مهم خودرو آگاه شوید.

حال که با عملکرد ردیاب خودرو آشنا شدید وارد مباحث تخصصیتر میشویم… عملکرد ردیاب خودرو چه تفاوتی با مسیریاب خودرو دارد؟ فرآیند ردیابی با GPS به اینصورت است که از یک شبکه ماهوارهای برای تعیین مکان یک دستگاه که بطور خاص برای این منظور طراحی شده است استفاده میکند. GPS ، جی پی اس یک سیستم هدایت ناوبری ماهواره ای است و تنها سیستمی می باشد که امروزه قادر است، موقعیت دقیق شما را بر روی زمین در هر زمان، مکان و یا در هر آب وهوایی ردیابی کند. این حالت باعث میشود که کاربران هیچگونه قطعی و یا کاهش سرعت در سایت و نرم افزار را شاهد نباشند. از دیگر قابلیت های این دستگاه امکان مشاهده مسیرهای پیموده شده تا 6 ماه گذشته از طریق سایت و تا 3 ماه گذشته از طریق نرم افزار موبایل می باشد. همانطور که در بالا ذکر شد داشتن امکانات جانبی ردیاب یکی از مشخصات بهترین مارک جی پی اس خودرو می باشد، که این امکانات شامل دکمهی کمک اضطراری برای درخواست کمک در موقعیت اضطراری، اپلیکیشن فارسی کنترل ردیاب به صورت اندروید و iOS، امکان متوقف کردن خودرو با موبایل از فاصلهی دور، هشدار سرعت و حرکت غیرمجاز می باشد.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe account