راهنمای گام به گام برای افزایش تأثیرگذاری شما با یک Bot Boter (بدون ممنوعیت)

رشد زیر در اینستاگرام سخت تر و سخت تر می شود …

با بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه ، ما در سر و صدای هشتگ ها ، فیلترها ، ایموجی ها و داستان های ناپدید شده گم می شویم.

روزگاری می توانستید چند عکس ارسال کنید ، روی یک فیلتر سیلی بزنید ، آنها را با استفاده از هشتگ های مورد علاقه خود به آنها فصلی بزنید ، و پیروان شما رشد می کنند …

نفوذ شما هم

اما تقریباً مانند شبکه‌های اجتماعی گذشته ، رشد اکانت اینستاگرام از صفر به تعداد زیادی در اکوسیستم امروزی کار تقریباً غیر قابل عبور است.

بنابراین ، برای سرمایه گذاری در این جامعه قدرتمند مشتریان بالقوه چه کاری می توانید انجام دهید؟

برای فهمیدن این موضوع ، بگذارید در مورد فیل صورتی موجود در اتاق صحبت کنیم … رباتهای اینستاگرام.

ربات اینستاگرام چیست؟
یک ربات اینستاگرام لایک ، اظهار نظر و دنبال کردن سایر عکس ها یا حساب های خود را در اینستاگرام خودکار می کند. آنها به شما این امکان را می دهند که پارامترهای خاصی از قبیل سرعتی را که می خواهید حساب های خود را دنبال کنید ، که هشتگ های مربوط به برند شما هستند ، و جغرافیای پیروان ایده آل را انتخاب کنید ، به گونه ای که ربات می تواند تمام مراحل درگیر شدن با دیگران و رشد خود را به صورت خودکار انجام دهد. تاثیر شما در اینستاگرام.

در اینجا ویدئویی از Instazood ارائه شده است که توضیح می دهد که یک ربات با چه جزئیات بیشتری است:

آنها عالی به نظر می رسند ، چرا هیچ کس در مورد آنها صحبت نمی کند؟
این نکته وجود دارد: در حالی که ربات های اینستاگرام به نظر می رسد مانند یک صرفه جویی در زمان بسیار زیاد – که آنها هستند – از اعتبار بالایی برخوردار هستند . استفاده از رباتها برای خودکار کردن تعاملات تهاجمی در اینستاگرام از نظر فنی بر خلاف شرایط خدمات شبکه اجتماعی است. با نقض شرایط خدمات ، خود را باز می کنید تا حساب خود را ممنوع یا حذف کنید – این چیزی نیست که شما می خواهید!

من می گویم “از نظر فنی” زیرا اگر از روش های صحیح استفاده کنید ، تعاملات شما طبیعی به نظر می رسد و هرگز متوجه نمی شوید.

برای من ، همیشه طرفدار اتوماسیون بوده ام. آیا این برنامه ریزی محتوا ، تعامل برای رشد و یا اتوماسیون برخی دیگر از کارهای رسانه ای اجتماعی وقت گیر است ، چرا از فناوری موجود استفاده نمی کنیم؟

به عنوان مثال ، من علناً از ابزارهای اتوماسیون برای رشد 560k + توییتر خود استفاده کردم. چرا؟ زیرا در غیر این صورت ، شما در کار شلوغ گیر می کنید. اتوماسیون به من اجازه می دهد تا روی چیزهایی که واقعاً حساب می شوند تمرکز کنم. ایجاد محتوای عالی و تعامل با جامعه ما.

مزایای استفاده از ربات اینستاگرام چیست؟
مزایای استفاده از ربات اینستاگرام ساده است:

هر هفته یک بار صرفه جویی می کنید … به معنای واقعی کلمه در ساعت و ساعت کار.
شما اینستاگرام خود را دنبال می کنید.
شما اثبات اجتماعی معتبر تولید می کنید.
شما از دنبال کنندگان جدید خود باعث افزایش ترافیک مراجعه به وب سایت خود می شوید.
در کل ، شما نفوذ خود را گسترش می دهید و دنیایی از فرصت ها را باز می کنید.

آیا این واقعا به این سادگی است؟!!!!!!!! بیایید دریابیم …

نحوه استفاده از ربات اینستاگرام بدون ممنوعیت استفاده
مهمترین نکته بهره برداری از مزایای استفاده از ربات اینستاگرام ، ساختن طرحی است که از شرایط خدمات اینستاگرام پیروی می کند و از ممنوع بودن حساب شما جلوگیری می کند. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است …

هدفمند شوید
هرچه فعالیت ربات شما بیشتر هدفمند باشد ، احتمال بالا رفتن پرچم با تیم اینستاگرام کمتر خواهد بود. بهترین ربات های اینستاگرام به شما امکان می دهند فیلترهای فوق العاده هدفمند را برای تعامل خودکار خود تنظیم کنید.

به عنوان مثال ، با سرویس ربات Instazood می توانید طیف وسیعی از گزینه های هدف گذاری را اعمال کنید:

حسابها – به عنوان مثال رقبا ، روی پیروان یک حساب انتخابی متمرکز شده اند.
هشتگ – حساب هایی را هدف قرار می دهد که در پست های خود از هشتگ خاصی استفاده می کنند.
موقعیت مکانی – فقط در یک جغرافیای خاص حساب ها را هدف گیری می کنید.
خصوصیات – فیلتر کردن حساب های بیشتر بر اساس جنسیت ، تعداد پیروان ، زبان و تعداد ارسال ها.
ربات اینستاگرام – تصویر 1

قوانین را دنبال
برای جلوگیری از ممنوع بودن اکانت خود ، باید قوانین اینستاگرام را رعایت کنید. اکنون قوانینی وجود دارد که آنها در شرایط خدمات خود منتشر می کنند و قوانین نانوشته ای در استفاده از ربات برای خودکارسازی فعالیت وجود دارد. قوانین نانوشته همان چیزی است که شما نیاز دارید تا خود را با آن آشنا کنید …

در اینجا مواردی وجود دارد که باید هنگام تنظیم ربات اینستاگرام خود برای رشد موارد زیر در نظر بگیرید:

سرعت اهمیت دارد. اگر روزانه که تازه وارد اینستاگرام هستید ، شروع به دنبال کردن (و سپس فراموش نکردن) هزاران حساب کنید ، قصد دارد زنگ های هشدار را تنظیم کنید. آهسته شروع کنید و به طور دوره ای با افزایش حساب کاربری خود سرعت بوت را افزایش دهید.
اهمیت دارد. در تلاش برای رشد سریع هر کسی و همه را دنبال نکنید. در عوض ، از فیلترها برای هدف قرار دادن حساب های مربوطه ، هشتگ ها ، و جغرافیاها استفاده کنید ، بنابراین پیروی مداوم را افزایش می دهد که در واقع به اهداف شما مربوط می شود.
فعالیت اهمیت دارد. فقط از فیلترهای اتوماسیون ربات اینستاگرام خود استفاده کنید تا فقط حسابهایی را مشاهده کنید که به طور منظم فعال هستند ، حداقل تعداد ارسال در صفحه خود داشته باشند و تعداد مشخصی از حساب را دنبال می کنید.
اهمیت حضور هدف این است که حضور شما در اینستاگرام مشخص شود. اگر تمام فعالیت شما توسط یک ابزار شخص ثالث به صورت خودکار انجام شود ، می توان آن را به عنوان یک پرچم قرمز مشاهده کرد که می تواند حساب شما را ممنوع کند. و همچنین با استفاده از یک ربات Instagram ، به حساب کاربری خود وارد شوید ، به نظرات مانند پست ها پاسخ دهید ، محتوا را به اشتراک بگذارید ، داستان ارسال کنید و با مخاطبان خود در تعامل باشید.
مطالب دارای اهمیت است. خودکار تعامل به عنوان یک فعالیت پس زمینه برای رشد پیروان بسیار عالی است ، اما در صورت انتشار محتوای مداوم در صفحه خود ، کارایی نخواهد داشت. اطمینان حاصل کنید که مطالب با کیفیت بالا را در یک کادر معمولی به اشتراک می گذارید.
شروع به خودکار …
فکر استفاده از ربات اینستاگرامی می تواند ترسناک باشد …

از همه اینها ، احتمالاً شما شنیده اید که تعداد انگشت شماری از داستانهای ترسناک درباره افرادی که حساب آنها ممنوع شده یا بسته شده اند ، هستند.

با این حال ، بگذارید یک لحظه با یک افشاگری اعصاب شما را تسکین دهم … هر کس این کار را انجام می دهد.

ممکن است افراد به شما بگویند که موارد زیر را از نظر ارگانیک رشد داده اند ، اما در پایان ، تعداد کمی از دنبال کردن های اینستاگرام بسیار اندک وجود دارد که از سود مفید یک ربات خودکار استفاده نکرده اند.

این بدترین مخفی در اینستاگرام است و حالا آن را می دانید.

فقط اطمینان حاصل کنید که آن را به آرامی انجام دهید و قوانین اینستاگرام را به بهترین شکل ممکن دنبال کنید. حریص نشو!