راهنمای خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه

در این مقاله:
سینک آشپزخانه اندازه
سینک آشپزخانه نصب و راه اندازی روش
چاله سوپاپ-نصب و راه اندازی
سینک آشپزخانه مواد
تخصص آشپزخانه سینک ظرفشویی

انتخاب مواد و ابعاد سینک ظرفشویی آشپزخانه می تواند دلهره آور باشد ، بنابراین با دقت خرید کنید.
هنگام خرید یک سینک آشپزخانه جدید ، می فهمید که برای هر نیاز و بودجه سینک ظرفشویی وجود دارد – و گزینه های گوناگون ممکن است شما را تحت الشعاع قرار دهد. شما باید در مورد مواد سینک ، اندازه و پیکربندی کاسه یا کاسه های آن ، روش نصب آن بر روی میز و سایر موارد تصمیم بگیرید.

خرید سینک ظرفشویی شما چیست؟ این راهنما کمک خواهد کرد.
© Don Vandervort، HomeTips
سینک مناسب آشپزخانه شما چیست؟ این راهنما کمک خواهد کرد.

اندازه سینک آشپزخانه
با فهمیدن اندازه سینک جدید خود شروع کنید. اگر در حال تعویض یک سینک موجود هستید ، اندازه سینک جدید شما قبلاً مشخص نشده است ، مگر اینکه بخواهید پیشخوان را نیز تغییر دهید. اگر در حال ساختن آشپزخانه جدید هستید یا در حال ترمیم مجدد هستید ، کافی است خرید کنید تا مشخص کنید که آیا متریال و روش نصب مورد نظر در اندازه مورد نیاز شما موجود است.

پست های مرتبط:
نحوه اتصال تخلیه سینک ظرفشویی حمام
چگونه یک تله سینک نشت را برطرف کنیم
چگونه می توان یک Snog Clain Clog را گرفت
لوله کشی حمام
راهنمای خرید سینک های حمام
سینک و حمام
یک سینک آشپزخانه دارای سه بعد اصلی است: جلو به عقب ، یک طرف به طرف و عمق.

ابعاد جلو به عقب در ابعاد 1 اینچی از 11 اینچ به 24 اینچ و همچنین در ابعاد 26 ، 28 و 32 اینچ موجود است.
عرض های جانبی به پهلو به طور متوسط ​​در 1 اینچ از 11 تا 40 اینچ و همچنین در عرض 42- ، 44- و 45 اینچ فروخته می شوند.

اعماق مختلف زیادی در دسترس است. اینها از یک تولید کننده به دیگری کمتر استاندارد شده اند.

روش های نصب سینک ظرفشویی آشپزخانه
در نظر بگیرید که چگونه سینک ظرفشویی در کانتر نصب و قرار خواهد گرفت. یک سینک ظرفشویی که دارای ارتفاع بالا باشد ، دارای لبه ای از قالب است که روی صفحه ایستاده و بالای آن استوار است. این ساده ترین نصب است ، اما خرده ریزها می توانند محل جمع شدن سینک را با کانتر جمع کنند.

یک سینک ظرفشویی بی سیم یا زیر آب متصل می شود و یا به قسمت زیرین میز تبدیل می شود. اگرچه نصب دشوارتر است ، اما تمیز کردن این تنظیم به طور قابل توجهی آسانتر است. لبه سوراخ بریده شده در countertop باید به خوبی تمام شود زیرا بسیار قابل مشاهده است.

سینک های شستشو توسط نوارهای فلزی در اطراف محیط پشتیبانی می شوند و یا بخشی جدایی ناپذیر از ماده countertop هستند.

روش های نصب سینک ظرفشویی آشپزخانه
روش های نصب سینک ظرفشویی آشپزخانه

سوراخ های سوپاپ
علاوه بر انتخاب پیکربندی کاسه ، سوراخ های نصب را برای وسایل ثابت بررسی کنید. بیشتر سینک های آشپزخانه دارای چهار سوراخ برای نصب شیر آلات و لوازم جانبی هستند. علاوه بر پیکربندی سوراخ استاندارد ، اتصالات سوراخ ممکن است برای سمپاش شیر آب ، یک دستگاه پخش کننده آب گرم ، آبشار برای یک فیلتر آب اختصاصی ، شکاف هوا برای تخلیه ماشین ظرفشویی و یک دستگاه پخش کننده صابون مایع در دسترس باشد.

اگر سینک مورد نظر سوراخ های کافی برای دستگاه های مورد نظر شما ندارد ، به سفارش ویژه خود نگاه کنید. (می توانید با استفاده از یک سوراخ مخصوص برش فلز سوراخ را در یک استیل ضدزنگ سوراخ کنید.) اگر به تمام سوراخ های موجود در سینک مورد نظر برای خرید نیاز ندارید ، درمورد اتصالات سوراخ های بلااستفاده از سؤالات مربوط به آن استفاده کنید.

مواد سینک آشپزخانه
در اینجا با نگاهی دقیق تر به متداول ترین مواد سینک ظرفشویی آشپزخانه می پردازیم که مزایا و معایب هر یک را دارد.

فولاد ضد زنگ
آنها در طیف گسترده ای از قیمت ها در دسترس هستند ، اما آنچه را می پردازید دریافت می کنید. سینک ارزان قیمت از فلز نازک ساخته شده است – اگر به یک کاسه فشار بیاورید ، احساس انعطاف پذیری می کنید ، یا اینکه زباله ها به طرز چشمگیری لرزش داشته باشند. بعلاوه ، آن را به راحتی خراشیده ، دارای یک پایان است که تمیز نگه داشتن آن دشوار است ، و ممکن است هنگامی که شما آب را در آن آب می کنید صدای طبل زدن.
سینک با کیفیت بالاتر ضخیم و محکم است (ضخامت سینک های استیل ضدزنگ با سنج اندازه گیری می شود ؛ هر چه درجه پایین تر باشد ، مواد ضخیم تر است) و در صورت تمیز کردن آن ، پایان آن ظاهر اصلی خود را حفظ می کند. 18-سنج یا ضخیم بهترین است.

سینک استیل ضد زنگ هم کاربردی و هم زیبا است. عکس: دلتا
دلتا
سینک استیل ضد زنگ هم کاربردی و هم زیبا است.

از یک سینک با “پایان آینه” خودداری کنید. در ابتدا عالی به نظر می رسد ، اما لکه های آب سردرد مداوم خواهند بود و خراش ها به زودی ظاهر آن را خراب می کنند.

عایق موجود در قسمت زیر کاسه ها را بررسی کنید ، که در نظر گرفته شده است تا صدای آب جاری را خنثی کند. عایق کف بهتر از اسپری کار می کند.

چدن مینا شده
اینها یک ظاهر صاف و ظریف و بی نظیر با هر نوع ماده سینک دیگر ندارند و در رنگ های بسیاری به چشم می آیند. پایان بسیار سخت و به ندرت تراشه است. آب جاری به سختی شنیده می شود و آب گرم به آرامی خنک می شود. ساده ترین مواد برای تمیز کردن ، فقط پاک کردن معمولاً درخشش اصلی را بازیابی می کند. با این حال ، به دلیل وزن ، میزهای محکم تر خوانده می شوند.

از سینک های فلزی مینا ، که شبیه به چدن مینا است اما عملکرد خوبی ندارند ، خودداری کنید.

اکریلیک کامپوزیت و فایبرگلاس
این موارد توصیه نمی شود زیرا خیلی زود براق خود را از دست می دهند و لکه ها را به راحتی جذب می کنند. سینک های کامپوزیت جدیدتر دارای ماندگاری بیشتری هستند.

سینک های “کوارتز” sin سینک های کامپوزیتی با محتوای کوارتز بالا – به ویژه با دوام هستند و در رنگ ها و پیکربندی های متنوعی قرار می گیرند. آنها یک جایگزین جذاب و شیک برای مواد معمولی تر هستند ، اما حتی بهترین سینک کامپوزیت نیز مستعد خراش دادن است.

از استفاده از پاک کننده های ساینده خودداری کنید و یا اجازه ندهید که ماسه یا خاک به سطح آن مالیده شود. جاری شدن آب باعث می شود صدای طبل صدا در سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل نباشد. روی یک کاسه فشار دهید تا مطمئن شوید سینک محکم است. اگر انعطاف پذیر باشد ، ممکن است دفع زباله ارتعاش شود.

یکپارچه جامد سطح
یک کانتر سطح جامد را می توان با یک سینک ساخته شده ، به همان رنگ و یا یک رنگ مکمل سفارش داد. از آنجا که رنگ تمام مواد را طی می کند ، می توان این سینک بی سیم و بدون درز را خراش داد ، اما خراش ها را می توان به راحتی از بین برد.

زجاجیه چین
ساخته شده از خشت قالب ساخته شده در درجه حرارت بسیار بالا ، این سینک ها معمولاً دارای نقوش زینتی هستند و به شکل های غیر معمول به وجود می آیند. بیشتر آنها سوراخ نصب ندارند ، بنابراین باید شیر آب را در کانتر نصب کنید. تمیز کردن آن آسان است و خراشیدن یا لکه گیری تقریبا غیرممکن است. با این وجود می تواند تراشه باشد ، بنابراین از ریختن آن در گلدان یا قابلمه بر حذر باشید.

برنج و مس
سینکهای ساخته شده از این مواد معمولاً برای مصارف حمام هستند اما ممکن است به عنوان سینک فرعی ثانویه مناسب باشند. آنها باید بعد از هر بار پاک کردن خشک شوند تا از لکه بینی جلوگیری شود.

ظرفشویی مخصوص آشپزخانه
هنگام خرید سینک های آشپزخانه ، به بیرون از صندوق بیندیشید. امکاناتی که برای آشپزخانه شما در نظر گرفته می شود عبارتند از:
سینک های تزئینی. یک سینک فوق العاده زیبا و گران قیمت است و تمیز کردن آن ممکن است دشوار باشد. با این حال ، فقط ممکن است آن لمس ویژه ای را ایجاد کند که یک آشپزخانه ساده را به یک بخش گفتگو تبدیل کند.

سینک های عتیقه یک سینک عتیقه می تواند فضای دلپذیر یک خانه در خانه را به آشپزخانه قرض دهد. بسیاری از سینک های قدیمی از یک کاسه بزرگ و عمیق با یک درایر چسبنده تشکیل شده اند – تمهیداتی که برخی افراد ترجیح می دهند – و کاملاً محکم هستند.

سینک میله در نزدیکی دیگ یا در کنار تخته برش قرار دارد ، می توان از سینک میله برای تمیز کردن سبزیجات یا سایر مواد غذایی استفاده کرد. اگر به اندازه کافی عمیق باشد که گلدان های بزرگ را در خود جای دهد مفید است.