دانلود کتاب های پولی

به گفته گاردین ، ​​یک مطالعه جدید نشان می دهد که مردم انگلستان از زمان شروع قرنطینه ، دو برابر بیشتر وقت خود را برای خواندن کتاب و دانلود کتاب های پولی می گذرانند ، اما به جای داستان های ضد ایده آل ، خوانندگان به سمت دانلود کتاب های پولی جرم و کارآگاه روی می آورند.

تحقیقات Nielsen Bock نشان داد که 41٪ از مردم از زمان اجرای مقررات سخت بوریس جانسون کتابهای بیشتری را خوانده اند. براساس یک نمونه آماری از 1000 بزرگسال از 29 آوریل تا اول ماه مه ، زمان مطالعه از 3.5 ساعت به شش ساعت در هفته افزایش یافته است ، که فقط 10٪ از بزرگسالان می گویند که کمتر دانلود کتاب های پولی می خوانند.

خوانندگان همچنین گفتند که از زمان شیوع کورونا سلیقه آنها تغییر کرده است و بیشتر به داستانهای کارآگاه و جنایت علاقه دارند. نیلسن گفت در حال حاضر علاقه کمی به داستانهای ضد ایده آل وجود دارد.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان به مطالعه (52٪) گفتند که بخاطر داشتن وقت آزاد بیشتر ، بیشتر بخوانند ، 51٪ گفتند که می خواهند تفریح ​​داشته باشند و 35٪ احساس می کنند که این کتاب راهی برای خروج از بحران دانلود کتاب های پولی فراهم می کند.

لوئیز داتی به خاطر رمان پلیسی خود “سکوی شماره 7” در لیست بلند رمان های جنایت توسط Texton Old Packler ، از افزایش علاقه خوانندگان به رمان جنایت تعجب نکرد و گفت اشتباه است که فکر کنید افراد در موقعیتهای دشوار به دنبال داستانهای دلگرم کننده  دانلود کتاب های پولی یا امیدوارکننده هستند. .

وی گفت: “مردم می خواهند جذب شوند.” این بدان معناست که آنها به دنبال دانلود کتاب های پولی هر کتابی هستند که داستان آنها باعث جلب توجه آنها شود. داستانهای پلیس و جنایی این خصوصیات را دارند ، حتی اگر از طریق داستانهایی انجام شوند که در آن افراد کارهای بسیار بد یا تلخی انجام می دهند. با وجود این روندهای خطرناک اساسی دانلود کتاب های پولی ، این ژانرهایی هستند که معماها در آنها حل می شوند. اتفاقات تلخ اتفاق می افتد ، اما در پایان دلیل یا توضیحی برای آن وجود دارد. در “بستر شماره 7” ، من نتوانستم روح راوی را از بدن آن مرحوم جدا کنم ، اما در پایان کتاب این احساس قوی دانلود کتاب های پولی وجود دارد که آن مرحوم هرگز ما را رها نخواهد کرد. اگر آنها را دوست داشته باشیم ، آنها در قلب ما زندگی می کنند. برعکس ، “کتابهای غمناک و تلخ اغلب در انتهای بخشنده ترین روح آنها قرار دارند.”

هنگامی که پیتر می رمان مهیج خود را به نام قرنطینه در سال 2005 نوشت ، ناشران دانلود کتاب های پولی فکر کردند که سناریویی که لندن توسط آنفولانزای مرغی خاموش شده است خیلی دور از دسترس است که منتشر شود. اما با گسترش کرونا ، این کتاب بالاخره یک ماه پیش منتشر شد و می نیز به کسانی که در خط مقدم مبارزه با بیماری هستند ، ادای احترام کرد.

وی گفت: “فکر می کنم داستان جنایت دانلود کتاب های پولی بازگشت به ارزشهایی است که گاهی احساس می کنیم گم شده ایم.” جایی که نیروهای خوب (تقریباً همیشه) نیروهای شیطانی را شکست می دهند. “این به ویژه هنگامی صادق است كه می بینیم جهان ما و همه چیزهایی كه می شناسیم وارونه است.”

به نظر می رسد خوانندگان با خواندن داستان دانلود کتاب های پولی او که بسیار شبیه به دنیای روز ما است ، احساس راحتی می کنند. می گفت: “وقتی من این كتاب را نوشتم ، تصور می شد كه خوانندگان نمی توانند با جهانی كه مردم در حال آماده سازی برای مواجهه با همه گیری مرگبار هستند ، همدردی كنند.” “متأسفانه ، این تنها سناریوی آشنا شده است و مردم به طرز عجیبی به آن نزدیک هستند.”

با وجود افزایش شدید زمان مطالعه کتاب ، این مطالعه دانلود کتاب های پولی نشان داد که خرید کتاب خیلی شباهت چندانی ندارد. 25٪ از مردم گفتند كه آنها كتاب بیش از گذشته و 18٪ كمتر از گذشته خریداری كرده اند و بیشتر آنها دلیل این كاهش را عدم توانایی آنها در مراجعه فیزیك از كتابفروشی ها عنوان كرده اند.

Waterstones گفت فروش قرنطینه مطابق با بررسی Nielsen Bock است و داستان های جنایت جزو پرفروش ترین کتاب های آنها بودند. “کوین” ساخته کاندیس کارتی ویلیامز ، “جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند” ساخته دلیا اوونز ، “خانه هلندی” ساخته پچ و “دختر ، زن ، دیگران” “برناردین اوریلی” برخی از پرفروش ترین آثار آنها هستند.

دیدگاهتان را بنویسید