دانلود آهنگ جدید غیرقانونی: چگونه آن را برای بچه ها توضیح می دهید؟

تام ، یک پدر تورنتو و متخصص IT ، روزانه چهار بار قانون را می شکند ، به همین دلیل او ترجیح می دهد نام خانوادگی وی در این داستان ظاهر نشود: دانلود آهنگ جدید این تعداد نمایش تلویزیونی است که او معمولاً هر شب بارگیری می کند – رایگان. نسخه کابل دیجیتال برای خانواده اش.

چند سال پیش ، دختر هفت ساله او شاهد تبلیغات شدید بود که آنچه پدرش را انجام می داد مقایسه کرد تا یک دی وی دی را به جیب شما در فروشگاه موسیقی بکشد.

وقتی او با سؤالاتی به او آمد ، تام کت شلوار نپرداخت. در عوض ، دانلود آهنگ جدید او یک بررسی واقعیت ارائه داد. او به او گفت: “این ریاضیات ساده است ، موضوع خانواده و طبیعت انسانی: مردم معمولاً مبلغی را که می توانند به طور رایگان دریافت کنند ، نمی پردازند.

این حقیقتی است که از بدو امر مشهود است: مردم چیزهای رایگان را دوست دارند. اگر بپذیرید که دزدی دریایی همیشه با ما خواهد بود ، کجای آن در آینده ما جای دارد؟

به گفته وی ، اخلاق گنگ است. “این یک سوال دشوار است ، من آن را قبول دارم.”

و مسئله پیچیده ای برای توضیح به کودکانی که از پیشنهادات محتوای رایگان اما مشکوک وب وسوسه می شوند. (به عنوان مثال ، مرد آهنین 2 ، دو روز قبل از نمایش در سینماهای آمریکای شمالی به صورت آنلاین ظاهر شد)

چرا کپی کردن دی وی دی که قبلاً هزینه آن را پرداخت کرده اید ، دانلود آهنگ جدید حتی برای استفاده شخصی شما غیرقانونی است؟ چطور به فرزندتان توضیح می دهید که صنعت تکنیکال در حال فروش تجهیزاتی است که به شما امکان می دهد بارگیری فیلم و نرم افزار کپی کردن اشتباه باشد؟ و اگر می توانید یک نمایش تلویزیونی را روی کابل خود PVR کنید ، چرا نمی توانید همان نمایش را از اینترنت بارگیری کنید؟

از روزهایی که والدین آنها نوارهای مخلوط ساخته اند – چه تغییر کرده است – غیر از اینکه اینترنت این کار را آسان تر می کند؟

مارسل گاگن ، نویسنده فن آوری و پدر در واترلو ، انت ، می گوید: “این یک سطل کرمهای بسیار پیچیده است.” “کسی که فکر می کند فقط می توانید با بچه های خود بنشینید و بروید ،” نقض کپی رایت بد نیست ، این کار را نکنید “و آن را کنار بگذارید بسیار ساده لوح است.”

در عین حال ، این مکالمه ای است که والدین باید به عنوان دولت و صنعت با فرزندان خود داشته باشند تا اگر قوانین خاص برای گرفتن و مجازات بارگیری کنندگان غیرقانونی قوانین سختگیرانه تر و مؤثر را بررسی کنند. این هفته ، سرویس اشتراک گذاری پرونده LimeWire مسئول نقض حق چاپ در ایالات متحده شد ، دانلود آهنگ جدید حكمی كه توسط صنعت موسیقی “پیروزی فوق العاده” اعلام كرد.

داستان همچنان ادامه تبلیغات را نشان می دهد

گزارش های رسانه ای حاکی از آن است که تهیه کنندگان فیلم The Hurt Locker که امسال برنده جایزه اسکار بهترین تصویر شده اند ، نزدیک به تشکیل پرونده علیه ده ها هزار نفر از مردم که نسخه های دزدگیر این فیلم را بارگیری می کنند ، نزدیک است. قوانینی که اخیراً در انگلیس و فرانسه به تصویب رسیده ، سرویس اینترنت افرادی را که پس از اخطار اخطار به توقف غیرقانونی بارگیری ، به صورت غیرقانونی ادامه می دهند ، تا یک سال قطع خواهد کرد.

در کانادا ، بارگیری فیلم ، بازی های ویدئویی و نرم افزارهای مجاز مجاز نیست. اما ، قوانین مربوط به موسیقی به استثناء قانون کپی رایت پیچیده است که کپی کردن ضبط برای استفاده شخصی را قانونی می کند. دولت برای رسانه های ضبط شده خالی به عنوان راهی برای جبران هنرمندان ، متهم می کند. دانلود آهنگ جدید بخش کپی کردن خصوصی این عمل قبل از انفجار به اشتراک گذاری پرونده ایجاد شده است ، و به طور خاص مجاز به بارگیری نیست.

در حالی که دولت در حال کار روی قانونی جدید است که انتظار می رود پیامدهای دزدی دریایی را روشن کند ، اکثر بارگیری کنندگان مزمن چیزی غیر از اخطار شدید از ارائه دهنده اینترنت خود برای متوقف کردن دریافت نمی کنند. (و معمولاً طبق گزارشات صنعت ، آنها به این هشدار توجه می كنند ؛ بارگیری غیرقانونی در كانادا سال گذشته به حداقل زمان رسیده است.

پیتر بروک ، مدیر بازاریابی انطباق برای اتحاد می گوید: “والدین باید به عنوان مثال هدایت شوند.” “قانون واضح است: اگر می خواهید از محصولی استفاده کنید ، فقط باید هزینه آن محصول را بپردازید.”
برای برخی از والدین ، ​​این به معنای تصمیم صریح و مشخص برای پرداخت هر فیلم ، آهنگ موسیقی و نمایش تلویزیونی است که در تلویزیون ، لپ تاپ یا iPod آنها پخش می شود.

آلیسون پاپریکا ، دانلود آهنگ جدید یک پژوهشگر سیاست برای دولت انتاریو ، می گوید فرزندان او در سن 11 و 7 سالگی باید درک کنند که هنرمندان شایسته دریافت هزینه کارهای خلاقانه خود هستند. او بارگیری غیرقانونی را شبیه به مغازه فروشی می داند – و مطمئناً این کار را در مقابل بچه هایش انجام نمی دهد.

او می گوید: “ما همیشه با آنها این نکته را مطرح می کنیم که مهم است که تصمیم بگیریم برای چه چیزی ارزش قائل شوید و پول خود را برای آن هزینه کنید.” “و اگر واقعاً برای آن ارزش قائل هستید ، باید هزینه آن را بپردازید.”