حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب و اثاث خانگی مهم پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مجموعه مولودی متاع حیاتی بیش از سه دهه عمل رشته ای در راستا اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی متاع در حوزه فروش اسباب و اثاث خانگی حساس توجه به استانداردها و نیاز مشتریان اصلی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که اساسی اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که حساس مادح مولودی مدیریت ارشد این تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین تیم ملازم آوردیم:

  امید هست که مشتریان مستمر و سابق نیز حیاتی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی جنس به جهت مشتریان سابق به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خرید کننده عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی مال میتوانید از نشانی تحت استفاده نمایید:

  آدرس سایت رسمی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای گذشته به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی فعالیت خود در راستا اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ کلیدی واردات محصولات مهم کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا حیاتی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین شرکت از همان در آغاز بر همین اصل بوده می باشد که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک فرآورده دارای میزان مرغوب بودن و رضایت بخش هست و خیر هر کلایی اصلی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است هنگامی که هدف شما هم ارائه محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن و نیز بها مطلوب و رقابتی میباشد فعالیت زیاد پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. البته این گروه امیدوار می باشد که به یاری آفریدگار و همت همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق همین دارای غالب بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب راضی بودن مندی بیشتر مشتریانشان سعی ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت بها رقابتی و بسیار خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند ذیل کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت مورد پسند برای بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از ابتدا سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن سازه گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا مهم خدماتی متعدد و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، مهم نگاهی مهم و هدف رضایت مشتریان خود را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، دارای کیفیت‌تر و حساس بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در رابطه اهمیت وبسایت خانگی لند اهمیت مدیر فروش محترم این تیم کار کشته و حیاتی کیفیت کلام کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع بسیار بسیار همین تارنما به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، البته پاسخ آقای هیمن عبداله پوری بسیار جالب و به اندازه بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و کلیدی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اسباب جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و کلیدی متخصصین این راستا در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش مجموعه خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات تارنما خانگی لند سفارش میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک تارنما جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل تیم سایتهایی می باشد که تمرکز حیاتی آن‌ها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 اساسی فروش محصولات تارنما آمازون در کشور ایران و حیاتی ارزش کاهش از این سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به شکل جدی، فعالیت خود را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی کلیدی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین گروه فروش محصولات کلیدی کیفیت و با قیمت های مناسب و خدمات متفاوتی از دیگر سایت ها می باشد. گروه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین زمان و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای خیال راحت تصویب توصیه نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو متاع را در چکیده همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت پیروز آمازون در محصولات این سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وب سایت بزنید، شاید شما نیز نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک سایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی مورد از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی البته اضطراری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به کار شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک بها آن است. دارایی مورد نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی مورد نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ تازه اساسی مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی کلیدی همین تیم در ارتباط باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن سوای نگرانی

  مسئله دارای در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را به جهت اعضا در حیث گرفته اند که در صورتی که در دوران استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع و برگشت دیتا و یا هزینه را به حساب خرید کننده واریز میکنند و یا این که دستگاهی سوای نقص‌ احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. مهم توجه به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا این که مشاهده دسته های محشر لپ تاپ استوک بدون شک به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتونیم همین چهار فروشگاه رو با نیز مقایسه کنیم:

  در جدول زیر کارایی کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز مغازه خوبی میشناسید مسلما معرفی کنید.

  نکات حساس در خرید اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی دارای برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین دسته معاملات تردید دارند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان به وسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اساسی امداد دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی عمده خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید ابتکار عمل می‌شود. حیاتی وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از internet تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اصلی که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن توجه نمایید این می باشد که خرید کردن خود را از یک وب سایت اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. مطلقا نظرات اعضا در رابطه دارای ارآیه کالا و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

  به این نکته اعتنا نمایید که برای پیدا کردن تارنما های دارای در نتیجه های جستجو ممکن است تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی کنید سایت هایی که میشناسید را گزینش کنید نه لزوما وبسایت هایی که در نتایج ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام سایت مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و بدون شک از صدق و درستی نشانی سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای کلیدی ssl دارای خرید کردن کنید

  هرگز دارای استفاده از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده میباشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این گزینه را چطور متوجه شویم؟ سایتی که کلیدی SSL رمزگذاری شده است نشانی اینترنتی آن اهمیت HTTPS شروع می شود خیر صرفا اهمیت HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک هم در آدرس توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار حالت ذیل قرار داراست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حال حتی در وب سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. این استاندارد تا جایی اصلی است که وب سایت گوگل Chrome هر کاغذ ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های اخیر در داخل کشور آغاز شده، تصویب و هدایت دکان های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین منش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب سایت معتبر از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند حیاتی تصویب اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir التماس تصویب داده ها و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همچنین همگی فروشگاه های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به یار یک یا این که تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان سختی نیست. در سرانجام چنانچه می خواهید از امنیت یک وب تارنما تماما مطمئن شوید کافی است به ورقه کسب و کارهای با آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب وب سایت مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در همین در آغاز می بایست توجه داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی به کار گیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی با به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را با بانک آیتم حیث برقرار می کنند. به این ترتیب در صورتی که به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از روش دکان به آن متصل شده اید توجه کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را تماشا کنید. چنانچه کاغذ خزانه گزینه حیث مهم عبارت http هست هیچ وقت داده ها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد کردن اطلاعات کارتتان در برگه بانک مورد نظر، حتی در صورتی که کلیه وضعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از برگه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همچنین تا حد امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مثل مدرسه ها و دانش کده برای انجام خرید کردن اینترنتی به کار گیری نکنید.

  از مرورگر به روز استفاده کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر به کار گیری می‌کنند.

  توجه فرمایید که چنانچه به تندرست دیتاها خویش اصلی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خود ببینید، از آخری نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان به کار گیری کنید. زیرا در اصل مرورگرها خود حساس مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اصلی کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری ورژن مرورگرتان برای خرید الکترونیکی استفاده کنید.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حساس روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در سرزمین مضاعف گسترده شده و اکثری از افرادی که داده ها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در موقعیت رمز ثابت شما برای خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای کلمه و واژه رمزی است که می‌تواند تنها برای یک توشه در تراکنش آیتم استفاده قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در سرزمین است. به همین خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حیاتی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و فقط توسط خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از طریق پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم اساسی هدف آنالیز و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت اخذ راهنمایی و سرویس ها مرتبط اصلی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همچنین در صورت پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این حیاتی را از نحوه روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا مهم مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از نحوه یکی از بانک‌های مرزوبوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی دارای طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های کلیدی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن دیتاها بانکی، مبادرت به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد برگه جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن گوشه ای از پول فرآورده به عنوان پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و سپس انقطاع ارتباط می‌کنند.

  در پایان باز نیز باید به همین نکته اشاره نماییم که یک مغازه معتبر را نمی اقتدار صرفا دارای اعتنا به مرتبه آن در وب سایت هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن می باشد یک برگه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی اصلی هزاران تماشا کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اساسی رعایت همین نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، اهمیت اعتنا به شتاب بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی تمایل زیاد متعددی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که حساس اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا فراروگریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی است که می‌تواند به جهت اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما امداد نماید و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا ببرد تا در غایت خرید اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین مقاله توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  فراوان

  دیدگاهتان را بنویسید