حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی حیاتی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی گروه مولودی مال کلیدی بیش از سه ده سال عمل فن ای در زمینه اسباب خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی جنس در حوزه فروش اسباب خانگی حساس اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان حساس بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم درحال حاضر مولودی مال مفتخر میباشد که مهم توجه به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که حیاتی مادح مولودی مدیریت ارشد همین گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه همراه آوردیم:

  امید می باشد که مشتریان مستمر و قدیمی هم اساسی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی مال به جهت مشتریان دیرین استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به تارنما مولودی متاع میتوانید از آدرس زیر به کار گیری نمایید:

  آدرس وبسایت قانونی تیم مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های قبلی به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت کار خویش در حوزه اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ با واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از همان نخست بر همین اورجینال بوده می باشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید کردن یک کالا حساس میزان مرغوب بودن و رضایت بخش میباشد و نیکی هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات مهم میزان مرغوب بودن و هم ارزش مناسب و رقابتی است عمل مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما همین گروه امیدوار هست که به کمک معبود و عملکرد همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این اهمیت موفق بوده‌اند در آتی هم جهت جلب رضایت مندی بیشتر مشتریانشان تلاش ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت قیمت رقابتی و خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند زیر کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت مغازه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک تارنما گزینه پسند برای بانوان و نوعروسان نقص‌ پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از در آغاز سرمایه خود را بر تنظیم محصولات مهم میزان مرغوب بودن بنا گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی گوناگون و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، دارای نگاهی اهمیت و هدف رضایت مشتریان خویش را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود تعیین کند؛ مطمئن‌تر، دارای کیفیت‌تر و مهم ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

  در ارتباط مهم سایت خانگی لند دارای مدیر فروش با شخصیت همین تیم قوی و با میزان مرغوب بودن حرف کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع مضاعف زیاد همین تارنما به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری فراوان دیدنی و کافی بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حیاتی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و کلیدی متخصصین این راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش مجموعه خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات تارنما خانگی لند توصیه میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وب سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک وب سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از پایین تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آنها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، همین دکان در سال 1400 اصلی فروش محصولات وب سایت آمازون در جمهوری اسلامی ایران و اساسی قیمت کاهش از این سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، عمل خود را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی با میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این گروه فروش محصولات با میزان مرغوب بودن و اساسی ارزش های مطلوب و خدمات متمایز از دیگر سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در سریع ترین دوران و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت خیال ریلکس تصویب پیشنهاد نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو فرآورده را در گوشه ای این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت پیروز آمازون در محصولات این تارنما اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وبسایت بزنید، ممکن است شما نیز نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک تارنما بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین مورد از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی اما اضطراری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به کار شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. بودجه مورد نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی آیتم نیاز برای خرید یک لپتاپ جدید با مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اساسی همین گروه در ارتباط باشید و محصولات همین مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن سوای نگرانی

  مسئله اهمیت در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی تصور مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را برای اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در زمانه استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز می نمایند و یا این که دستگاهی سوای مشکل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت دقت به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا این که تماشا جور های محشر لپ تاپ استوک بدون شک به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در نهایت در یک جدول میتوانیم این چهار دکان رو حساس نیز مقایسه کنیم:

  در جدول تحت کارایی کردیم بهترین ویژگی های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم دکان لطف میشناسید حتما معرفی کنید.

  نکات کلیدی در خرید اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طریق اینترنت، عاملی اساسی برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین جور معاملات شک وتردید دارا‌هستند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان بوسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. کلیدی کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابتکار عمل می‌شود. مهم وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت شک دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته مهم که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن دقت نمایید همین می باشد که خرید کردن خود را از یک سایت اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. صد رد صد نظرات کاربران در ارتباط دارای ارآیه محصول و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

  به این نکته دقت نمایید که به جهت پیدا نمودن وبسایت های اعتبار در نتایج جستجو ممکن است تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی کنید وبسایت هایی که میشناسید را تعیین کنید خیر لزوما سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام وبسایت مراقب نادرست املایی یا دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صحت و صحت نشانی تارنما اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای مهم ssl اعتبار خرید کردن کنید

  هرگز با استفاده از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده میباشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما همین گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده هست آدرس اینترنتی آن دارای HTTPS شروع می شود خیر صرفا اساسی HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار وضعیت پایین قرار دارد که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در وب سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. این استاندارد تا جایی با می باشد که google Chrome هر کاغذ ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی دارای روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم زیاد گسترده شده و بسیاری از اشخاصی که داده ها مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در موقعیت رمز ثابت شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای کلمه رمزی می باشد که می‌تواند صرفا برای یک توشه در تراکنش آیتم استفاده قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به همین خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود دارای جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در داخل میهن شروع شده، تصویب و جهت دهی فروشگاه های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به مغازه های آنلاین داده می شود بهترین راه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب تارنما معتبر از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند اساسی تصویب نام اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش تصویب دیتاها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی فروشگاه های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به همپا یک یا این که چند نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در نتیجه اگر میخواهید از امنیت یک وب وبسایت تماما مطمئن گردید کافی هست به برگه کسب و کارهای حیاتی علامت اعتماد الکترونیکی در همین وب سایت مراجعه نمایید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما آیتم لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در این در آغاز بایستی دقت داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کارگیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حیاتی استعمال از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اهمیت خزانه مورد لحاظ برقرار می کنند. به این ترتیب چنانچه به نوار نشانی وب سایت بانکی که از طرز فروشگاه به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. درصورتیکه کاغذ بانک مورد لحاظ اساسی عبارت http است هیچوقت داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد کردن اطلاعات کارتتان در برگه بانک گزینه نظر، حتی درصورتیکه همه موقعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال نمایید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همینطور تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مثل مدارس و دانش کده برای انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز به کار گیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر استعمال می‌کنند.

  توجه نمایید که در صورتی که به سالم اطلاعات خویش کلیدی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی روی مرورگر خود ببینید، از آخری ورژن مرورگر آیتم علاقه‌تان استفاده کنید. زیرا در اصل مرورگرها خویش حیاتی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که مهم کشف آنها نسخه‌ای جدید جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری نسخه مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی استعمال کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و صرفا به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از روش پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده برای ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز حیاتی هدف آنالیز و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت اخذ راهنمایی و خدمات دارای ربط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همینطور در صورت بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این حیاتی را از روش روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا کلیدی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از نحوه یکی از بانک‌های کشور اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از طریق کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی با طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، مبادرت به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری اصلی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد صفحه جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن قسمتی از پول جنس به عنوان پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و سپس قطع رابطه می‌کنند.

  در پایان باز نیز می بایست به این نکته اشاره کنیم که یک دکان اعتبار را نمی اقتدار صرفا مهم اعتنا به جايگاه آن در وب سایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن است یک برگه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت پر زرق و الکتریسیته اینترنتی کلیدی هزاران تماشا کننده و رتبه جهانی بالا داشته باشد. حساس رعایت این نکات بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، اهمیت دقت به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی رغبت بسیار متعددی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که دارای اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا فرارو گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی می باشد که می‌تواند برای اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما کمک نماید و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا ببرد تا در نهایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید