جنجال های جدید در زمینه افزایش قیمت درب های ضد سرقت

به دلیل نوسانات نرخ ارز و افزایش تقاضا در کنار ممنوعیت واردات درب های ضد سرقت از ترکیه، چین و ایتالیا این نگرانی وجود داشته است که قیمت درب های ایمن تا 3 برابر رشد کنند و به دلیل موانع تولید در کشور این مسئله در بلند مدت این صنعت را دچار مشکل کند.

درب های ضد سرقت که در سالهای 95 تا 97 با قیمت های 400 تا 700 هزار تومان به فروش می رفتند در 1401 قیمت های 10 تا 15 میلیون تومان را نیز تجربه کرده اند.

چرا خرید درب ضد سرقت امری به صرفه است

اکثر خریداران درب ضد سرقت متوجه این موضوع نیستند که با خرید درب ضد سرقت می توانند ضریب امنیتی منزل یا محل کار خود را افزایش دهند و اینکه امنیت خاطر بیشتری را برای خود میخرند.

به عنوان مثال میتوان از دربهای ضد سرقت ساده فلزی که از دو ورق فولادی به ضخامت یک میلیمتر در هر دو طرف درب و یک لایه پشم سنگ یا یونولیت به عنوان عایق صدا و دما ساخته می شود در ساختمان هایی که امکان ایجاد سر و صدا از طرف سارقین برای تخریب درب امکان پذیر نمی باشد، استفاده نمود زیرا در مواردی که سارق امکان و زمان ایجاد سر و صدا را به منظور تخریب درب را داشته باشند، مانندمنازل و محل هایی که دور از هم هستند مانند: منازل ویلایی ،کارخانجات , انبارها و… درب های ضد سرقت معمولا لولای پنهان دارند و معمولا لولا از خارج یا از هر دو طرف نا مشخص و پنهان است .

لولا های جوش داده شده را انتخاب کنید. سپس با دستگاه جوش در شیار های موجود در چهارچوب درب چند خال جوش ایجاد کرده، مجددا عمل باز و بسته کردن درب را انجام می دهیم. خرید درب ضد سرقت اصل از ارزان ترین و اولین راهکارها برای مقابله با سارقین می باشد هر چند ممکن است قیمت درب ضد سرقت باکیفیت کمی گران باشد اما با این وجود پرداخت هزینه بیشتر برای خرید این محصولات توصیه می شود. برای خرید در ضد سرقت تولیدی افرامهر و همچنین خرید اینترنتی درب ضد سرقت ، میتوانید با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما در وبسایت https://aframehr.com تماس بگیرید. همچنین لنگه درب آن حدود 90 میلیمتر ضخامت داشته و جنس پاشنه از ورق استیل ضد زنگ است. همچنین به لولاها و کیفیت آن نیز توجه کنید. با توجه به اینکه درب فقط از نمای پشتی و رویی آن هم به وسیله پلاستیکی نازک رویه می شود و کلاف درب کماکان بدون رویه است و محل نفوذ آب است ولی بعضی از کارگاه های ساخت درب با ابزاری مشخصی اقدام به روکش کردن قابلمه درب نیز میکنند اما با توجه به اینکه روکش یکپارچه ای تمامی سطوح درب را نمی پوشاند می توان نتیجه گرفت درب روکش پی وی سی درب مطمئن در مقابل آب و رطوبت نیست.

درب ضد سرقت روکش pvc کمترین تاثیرات قیمت

آیا درب ضد سرقت روکش پی وی سی ضد آب است؟ حالا که از اهمیت درب ضد سرقت آگاه شدید و به ضرورت استفاده از آنها پی بردید، شاید دوست داشته باشید بیشتر در مورد آنها بدانید. در جواب سوال دوم می توان به قدرت گفت که بله قابلیت ساخت کلید ها در اکثر کلید سازی ها وجود دارد ولی به خاطر این که کلید های درب ضد سرقت اصطلاحا کامپیوتری است هزینه ساخت بیشتری نسبت به کلیدهای دیگر دارد.

همین طور باید این مورد را مد نظر قرار بدهیم که بیشتر از کشور سازنده در های ضد سرقت باید به تجهیزات و قابلیت های درب ضدسرقت مد نظر توجه بیشتری کنیم . با توجه به استفاده از روکش چوب در درب های ضد سرقت ، زیبایی کارآمدی به طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما می دهد.

برای باز كردن درب منزل با کارت اعتباری، ابتدا باید یک کارت مناسب تهیه کنید. شاید بتوانیم بگوییم مهمترین جز یک درب ضد سرقت خوب و کارا قفل در ضد سرقت است .

درب های ضد سرقت در مقایسه با درب های چوبی

درب ضدسرقت از نظر ساختار کلی قفل ، لولاو جنس بدنه و رویه آن کاملا متفاوت با درب ورودی چوبی معمولی است. روش ساخت درب های ضدسرقت به گونه ای می باشد که نمیتوان قفل، لولا یا بدنه این دربهای را با هر وسیله ای تخریب کرد.

یکی از مهمترین مواردی که در مقایسه درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت ترک مورد توجه قرار می گیرد، قیمت درب های ترک است. پس یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید درب ضدسرقت باید به آن توجه کنید انتخاب دربی است که دارای قفلی با کیفیت عالی است. با توجه به توضیحاتی که ارائه دادیم، می توان نتیجه گرفت که تولیدکننده های خارجی آن هم تولید کننده های برند های ترک، از بهترین تولید کننده های درب های ضد سرقت در جهان هستند که محصولات آن ها علاوه بر آن که قیمت بالایی دارد، کیفیت و طرح و نقش زیبایی نیز در آن ها قرار گرفته است.

البته در این بین می توان به درب های ضد سرقت ایرانی نیز به عنوان بهترین تولیدکننده درب های ضد سرقت اشاره نمود که امروزه این نوع از درب ها به سایر کشور های دیگر صادر می شوند و از کیفیت بسیار خوب و قابل قبولی برخوردار هستند.

اگر بخواهیم در یک جمع بندی بسیار کوتاه، بهترین مارک درب ضد سرقت را معرفی کنیم به ترتیب می توان به برند ترک، برند ایرانی و برند چینی اشاره نمود. اگر شما در شهرستان ها میخواهید خرید درب ضد سرقت را انجام دهید میتوانید این اطلاعات را از سایتهای مختلفی که اقدام به معرفی و تشریح آنها میکنند کسب کنید یا از فروشندگان محلی اطلاعاتی را دریافت نمایید.