تومور مغزی سردرد در مقابل طبیعی سردرد محتوا – پیاده روی بهتر

[ad_1]

آیا تا کنون فکر در مورد هر یک از موارد زیر:

• در حال تومورهای مغزی و سردرد مربوط است ؟

• چه علائم وجود تومور در مقابل یک سردرد معمولی?

• چگونه این نوع از تومور تشخیص داده می شود ؟

1.) سردرد و تومور مغزی مربوط است ؟

سردرد یک مسئله مشترک است که می تواند اتفاق می افتد در غیر این صورت یک فرد سالم است. حدود 50 درصد از افرادی که در واقع باید تومورهای مغزی سردرد به عنوان یک تکرار شکایت. اگر یک فرد دارای تشنج مداوم یا علائم عصبی پس از آن این است که بیشتر از یک نشانه آن است که آنها ممکن است از یک تومور.

برخی از رایج “پرچم قرمز” که یک فرد نیاز به نگاه کردن به:

الف) تغییر در قبلی سردرد الگوهای

ب) سردرد هستند که مقاوم به درمان

ج) ضعف حرکتی و یا مشکلات بصری

D.) تغییر در حافظه نوع شخصیت

E.) استفراغ طولانی مدت

F.) سردرد است که بدتر است وقتی کسی خم سرفه یا عطسه

*ما باید به یاد داشته باشید که هر یک از این علائم ممکن است با یک سردرد معمولی نیز هست. فقط به خاطر اینکه شما این علائم نمی تشخیص شما با داشتن یک تومور.

2.) چگونه تومورهای مغزی تشخیص داده می شود ؟

غیر طبیعی عصبی امتحان مشترک پیش بینی از یک تومور مغزی. به طور معمول یک اسکن MRI از افراد سر با کنتراست بهترین راه برای تشخیص مشکل است. جراحان مغز و اعصاب و انکولوژیست ها اغلب اوقات درگیر در مراقبت از بیماران برای تعیین اگر آنها یک تومور و چه پس از آن کشف شده است.

3.) مشکلات راه رفتن به علت تومور مغزی

از دست دادن تعادل و نامنظم الگوهای راه رفتن می تواند به نمایش گذاشته زمانی که بیماران مبتلا به تومور مغزی. اگر چه این مایه تاسف است وجود دارد برخی از چیزهایی که یک بیمار می تواند انجام دهد برای کمک به آنها در راه رفتن بهتر است. استفاده از یک ویژه پیاده روی بند به نام یک AFO (ارتوز مچ پا) می تواند کمک به مردم برای پیاده روی بهتر است اگر آنها مشکل دارند. این پرانتز ساخته شده توسط orthotists (بند متخصصان). دستگاه دیگر موجود است که به نام WalkAide برای بیماران مبتلا به تومور مغزی. این دستگاه مورد تایید FDA است و به شدت مورد استفاده برای بیماران که پا رها کردن و با توجه به شرایط خاصی مانند تومور مغزی است. با انگیزه های کارگردانی به اندام تحتانی از WalkAide بیماران در واقع می تواند راه رفتن به طور موثر تر در بسیاری از موارد. هر کس با رها کردن پا است یک نامزد برای یک WalkAide بنابراین مهم است که به این بحث را با محلی دارای مجوز orthotist اگر شما باید یک.

*توجه: این اطلاعات سلامت. مشاوره خود را phsyician برای توصیه های پزشکی در تومورهای است که بهترین مسیر را اگر شما نگران شما یا کسی که شما می دانید ممکن است یک. توصیه های پزشکی در نیروبخش و WalkAide نیز باید به شما ارائه شده توسط خود را محلی دارای مجوز orthotist.

[ad_2]