توصیه می شود بیمارستان ها در سورات هند

[ad_1]

سورت واقع در شمال غربی هند است و یک مرکز عمده تجارت و صنعت در کشور است. شهر است به خصوص به خوبی شناخته شده برای آن نساجی و الماس کسب و کار است که اغلب به عنوان پایتخت الماس جهان و نساجی پایتخت هند است. سورات است همچنین یک پورت شهرستان دارای یکی از بالاترین نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در این کشور است.

سورات است بسیاری از امکانات مراقبت های بهداشتی است که استخدام برجسته پزشکان و ارائه مراقبت های پزشکی در استانداردهای جهانی و در هزینه مقرون به صرفه. این است که توجه داشته باشید در برخی از سورت قابل اعتماد بیمارستان.

مراقبت از بیمارستان واقع در قلب شهرستان در Gajjarwadi و شناخته شده تسهیلات مراقبت های بهداشتی. مراقبت سورت قابل توجه برای تخصص های پزشکی و جامع بهداشت و درمان. این بیمارستان دارای 110 تخت و عالی ارائه می دهد خدمات پزشکی در هر تخصص. مرکز قلب معروف است سرعت مدرن ساز implantations اطفال و جراحی قلب الکترو فیزیولوژی و EECP. در واقع این مرکز قلب شناخته شده است و حتی در کشورهای خارجی است. این بیمارستان دارای مدولار عملیات تئاتر و بزرگ ارائه می دهد خدمات فولاد در تخصص های مختلف از جمله قلبی و ستون فقرات, پلاستیک و جراحی لاپاروسکوپی.

مراقبت سورت بیمارستان به دست آورد کارتونی سیستم و اولین بیمارستان برای انجام این کار در کشور است. بیمارستان همچنین دارای یک مدرن تصویربرداری بخش خدمات با 1.5 Telsa MRI و دو CT تعریف اسکن. مدرن خدمات اورژانس بخش ویژگی های بسیاری از زندگی در حمایت از دستگاه های مانند پنکه, defibrillators و پیشرفته نظارت مرکزی و مرکزی اکسیژن سیستم. وجود 43 تخت ICU و یک ساعت مدرن آمبولانس خدمات و همچنین. مدرن داروسازی و آسیب شناسی بخش نیز ارائه خدمات عالی و بیمارستان پنوماتیک سیستم حمل و نقل برای مواد مخدر و نمونه قابل توجه است. مراقبت سورت مقصد مورد نظر برای مراقبت های پزشکی و آن را منحصر به فرد بین المللی بیمار بخش با امکانات لوکس. تلفن – 0261 3927777

ظهور Wockhardt بیمارستان یکی دیگر از پیشرو تسهیلات مراقبت های بهداشتی است و در واقع Athwalines سورت -395001. Wockhardt Ltd یکی از شناخته شده ترین صنایع دارویی و بهداشتی سازمان از هند و سنت از 40 سال از موسسات کسب و کار در 20 کشورهای مختلف و همچنین صاحب خاص این بیمارستان است. این چند رشته بیمارستان است که به خوبی شناخته شده برای داشتن آخرین تکنولوژی و ارائه بهترین مراقبت شخصی. Wockhardt بیمارستان تا زمانی معتبر NABH اعتبار است و در ارتباط با بسیاری از معروف جهان, بیمارستان ها و سازمان های مراقبت سلامت از جمله دانشگاه هاروارد پزشکی بین المللی بوستون و نیازمندان بنیاد قلب. Wockhardt بیمارستان نیز ایجاد مشارکت های عمده شرکت های بیمه و شخص ثالث مدیران. بیمارستان بزرگ ارائه می دهد مراقبت های پزشکی در تمامی تخصص پزشکی.

[ad_2]