توزیع حدود ۴۸۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان آذربایجان‌غربی

توزیع حدود ۴۸۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان آذربایجان‌غربی

[ad_1]

«سعید رهبر سوره» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ارزش ریالی بسته‌های معیشتی هشت میلیارد و ۸۴۲ میلیون ریال برآورد شده است.

وی ادامه داد: این بسته‌های معیشتی در راستای اجرای رزمایش کمک‌های مومنانه در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: هر بسته معیشتی شامل اقلام غذایی انواع حبوبات، ماکارونی، برنج، روغن و مرغ است.

مدیرعامل هلال‌احمر آذربایجان‌غربی گفت: این بسته‌های معیشتی توسط ۹۷۱ نفر از امدادگران جمعیت هلال‌احمر آذربایجان‌غربی بین نیازمندان توزیع شده است.

به گزارش ایرنا رویکرد اصلی دولت پس از مهار اپیدمی کرونا به وضوح «حفظ جان مردم به طور همزمان در مقابل کرونا و آثار سوء اقتصادی ناشی از آن می باشد» و در حقیقت دولت سیاست سلامت‌محور را دنبال می‌کند.

این سیاست سلامت‌محور علاوه بر نظام پویای بهداشت و سلامت به پایه‌های قوی اقتصادی برای حفظ زندگی چند دهک پایین جامعه نیازمند است و این یعنی ایجاد تعادل میان سلامت و اقتصاد.

از سوی دیگر نیز ایجاد تعادل میان سلامت و اقتصاد و اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند فیزیکی بر اساس همین سیاست سلامت‌محور هم به جهش در تولید سرمایه اجتماعی و میزان مشارکت‌پذیری مردم وابسته است

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>