ترجمه تخصصی پزشکی انگلیسی به فارسی

ترجمه حرفه ای انسانی یک بخش رقابتی است که مترجمان اغلب برای اطمینان از تأمین مقدار کافی کار ترجمه زبان تخصصی پزشکی مجبور می شوند نرخ خود را پایین بیاورند و یا زیر قیمت یکدیگر را بگیرند.

با این وجود ، مراحل خاصی وجود دارد که مترجمان می توانند برای به حداکثر رساندن درآمد خود انجام دهند. در اینجا ، ما بررسی می کنیم که چگونه متخصص در یک زمینه خاص می تواند به عنوان تقویت کننده درآمد عمل کند.

از جمع متمایز شوید
در یک بازار شلوغ ، تکمیل مهارت های خود برای اطمینان از برجسته بودن روش خوبی برای جذب مشتری اضافی و در نتیجه افزایش درآمد است. چه اسناد مالیاتی و چه سوابق پزشکی که در ترجمه تخصص دارید ، مطمئن شوید که تخصص شما از طریق وب سایت اند نیوز ، کارت های بازرگانی و دهان به دهان خوب و قدیمی شما به جهانیان تبلیغ شده است. از مهارت های تخصصی خود خجالتی نباشید – اطمینان حاصل کنید که از جمع متمایز هستید و خبر را گسترش می دهید.

خود را به نخبگان برسانید
مانند بسیاری از مشاغل ، ترجمه می تواند در بعضی مواقع یک بازی اعداد باشد ، بنابراین مطمئن شوید که این بازی را برای پیروزی انجام می دهید. تخصص در یک زمینه خاص شما را در گروه منتخب مترجمان قرار می دهد – و از آنجا که افراد کمتری با این مهارت ها وجود دارند ، کسانی که برای یادگیری آنها وقت گذاشته اند در موقعیتی هستند که می توانند حقوق بالاتری را کنترل کنند.

از جریان های درآمد اضافی بهره مند شوید
تخصص در یک زمینه خاص به شما کمک می کند تا برای ادامه کار به شرکت های ترجمه متخصص ترجمه تخصصی متون پزشکی مراجعه کنید. به عنوان مثال تخصص در ترجمه حقوقی به این معنی است که می توانید برای کار به شرکت های ترجمه حقوقی متخصص مراجعه کنید ، بنابراین درآمد خود را افزایش می دهید. این را به تلاش خود برای جذب مشتری های فردی از طریق ترجمه آزاد اضافه کنید و ناگهان طیف وسیعی از جریان درآمد دارید ، بنابراین همزمان با افزایش پول نقد موجود ، در صورت از دست دادن یک منبع درآمد ، خطر خود را کاهش می دهید.

یک کلمه احتیاط
اگر قبلاً در زمینه خاصی تخصص ندارید ، یادگیری مهارت های جدید می تواند راهی عالی برای افزایش درآمد شما باشد. با این حال ، ابتدا تحقیق خود را انجام دهید. در ایجاد یک تخصص مبهم که تقاضای زیادی نداشته باشد ، چیز کمی وجود دارد ، زیرا ممکن است تقاضای کافی برای ارزشمند کردن وقت و تلاش شما وجود نداشته باشد. اگر نتوانید توانایی های جدید خود را به پول نقد تبدیل کنید ، آنها کمک چندانی در افزایش درآمد گوگل ترجمه ماهانه شما نمی کنند!

همچنین بهتر است هنگام یادگیری مهارت های جدید ، به رقابت بپردازید. اگر در حال توسعه توانایی های تخصصی هستید ، اما در زمینه ای که رقابت در آن شدید است ، ممکن است با رقبایی روبرو شوید که مهارت های مشابه شما را دارند اما دارای تجربه بیشتری هستند ، که می تواند هنگام تلاش برای جذب مشتری جدید کار را دشوار کند. .

آیا در زمینه ترجمه خاصی تخصص دارید؟ اگر چنین است ، چرا در کادر نظرات در مورد چگونگی سودمندی حرفه شما به ما نگویید.