بک لینک های PBN و روش های اتصال شبکه

بک لینک های PBN و روش های اتصال شبکه
backlink pbn چیست و چگونه می توان pbn ایجاد کرد؟
یکی از تکنیک هایی که در بازاریابی پیوند این روزها در بازاریابی دیجیتال به کار می رود ثبت یک بک لینک pbn است. این روش که به عنوان ایجاد لینک پیوند شبکه نیز شناخته می شود برای اولین بار در سال 2014 توسعه یافت و پس از مدتی الگوریتم های قدرتمند گوگل توانستند پیوند غیر طبیعی را تشخیص دهند. در این مقاله خواهیم گفت pbn چیست؟ مزایا و معایب چگونگی بهبود رتبه سایت شما در گوگل چیست؟

پیوندهای Pbn باید به شکلی کاملاً تخصصی و دقیق انجام شود ، زیرا اگر این نوع پیوندها به صورت نادرست وارد شوند ، احتمالاً Google متوجه سایت و مجازات سایت خواهد شد.

ایجاد بک لینک های pbn برای یک سایت خطر بزرگی است. این روش می تواند هم به عنوان یک کلاه سیاه و هم به عنوان یک روش SEO کلاه خاکستری در نظر گرفته شود. در حالی که هزینه و وقت زیادی برای شما دارد ، اما احتمال جریمه سایت نیز افزایش می یابد. با این حال ، اگر شما همان مقدار وقت و هزینه را صرف روش های کلاه سفید کنید که هیچ خطری نداشته باشد ، پس از مدتی رتبه بندی و بازدیدهای بیشتری دریافت خواهید کرد. اما در هر صورت ، اگر چند بک لینک محدود pbn (منطقی و طبیعی) دارید. ) همچنین آسیب نبینید.

در کنار این ، حتما مقاله مهم را در مورد روش های ساخت لینک مناسب برای بهبود سئو بخوانید تا آخرین روش های درج بک لینک را یاد بگیرید.

بک لینک PBN چیست؟
پیوندهای pbn که از شبکه وبلاگ خصوصی گرفته شده ، پیوندهایی هستند که از شبکه ای از وب سایتها و وبلاگهای مرتبط ساخته شده اند. این سایت ها می توانند در طول زمان مورد نظر شما ایجاد شده باشند ، یا می توانید از سایتهایی که بک لینک استفاده می کنند ، بازپرداخت کنید.

ساختار pbn می تواند متفاوت باشد ، اما به هر حال باید بین دامنه های مختلف اتصالات زیادی وجود داشته باشد.

از آنجا که پیوندهای pbn بصورت غیرطبیعی با هدف به روزرسانی سایتهای هدف ایجاد می شوند و دستکاری لینک ها روشی غیرقابل قبول برای گوگل است ، اگر به درستی انجام نشود ، احتمالاً سایت گوگل را جریمه می کند.

وب سایتها همچنین باید از هاست های مختلفی استفاده کنند تا موتورهای جستجو به راحتی این تکنیک را درک نکنند.

اگر می خواهید خودتان یک pbn بسازید ، نیاز به خرید دامنه های مختلف ، میزبان آنها از چندین سرور مختلف (همچنین می توانید چندین وبلاگ ایجاد کنید) ، و سپس تولید محتوا و انتشار مطالب جدید برای هر کدام در طولانی مدت. این کار را انجام دهید تا دامنه معتبر و رتبه صفحه آنها افزایش یابد. علاوه بر استفاده از این شبکه برای SEO خود ، همانطور که بسیاری از افراد و سایتها می توانند با فروش لینک دهنده های pbn درآمد کسب کنید.

آیا ارزش ایجاد بک لینک برای pbn برای SEO را دارد؟
مشکلی که در بک لینک های PBN وجود دارد این است که آنها بصورت غیرطبیعی ساخته می شوند. موتورهای جستجو تکنیک های غیر طبیعی سئو و ارتقاء رتبه را دوست ندارند.

با این وجود بسیاری از مشاوران و متخصصین سئو از این تکنیک استفاده می کنند. به همین دلیل ، این بحث را از دو منظر بررسی می کنیم. اول از همه ، چرا بک لینک های pbn می توانند به SEO کمک کنند؟ و دوم ، چرا پیوندهای pbn دریافت نمی کنیم؟ بنابراین باید به جوانب مثبت و منفی این روش توجه کنیم و ببینیم آیا ارزش SEO را دارد یا خیر!