بهترین چرخ گوشت برای خرید کدام است؟

بهترین کتابچه راهنمای کاربر: چرخ گوشت چرخ دستی دستی Gideon Hand Crank
خرید در آمازون
اگر مطمئن نیستید که گوشت خود را خرد می کنید ، یا می دانید که مقادیر اندکی خرد می کنید ، خرید انواع چرخ گوشت این چرخ دستی دستی همان چیزی است که شما نیاز دارید. به گونه ای طراحی شده است که راحت تر از چرخ های فلزی به سبک قدیمی (و فضای ذخیره سازی کمتری را می طلبد).

این پایه فنجان مکش است ، بنابراین نیازی نیست که لبه ای برای گیره پیدا کنید. وقتی سنگ زنی تمام شد ، فقط دستگیره را بچرخانید تا مکش آزاد شود. چرخ برای تمیز کردن به راحتی جدا می شود. حتی بهتر ، اکثر قطعات از ماشین ظرفشویی ایمن هستند. از آنجا که الکتریکی نیست ، می توانید از آن استفاده کنید در هر کجا ، حتی در خارج از خانه ، هنگامی که چیزی را کثیف می کنید.

این دارای دو صفحه استیل ضد زنگ برای ریز و درشت است و می تواند سبزیجات را برای سوپ یا سس پوره کند. در صورت نیاز به سیر کامل ، از بشقاب ریز حتی می توان برای خلال سیر استفاده کرد. همچنین شامل یک فشار دهنده است.

بهترین ضمیمه میکسر ایستاده: پیوست چرخ چرخ مواد غذایی KitchenAid
خرید در آمازون
خرید در وایفایر
اگر میکسر ایستاده KitchenAid دارید ، منطقی است که به جای خرید یک چرخ دستی مستقل ، یک اتصال چرخ چرخ گوشت بدست آورید. مانند سایر لوازم جانبی مخلوط کن ، این دستگاه به توپی برق متصل می شود و از قدرت میکسر برای خرد کردن گوشت استفاده می کند.

این صفحه دارای یک بشقاب زیبا و بشقاب درشت است ، بنابراین می توان از آن برای خرد کردن گوشت ، نان خشک و همچنین میوه ها ، سبزیجات و پنیرها استفاده کرد. اکثر قطعات برای تمیز کردن آسان از ماشین ظرفشویی ایمن هستند. این دستگاه همچنین شامل یک دستگاه پرس گوشت است که برای خاموش کردن حلقه ای که صفحات را در جای خود نگه داشته است دارای یک آچار در انتهای مخالف است.

در حالی که این تنها چیزی است که شما برای گوشت چرخ کردن به آن نیاز دارید ، افزودنی هایی وجود دارد که با این چرخ چرخ کار می کنند و این باعث می شود که این ماده از این هم مفیدتر باشد. یک سینی مواد غذایی اختیاری (خرید در آمازون) مساحت سطح نگه داشتن مواد غذایی را در بالای چرخ آسیاب گسترش می دهد و باعث می شود سریعتر و آسان تر نگه داشتن غذا در چرخ دستی.

یک دلبستگی چاشنی سوسیس اختیاری (خرید در آمازون) با چرخ کار می کند تا مخلوط سوسیس تهیه شده را درون رودخانه ها تغذیه کند. این هتل شامل یک لوله باریک است که برای کالباس های صبحانه ایده آل است ، و همچنین یک لوله بزرگ برای سوسیس ، کالباس ایتالیایی و سایر کالباس های بزرگ مناسب است.

بهترین چرخ دستی: چرخ گوشت برقی Cuisinart
خرید در Walmart
اگر گوشت را به صورت عمده خریداری می کنید ، به شکار می روید ، یا می خواهید سوسیس را به عنوان یک سرگرمی انتخاب کنید ، این چرخ چرخ می تواند تقریباً به هر چیزی که می ریزید بپردازید – و قدرت استفاده مکرر را دارد. موتور قدرتمند 300 واتی به سرعت 3 پوند در دقیقه خرد می شود ، بنابراین شما در هیچ زمان و به هیچ وجه با پروژه های بزرگ انجام می دهید.

روکش فلزی از جنس استنلس استیل با دوام است و این محصول شامل دو صفحه برش با ضخامت متوسط ​​و درشت ، به علاوه دو ضمیمه کالباس برای پیوند صبحانه و کالباس معمولی — همراه با یک ویژگی معکوس است که کارکرد را به سادگی انجام می دهد.

داوران این چرخ گوشت با کیفیت را ستایش می کنند که می توانند مورد علاقه خانواده ها مانند همبرگر ، گوشت گاو ، سوسیس و فلفل دلمه ای را با سهولت درآورند. داوران همچنین دوست دارند که کار و تمیز کردن آن بسیار آسان است.

چه چیزی را در چرخ گوشت جستجو کنید
کتابچه راهنمای کاربر در مقابل خودکار
چرخ گوشت های چرخ دار دستی ارزان تر هستند و تمایل به کوچکتر از همتایان برقی آنها دارند ، اما برای استفاده آنها به کار دستی بیشتری نیاز دارند. اگر انتظار دارید دسته های بزرگی از گوشت را خرد کنید ، ممکن است بخواهید به یک مدل برقی ارتقا دهید.

محوطه فلزی یا پلاستیکی
در صورت سرد نگه داشتن گوشت در طی فرایند ، بهترین نتیجه را از آسیاب گوشت دریافت خواهید کرد. اگر قبل از خرد کردن ، یخچال یا فریزر آن ها باشد ، قطعات فلزی خنک خواهند ماند و این به خنک شدن گوشت کمک می کند. قطعات پلاستیکی نیز سرد نخواهند شد ، بنابراین ممکن است لازم باشد در دسته های کوچکتر آسیاب کنید.

گزینه های سنگ زنی
به این فکر کنید که چه نوع غذایی را قصد خرد کردن دارید. آیا به چندین بشقاب سنگ زنی نیاز دارید یا یک ماسک سوسیس؟ آیا آسیاب می خواهید که بتواند بیش از گوشت کار کند؟ اگر شما فقط برای خرد کردن گوشت همبرگر برنامه ریزی می کنید ، داشتن گزینه ها از اهمیت بیشتری برخوردار نیست اگر می خواهید غذاهای دیگر را نیز آسیاب کنید.