بهترین مداد نوکی

وقتی صحبت از فناوری می شود ، ممکن است فقط انتظار داشته بهترین مداد نوکی باشیم که یک محصول دیجیتال با تمام سیم ها و مدارهای مجتمع و اما در مقابل ما به فضای آنلاین متصل شود ، اما فناوری و ایده های فن آوری قطعاً ترکیبی است از خلاقیت ذهنی و فناوری برای تسهیل کارها ، بنابراین تولید یک وسیله به ظاهر ساده مانند مداد نیز می تواند به تنهایی یک انقلاب تکنولوژیکی باشد.

از بین لوازم التحریر ، مداد ها همیشه بیشترین جذابیت را داشته اند. البته ، این کاربرد گسترده محدود به دوران کودکی و مدرسه نیست ، اما اکنون بهترین ابزار برای یادداشت برداری بهترین مداد نوکی ، مداد است. زیرا به راحتی می توانید دست خط خود را پاک کنید و با استفاده از مداد راحتی بیشتری خواهید داشت. در حقیقت ، این هنر هرگز از بین نمی رود و بدون مصرف باقی نمی ماند.

راهنمای خرید بهترین مداد نوکی

اکنون ما از نظر روانشناسی موضوع را بررسی بهترین مداد نوکی خواهیم کرد. همانطور که می دانید ، نوشتن هر ایده یا هدفی که دارید اغلب توسط روانشناسان مختلف توصیه می شود زیرا به شما قدرت بیشتری برای دستیابی به آنها می دهد. جالبتر این که شما وقتی از قلم برای یادداشت برداری در مورد اهداف خود و آنچه در ذهن خود می پرورانید ، احساس قدرت بیشتری خواهید کرد! اما از طرف دیگر ، قادر به تغییر آن نخواهید بود. این مکالمات ممکن است در ابتدا برای شما بی اهمیت به نظر برسد ، بنابراین برای درک بهتر آنها فقط باید چند روز روش یادداشت کردن ایده های خود را با مداد و مداد امتحان کنید تا تفاوت بین آنچه توصیف شده است را ببینید. داده شده ، بشویید.

انسان همیشه بهترین مداد نوکی موجودی در حال تغییر است ، دقیقاً به همین دلیل است که باید نوشته های او تغییر کند. یکی از بهترین ابزارهای نوشتاری که می تواند قدرت اصلاح و تغییر با آن را داشته باشد ، واقعاً “مداد” است! کیفیت مواد مورد استفاده برای ساخت مداد ، اندازه آنها و همچنین کاربرد نرم و راحت آنها از موارد مهمی است که باید در نظر گرفته شود. بنابراین ، در ادامه برخی از مناسب ترین مدادها را معرفی خواهیم کرد.

قیمت بهترین مداد نوکی

این مداد تیز علاوه بر داشتن کیفیت بسیار خوب ، خرید ارزان و مقرون به صرفه ای را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. Zebra M-301 فقط 3.2 دلار قیمت دارد. بر این اساس ، اگر به بهترین مداد نوکی دنبال یک مداد ارزان و با کیفیت هستید که نگران از دست دادن آن نباشید ، این مدل گزینه مناسبی برای جیب شما خواهد بود.

1
+ Uni-Ball KuruToga

برای کسانی که سیالیت را به همه چیز ترجیح می دهند ، این یک انتخاب عالی است. دیگر نیازی به استفاده از مداد های معمولی و تیز كردن مداوم آنها نیست. Uni-Ball KuruToga از کیفیت خوبی برخوردار است و با قیمت پایین انتظارات مشتریان را به خوبی برآورده می کند. این مداد 5 دلار قیمت دارد.

۲
+ گورخر شاربو X

Zebra Sharbo X را می توان یک نسخه حرفه ای دانست. این مداد نه تنها زرق و برق دار و زرق و برق دار به نظر می رسد ، بلکه ترکیب جالبی از مداد و مداد را برای طرفداران خود به ارمغان می آورد. بهترین مداد نوکی قیمت 5 دلاری این مداد ، در مقایسه با کیفیت ساخت قابل قبول ، یک خرید کاملا منطقی است.

انواع مداد نوکی

+ Pistel Twist-Erase III

پاک کن های کوچکی که اکثر تراش های مداد دارند فقط از اشتباهات جزئی بهره مند می شوند و شما قادر به پاک کردن اشتباهات اشتباه بزرگ نخواهید بود. بنابراین ، داشتن یک بهترین مداد نوکی همه کاره که بتواند اشتباهات شما را بیشتر پاک کند ، بسیار مفید است. Pentel کم و بیش پس از این مشکل است. این مداد 9 دلار قیمت دارد.

4
+ GraphGear 1000 پنتل

اگر قیمت و کیفیت را با هم مقایسه کنیم مطمئناً جایگاه خوبی پیدا می کند. بدنه نوک مداد از لاتکس و فلز مقعر ساخته شده است که راحتی بیشتری را هنگام نوشتن فراهم می کند. Pentel GraphGear 1000 فقط 9 دلار قیمت دارد و از نظر کیفیت ساخت یک خرید ارزان قیمت است.

5
+ مداد طراحی قفل لوله Uni-Ball

این مداد پر همچنین دارای صفحه مش فلزی و عملکرد روان است. از نظر شکل ظاهری می توان آن را به عنوان یک مداد خوش ساخت و زیبا طبقه بندی کرد. همه این ویژگی ها را خواهید بهترین مداد نوکی داشت ، از کیفیت خوب گرفته تا یک طراحی زیبا فقط با 10 دلار.

6
+ آلوین پیش نویس-ماتیچ

Alvin Draft-Matic مانند مداد نوک دار قبلی در طراحی خود دارای صفحه مشبک فلزی است. کیفیت خوب و سهولت نوشتن ، برچسب 11 دلاری این نوار را توجیه می کند.

هفت
+ Staedtler Mars 780 Technical

همانطور که می دانید شرکت آلمانی Stedler یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم التحریر در جهان است. مدادهای این مارک از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و خریدی کاملاً مقرون به صرفه را نسبت به قیمت خود تضمین می کنند. به هرکسی که به طور حرفه ای از مداد استفاده می کند ، توصیه می شود یکی بهترین مداد نوکی از مدادهای Stedler مخصوصاً این مدل را خریداری کند. Staedtler March 780 Technical 11 دلار قیمت دارد.

8
+ OHTO Promecha OP-1000P

بدن خوش فرم در رنگ های سفید و نقره ای و همچنین q بالا

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe account