بهترین ماژیک وایت برد را انتخاب کنیم

چرا بهترین ماژیک وایت برد

جادو (به فارسی ، قلم نشانگر) نوعی قلم است بهترین ماژیک وایت برد که قطر بزرگتر از انواع دیگر مداد ، قلم و قلم دارد و از بدنه ای شامل مخزن جوهر ، نوک متشکل از الیاف و یک درب جادویی ساخته شده است. انواع بسیاری از جادو وجود دارد که از زمان شروع آن به طرز چشمگیری تغییر کرده است. امروزه Magic Whiteboard یکی از نمونه های بسیار گسترده و پرکاربرد از این گونه در جهان است.


تاریخچه بهترین ماژیک وایت برد

اولین عضو خانواده جادو در سال 1910 ساخته شد. این جادوگری مخزن پر از جوهر بود که جوهر را از طریق سیستم سیلندر و پیستون به جوهر جادو بهترین ماژیک وایت برد منتقل می کرد.

با گذشت زمان ، ظاهر ، ابعاد و مواد به کار رفته در ساخت جادو تغییر یافت و نسخه مدرن و معاصر برای اولین بار در سال 1962 اختراع شد.
انواع جادوی سفید

از نظر شکل و شکل نوک ، Magic Whiteboard به دو دسته تقسیم می شود: نوک پهن و نوک گرد.

هر دو مدل در کاربردهای خاص خود کاربردهای زیادی دارند و می توان گفت انتخاب هر یک از این جادوگران کاملاً از نظر سلیقه و بسته به عادت نویسنده است.
کاربرد

Magic Whiteboard برای نوشتن ، نقاشی یا علامت گذاری های بهترین ماژیک وایت برد غیر دائمی استفاده می شود. جادوی این جادوگران به حدی است که در اثر تماس با اسفنج ، دستمال ، سطوح پارچه و حتی دست به راحتی از بین می روند.

امروزه مدارس ، دانشگاه ها و بسیاری از مراکز علمی و آموزشی از تخته های سفید جادویی استفاده می کنند.

اگر شایسته ترین ماژیک وایت برد نبود؟

نکته جالب در مورد جادوی Whiteboard این است که پس از اتمام جوهر ، می توان از آن استفاده مجدد کرد.

امروزه به منظور استفاده بهینه و مقرون به صرفه از این نرم افزار محبوب ، Magic Whiteboard به گونه ای طراحی شده است که پس از اتمام جوهر ، بهترین ماژیک وایت برد می توانید مخزن را دوباره پر کنید یا مخزن موجود باشد و در صورت نیاز به راحتی تعویض می شود.
نام تجاری

بسیاری از مارک ها و شرکت ها جادویی تولید می کنند. با این حال ، برندهای Oner، Shidko، Pelican، Stoman، Dolly و Gixin بیشترین کاربرد بهترین ماژیک وایت برد را در این زمینه دارند که در کنار قیمت مناسب از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

ماژیک‌های وایت‌برد اقلامی هستند که در مدارس و محیط‌های اداری و آموزشی کاربردهای بسیاری دارند. یکی از شرکت‌های معروفی که در این زمینه فعالیت دارد و لوازم‌التحریر تولید می‌کند، شرکت کنکو است که کیفیت محصولات آن برهیچ‌کسی پوشیده نیست. یکی از محصولات تولیدی این شرکت ماژیک وایت برد کنکو مدل primo mix است که در بسته‌بندی 8 عددی به بازار عرضه شده. این ماژیک ها از مواد درجه 1 و غیر بازیافتی تهیه شده و دارای جوهر ماندگار و خشک شدن سریع دارد. ضمنا ماژیک کنکو ساخت کشور کانادا می باشد. سایت پرفروشترین خرید بهترین ماژیک وایت برد کنکو را به شما پیشنهاد میکند.

منبع: راهنمای خرید بهترین ماژیک وایت برد