بهترین مارک چادر مسافرتی shg 98


برای خانه شما به دور از خانه در خارج از منزل ، چادر مسافرتی های برتر سال را برای اردو زدن از حق بیمه تا بودجه تقسیم می کنیم
چادر مسافرتی کمپینگ (پادشاهی REI)اعتبار عکس
خرده نانراهنماهای چرخ دنده در فضای باز / کمپینگ
توسط: کارکنان مسافرتی سوئیچ بک | آخرین بروزرسانی: 08 ژانویه 2020
ما از پیوندهای وابسته استفاده می کنیم و ممکن است کمیسیون کوچکی از خرید دریافت کنیم. ادامه مطلب درباره ما .

چادر مسافرتی های جادار ، کاربرپسند و پرمصرف ، چمنی برای کمپینگ برای یک تجربه نسبتاً لوکس در فضای بیرون ساخته شده است. بسیاری از این پرتوهای اتاق کافی برای تنظیم تختخواب و یا حتی صندلی و میز برای بازی با کارت در یک روز بارانی فراهم می کنند. اکثر کارمندان خودرو فقط در ماههای اوج تابستان فقط چند سفر در سال انجام می دهند و حتی ارزانترین چادر مسافرتی های موجود در این لیست نیز برای این نوع استفاده عملکرد خوبی دارند. برای شرایط سخت آب و هوایی یا به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت ، بهار را برای یک مدل بهتر و گران تر در نظر بگیرید. برای اطلاعات بیشتر ، به جدول مقایسه ما و مشاوره خرید در زیر تصاویر مراجعه کنید. برای تکمیل کیت خود ، ما همچنین در مورد بهترین کیسه خواب و تشک کمپینگ نوشتیم .

بهترین چادر مسافرتی کمپینگ به طور کلی

 1. REI Co-op Kingdom 6 (469 $)
  چادر مسافرتی کمپینگ پادشاهی 6 REI Co-op Kingdomطبقه: حق بیمه
  مساحت طبقه: 83.3 متر مربع فوت
  درب: 2
  ظرفیت: 4P ، 6P ، 8P
  آنچه ما دوست داریم: بزرگ است و می توان برای ایجاد اتاقهای جداگانه تقسیم کرد.
  آنچه ما نمی کنیم: ساخت و ساز فوق العاده بلند برای آب و هوای بادآورده ایده آل نیست ، اگرچه طراحی قطب کمک می کند.

برای ساخت و ساز با کیفیت از شرکتی که یک چیز یا دو مورد را در مورد کمپینگ می داند ، پادشاهی REI Co-op Kingdom چادر مسافرتی برتر ما در سال 2020 است. از همه مهمتر ، شما یک تن فضای قابل زندگی و تقریباً در مورد تمام ویژگی های مورد نظر خود بدست می آورید. طراحی قطب hubbed باعث ایجاد دیوارهای تقریباً عمودی می شود ، بنابراین از اوج ارتفاع 75 اینچ در اکثر چادر مسافرتی ها لذت می رود (چادر مسافرتی های سنتی به سبک گنبد فقط در وسط وسط اتاقهای جادار هستند). علاوه بر این ، پادشاهی با اندیشه داخلی با فضای داخلی کافی ، یک مرکز تقسیم کننده برای ایجاد اتاق های جداگانه ، درهای بزرگ در هر دو طرف و یک رنگین کمان که یکی از موارد مورد علاقه ما در بازار است طراحی شده است.

پادشاهی REI سال گذشته به روز شد ، بنابراین چه چیزی تغییر کرد؟ مساحت کف و ارتفاع اوج دقیقاً یکسان باقی مانده است ، اما شما یک طراحی قطب استودیویی ، مش بیشتری برای stargazing بهتر ، یک رنگین کمان حتی قابل تنظیم (و روشن تر) و افزایش قیمت 30 دلار دریافت می کنید. برای کسانی که فضای اضافی می خواهند ، REI اکنون “اتاق گل” را به قیمت 100 دلار و “ایوان” بزرگتر با 199 دلار می فروشد. ما دوست قدیمی “گاراژ” پیوست برای پادشاهی، که کم و بیش یک ترکیبی از این دو بود، اما هر دو گزینه پوشش با توجه به نیازهای مختلف کمپینگ اضافه ارائه … خوانده شده در عمق بررسی
مشاهده REI تعاونی پادشاهی 6

بهترین چادر مسافرتی کمپینگ بودجه

 1. Coleman Sundome 6 (90 دلار)
  چادر مسافرتی اردویی Coleman Sundome 6 (سبز)رده: بودجه
  مساحت طبقه: 100 فوت مربع
  درب: 1
  ظرفیت: 2P ، 3P ، 4P ، 6P
  آنچه ما دوست داریم: قیمت زیرزمین ارزان قیمت.
  آنچه نمی کنیم: کیفیت ساختگی و پوشش محدود رنگین کمان.

از نظر واقعي ، تعداد زيادي از افراد فقط در تابستان يك يا دو بار در شرايط مناسب به اردو مي روند و نيازي به همه زنگ ها و سوت هاي چادر مسافرتی بالا ندارند. اگر این مانند شما به نظر می رسد ، به Sundome 6 از Coleman توجه کنید ، که از جالب ترین پارچه ها ساخته نشده است ، اما به احتمال زیاد کار را انجام می دهید. از همه مهمتر ، قیمتی که اغلب در حدود 90 دلار است ، در مقایسه با برخی از چادر مسافرتی های کاملاً برجسته در این لیست ، دزدی است که پنج برابر بیشتر است.

با رفتن با چنین چادر مسافرتی ارزان قیمت چه فداکاری می کنید؟ دریافتیم که مواد بسیار ارزان هستند ، از جمله کلیپ ها و قطب ها تا دیوارهای چادر مسافرتی . همچنین ، رنگین کمان قسمت اصلی بدن چادر مسافرتی را می پوشاند اما بخشی از طرفین را در معرض دید قرار می دهد. این نباید در شرایط معتدل مسئله باشد ، اما ما پوشش کامل را حتی برای باران حتی معتدل و وزش باد می خواهیم. با این حال، حفاظت roominess، دوام، و آب و هوا تجاوز آنچه که ما در این نقطه قیمت، همین دلیل است که ما باید Sundome بسیار بالا در این لیست … انتظار خوانده شده در عمق بررسی
مشاهده کلمن

بهترین مارک چادر مسافرتی

بهترین چادر مسافرتی کمپینگ / کوله پشتی متقاطع

 1. REI Co-op Half Dome 4 Plus (329 دلار)
  چادر مسافرتی REI Half Dome 4 Plusدسته: کمپینگ ترکیبی / کوله پشتی هیبریدی
  مساحت طبقه: 58.7 متر مربع فوت
  درب: 2
  ظرفیت: 1 پلاس ، 2 پلاس ، 3 پلاس ، 4 به علاوه
  آنچه دوست داریم: کمپینگ متقاطع بزرگ و چادر مسافرتی کوله پشتی مخصوص خانواده ها.
  آنچه ما نمی کنیم: قیمت 30 دلار از مدل قبلی پرش می کند.

REI چند سال پیش با تأكید زیاد بر فضای داخلی ، امضای خود را با نام Half Dome طراحی مجدد كرد. برای شروع ، اکنون آنها فقط نسخه های “Plus” را ارائه می دهند ، که به طور سنتی طولانی تر و گسترده تر از مدل های استاندارد آنها بود. تغییر مهم دیگر ، طراحی قطب جدید بود که باعث می شود دیوارها تقریباً عمودی باشند و به فضای داخلی ظاهری حتی بازتر و مطبوع تر می بخشند. و خبر خوب برای کسانی که دارای نسخه های قبلی هستند: Half Dome کنونی کیفیت ساخت ، دوام و ویژگی های مجموعه ای را حفظ کرده است که آن را به یک انتخاب طولانی مدت تبدیل کرده است.

یکی از نکات مثبت Half Dome 4 Plus این است که 30 دلار بیشتر از گزینه قدیمی چهار نفره است ، که آن را در همان Ballpark همانند REI’s Kingdom 4 (399 دلار) در بالا قرار می دهد. اگر به طور جدی برای کمپینگ اتومبیل برنامه ریزی می کنید ، توصیه می کنیم برای فضای زندگی با کیفیت برتر پادشاهی و ورود / خروج راحت تر هزینه کنید. اما برای خانواده هایی که می خواهند یک چادر مسافرتی تنها برای کمپینگ و کوله پشتی ، با هزینه کمتر از 8 پوند ، پرداخت هزینه های حمل آسان آسان باشد ، Half Dome 4 Plus گزینه ای عالی است.
به نسخه تعاملی REI Half Dome 4 Plus مراجعه کنید

بهترین چادر مسافرتی پشت بام

 1. چادر مسافرتی های Tepui Kukenam Sky 3 (1500 دلار)
  چادر مسافرتی های پشتی تپویی Kukenam 3طبقه: پشت بام
  مساحت طبقه: 37 متر مربع فوت
  درب: 1
  ظرفیت: 2P ، 3P
  آنچه ما دوست داریم: یک سیستم چادر مسافرتی سقفی کاربردی و آسان برای استفاده.
  آنچه ما نمی کنیم: گران ، سنگین و حجیم.

خیمه های پشت بام تنها در چند سال کوتاه از طاقچه به جریان اصلی رفته اند. درخواست تجدیدنظر واضح است: چادر مسافرتی متصل به پشت بام ماشین شما فرصت های کمپینگ و جاده ای را به صورت تصاعدی گسترش می دهد ، و این بدان معنا نیست که شما در حال خوابیدن از سطح زمین هستید. Yakima گزینه های مختلفی با کیفیت را ایجاد می کند – SkyRise HD 4 فصل آماده ، بسیار چشمگیر است ، اما فکر می کنیم Kukenam Sky 3 چادر مسافرتی های تپویی ترکیبی مناسب از قیمت ، قابلیت استفاده و محافظت از آب و هوا را ارائه می دهد. مدل سه نفره در داخل با یک تشک فوم 2.5 اینچی یکپارچه ، نصب شده نسبتاً ساده است (تماشای فیلم های آنلاین Tepui به شما کمک خواهد کرد) ، و قطب های قوی آلومینیومی و رنگین کمان در باران و باد معتدل عملکرد قابل ملاحظه ای دارند.

بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ سال 2020

بزرگترین موانع با هر نوع چادر مسافرتی در پشت بام هزینه و فله مرتبط است. با قیمت 1500 دلار ، Tepui Kukenam 3 یکی از مقرون به صرفه ترین مدل های ضد آب است ، اما قیمت شامل سیستم قفسه بندی سقف نیست (ممکن است شما نیاز به ارتقا از رک استاندارد موجود با وسیله نقلیه خود داشته باشید). علاوه بر این ، چادر مسافرتی در بالای اتومبیل شما (یا تخت وانت) قرار دارد و بیشتر آن فضای را اشغال می کند ، بنابراین جایی برای اتصال اسکی ، دوچرخه یا جعبه سقف وجود ندارد. Kukenam 3 منحصر به فرد با امکان تنظیم اردوگاه تقریباً در هر مکان ، در لیست ما برای سال 2020 قرار دارد. و برای نسخه های گوشت گاو که برای ماجراهای سرزمینی و آب و هوای خشن طراحی شده اند ، سری Ruggedized Tepui را ببینید.
چادر مسافرتی های Tepui Kukenam Sky 3 را ببینید

بهترین استراحت

 1. Marmot Limestone 4P (359 $)
  چادر مسافرتی کمپینگ Marmot Limestone 4طبقه: حق بیمه
  مساحت طبقه: 59.7 متر مربع فوت
  درب: 2
  ظرفیت: 4P ، 6P ، 8P
  آنچه ما دوست داریم: ساخت و ساز با کیفیت بالا و چادر مسافرتی کافی برای بیشتر اردوگاه ها.
  آنچه ما نمی کنیم: نه به اندازه طوفان آماده مانند Marmot Halo.

قابلیت خطرناک بودن پادشاهی REI در بالا دشوار است ، اما Marmot مجموعه ای با کیفیت دیگر را در سنگ آهک ارائه می دهد. این چادر مسافرتی کمپینگ شامل فضای کافی برای چهار نفر است ، از لحاظ زمینی آسان است و به دلیل داشتن رنگین کمان با پوشش کامل و طراحی قطب DAC محکم که به خوبی در برابر وزش باد معتبر قرار دارد ، از نظر منطقی در برابر آب مقاوم است. و در حالی که اوج 61 اینچ در این چادر مسافرتی به سبک گنبدی 4 نفره نیست که در مورد خانه بنویسد (نسخه های با ظرفیت بالاتر دارای سقف های بلندتر هستند) ، قطب ها به طور موثری دیوارها را به سمت بیرون کشیده و برای ایجاد یک فضای داخلی احساس جادارتر دارند. درست است که Kingdom 4 بلندتر و جادارتر است ، اما سنگ آهک 40 دلار کمتر هزینه دارد و در هنگام وزش باد ، عملکرد بهتری دارد.

برای کسانی که فقط در روزهای گرم تابستان اردو می کنند ، که درصد بالایی از مردمان را تشکیل می دهند ، سنگ آهک ایده آل است. طراحی مشبک ، دریچه ها و دیواره های تقریبا عمودی آن حتی با پرواز در آن ، راحتی را ایجاد می کند. گفته می شود ، کسانی که به دنبال طرحی آماده تر از طوفان هستند باید Halo Marmot را بررسی کنند. این چادر مسافرتی دارای یک ساختار قطب گوشت گاو و مش کمتر در بدنه چادر مسافرتی است که در حدود 1.5 پوند وزن و 100 دلار به برچسب قیمت اضافه می کند اما بسیار بهتر از این عناصر خواهد بود. در پایان ، هر دو گزینه کاملی از یکی از مارک های مورد علاقه کمپینگ ما هستند ، اما سنگ آهک به عنوان یک مقدار بهتر به لبه می رسد.
Marmot Limestone 4 را ببینید

 1. راهنمای آلاسکا مدل Cabela’s 6-person (450 دلار)
  چادر مسافرتی راهنمای آلاسکا Cabela مدل 6 نفرهطبقه: حق بیمه
  مساحت طبقه: 90 فوت مربع
  درب: 1
  ظرفیت: 4P ، 6P ، 8P
  آنچه ما دوست داریم: یک طراحی بسیار قوی و دارای ارزش آب و هوا.
  آنچه نمی کنیم: سنگین است و به اندازه پادشاهی REI فضای قابل استفاده ندارد.

برای کمپینگ در آب و هوای خشن ، مدل راهنمای آلاسکا Cabela یک برنده اثبات شده است. این چادر مسافرتی با داشتن یک طراحی شش ضلعی قوی شش قطبی ، رنگین کمان تمام پوشش ، کف پلی اورتان ضخیم و پوشش های مگس و پارچه های سخت ، این چادر مسافرتی قادر به دستیابی به باد وحشیانه (دارای امتیازات 50 مایل در ساعت) ، باران و حتی برف است. نکته مهم این که در دماهای معتدل و سرشار از ویژگی ها نیز راحت است. برای تشویق جریان هوا می توان از دریچه های مش و پنجره ها باز کرد ، هشتی جلوی آن سخاوتمندانه است و شما به اندازه کافی جیب در امتداد فضای داخلی دریافت می کنید تا دنده ها مرتب شوند. REI Kingdom فوق از سازماندهی بهتری و مش بیشتری برای هوای گرم برخوردار است ، اما راهنمای آلاسکا گزینه بهتر برای شکار در طوفان است.

پایین آمدن چادر مسافرتی راهنمای آلاسکا Cabela’s چیست؟ در مرحله اول ، طراحی کف شش ضلعی آن از فضای به همان میزان کارآمد پادشاهی به شکل تونل استفاده نمی کند. علاوه بر این ، در این نقطه قیمت 450 دلاری ، ترجیح می دهیم که آن را با قطب های آلومینیومی به جای فایبرگلاس عرضه کنیم. ساخت و سازهای سنگین چادر مسافرتی باید موارد دوام را محدود کند ، اما فایبرگلاس بیشتر مستعد شکستن استرس از آلومینیوم است (شایان ذکر است که کابلا در صورت نیاز به آنها قطب های جایگزینی می فروشد). راهنمای آلاسکا نیز 33 پوند بسیار سنگین است ، اما در صورت نیاز به ساخت و ساز مناسب برای آب و هوا برای ماجراهای کمپینگ 4 فصل ، یک معامله مناسب است.
راهنمای کابلا Alaskan Guide Model 6-person را مشاهده کنید

 1. Kelty Discovery 6 (200 دلار)
  Kelty 6 چادر مسافرتی کمپینگ را کشف کنیدرده: بودجه
  مساحت طبقه: 97.5 متر مربع فوت
  درب: 1
  ظرفیت: 4P ، 6P
  آنچه ما دوست داریم: قیمت مناسب و یک طراحی کلی خوب.
  آنچه ما نمی کنیم: یک درب و مواد نازک و ظریف.

خط کشف Kelty ترکیبی از ویژگی های رقابتی برای کمپین های ارزش گرا است. با قیمت 200 دلار برای مدل شش نفره ، مقرون به صرفه است اما شامل تعدادی از آپدیت های چادر مسافرتی های ارزان مانند Coleman Sundome در بالا است. اول از همه ، شما یک شرایط رنگین کمان و هشتی را برای شرایط بارانی و باد می گیرید. Kelty همچنین از مش بسیار کمی بیشتر در ساخت و ساز استفاده می کند ، بنابراین چادر مسافرتی باعث خنک تر شدن در گرمای تابستان می شود. برای دسترسی راحت تر و ذخیره بیشتر ، درب دوم را ترجیح می دهیم ، اما در این نقطه قیمت معامله گر نیست.

برای کسانی که به دنبال قدم زدن از چادر مسافرتی Coleman هستند ، Discovery گزینه خوبی است. با این حال ، این هنوز هم ساختاری نسبتاً ارزان است. پارچه های بدنه و کف چادر مسافرتی نسبت به مدل های REI ، Marmot و Cabela در بالا نازک و با کیفیت پایین هستند. علاوه بر این ، چادر مسافرتی به دلیل ساختار قطبی X شکل قدیمی و دیوارهای شیب دار ، داخل آن کاملاً مناسب است. سرانجام ، قطب های فایبرگلاس آن ساخته نشده اند تا به خوبی در برابر استفاده های ناخوشایند یا هوای جدی قرار بگیرند. اما این قربانی هایی است که ما با این قیمت انتظار داریم انتظار داشته باشیم ، و Discovery گزینه خوبی برای میان رده باقی مانده است.
Kelty Discovery 6 را ببینید

 1. Coleman Montana 8P (127 دلار)
  چادر مسافرتی کمپینگ Coleman Montana 8Pرده: بودجه
  مساحت طبقه: 112 متر مربع فوت
  درب: 1
  ظرفیت: 6P ، 8P
  آنچه ما دوست داریم: فضای داخلی با قیمت عالی.
  آنچه ما نمی کنیم: حفاظت از آب و هوا و کیفیت ساخت آن کوتاه است.

بسیاری از چادر مسافرتی های با محوریت بودجه در خطرپذیری داخلی سازش دارند ، اما مطمئناً در مورد Coleman’s Montana 8P اینگونه نیست. این مدل از طول 16 فوت قابل ملاحظه ای برخوردار است ، ارتفاع اوج 74 اینچ بلند دارد (اتاق های جانبی کوتاه تر است) و شامل دیوارهای تقریبا عمودی است که فضای قابل استفاده را به حداکثر می رسانند. یک درب جانبی منفرد درست در مرکز قرار می گیرد که سهولت ورود / خروج را محدود می کند ، اما سایز مطلوب آن باعث می شود آن را برای گروه های چهار تا شش نفری یک مسابقه خوب قرار دهد.

چه کسی باید Montana 8P را بخرد؟ خانواده هایی که سالانه دو بار در هوای منصفانه از آنجا خارج می شوند بهترین کاندیداها هستند. این چادر مسافرتی به لطف تعدادی از گیلین های موجود برای لنگر انداختن در باد ، به طرز شگفت آور محکم است ، اما رنگین کمان مینیمالیستی و ساخت ارزانتر آن در برابر باران باران آسیب پذیر است (خصوصاً وقتی در کنار هم چادر مسافرتی می آید). علاوه بر این ، شما یک هشتی را از دست می دهید – “ایوان” جلوی پوشش برخی از پوشش ها را فراهم می کند اما تجهیزات شما را پنهان نمی کند و به اندازه کافی گسترده نیست که بتوانید در یک طوفان تکیه کنید. در پایان ، تا زمانی که انتظارات معقولی داشته باشید – اغلب می توانید یکی از آنها را با قیمتی کمتر از 150 دلار انتخاب کنید – Montana 8P ترکیبی بسیار فریبنده از راحتی و قیمت را ارائه می دهد.
Coleman Montana 8P را ببینید

 1. کمپ پایگاه پایه 6 REI (449 دلار)
  چادر مسافرتی کمپینگ پایگاه 6-تعرفه REIطبقه بندی: Premium
  مساحت طبقه: 84 متر مربع فوت
  درب: 2
  ظرفیت: 4P ، 6P
  آنچه ما دوست داریم: ساختار محکم ، سهولت استفاده و رنگین کمان پوشش کامل.
  آنچه ما نمی کنیم: به اندازه پادشاهی 6 جادار نیست.

Base Camp از REI یک پسر عموی محکم به چادر مسافرتی پادشاهی برتر ما است و همان ترکیب عالی از مواد با کیفیت ، سازماندهی و ویژگی های طراحی را با هم به اشتراک می گذارد. شکل گنبد به این معنی است که دیوارها به اندازه پادشاهی عمودی نیستند ، اما با ساختار قطب به روز شده در سال گذشته ، جابجایی در داخل بسیار آسان است. سایر تغییرات قابل توجه شامل مش بیشتری در امتداد بدنه چادر مسافرتی و دریچه های رنگین کمان اضافی است که برخی از مسائل مربوط به جریان هوا از مدل قبلی را نشان می دهد. نکته مهم این است که Base Camp با وجود سیستم پنج قطبی که دارای 5 قطب است ، یک اجرا کننده قوی در باد است (این مورد برای استفاده 3+ فصل استفاده می شود.

ما متقاعد نشده ایم که همه به روزرسانی های Base Camp بهتر هستند. فضای کف داخلی تقریباً 3 فوت مربع کاهش یافته است ، اگرچه این ساختار تا حدودی با ساختار قطب بازتر جبران می شود. علاوه بر این ، هشتی ها از قبل کوچکتر هستند ، که فضای ذخیره سازی خارجی را محدود می کند. اما این nitpicks نسبتا کوچک است، و کمپ به خوبی فکر کردن باقی می ماند و همه کاره چادر مسافرتی کمپینگ … خوانده شده در عمق بررسی
مشاهده REI تعاونی کمپ 6

 1. Kodiak Canvas Flex-Bow Deluxe 8 (650 $)
  چادر مسافرتی کمپینگ Kodiak Canvas Flex-Bow Deluxeطبقه: بوم
  مساحت طبقه: 140 فوت مربع
  درب: 2
  ظرفیت: 4P ، 6P ، 8P
  آنچه ما دوست داریم: بوم ساخته شده بسیار سخت و ضد آب است.
  آنچه ما نمی کنیم: گران قیمت ، بسیار سنگین و سنگین وزن برای بیشتر اردوگاه های گاه به گاه.

تمام چادر مسافرتی های دیگر موجود در این لیست با ضخامت های مختلف نایلون و مش ساخته شده اند ، اما Kodiak Flex-Bow با ساخت بوم منحصر به فرد آن را به سطح بعدی می برد. این برای شما چه معنی دارد؟ بوم به دلیل سختی بسیار زیاد شناخته شده است: می تواند در برابر بادهای سنگین مقاومت کند (قاب فولادی موجود در این چادر مسافرتی به شما کمک می کند) ، بارندگی جدی و برخورد خشن. علاوه بر این ، گرما را به دام انداخته و در هنگام گرما نیز نفس می کشد ، کار خوبی را انجام می دهد. همچنین Kodiak به زیبایی با درب های بزرگ در هر طرف ، ارتفاع نسبتاً بالای 78 اینچ قله و تهویه مناسب تنظیم شده است. به بیان ساده تر ، Kodiak Canvas Flex-Bow یک چادر مسافرتی کمپینگ بسیار فشرده در تمام فصل است که در بیشتر شرایط می تواند جای خود را حفظ کند.

با این حال ، چند طرف برجسته قابل توجه به بوم وجود دارد. مهمترین و مهمترین چیز این است که این چادر مسافرتی هشت نفره وزن 79 پوند وزن دارد و یک تن فضای در صندوق عقب یا کامیون شما را اشغال خواهد کرد. همچنین یکی از گرانترین چادر مسافرتی های این لیست با قیمت 650 دلار است. با توجه به این اشکالات ، قطعاً Kodiak Flex-Bow برای همه مناسب نیست. به گفته این ، چادر مسافرتی به ویژه در بین شکارچیان مورد علاقه است ، که با توجه به ساخت و ویژگی های مجموعه آن ، معقول می شود. اما با توجه به طراحی داخلی آن و طراحی ضد آب در هوا ، گزینه ای جذاب برای خانواده ها و اردوگاه های پایه نیز است.
مشاهده Kodiak Canvas Flex-Bow Deluxe 8

 1. Caddis Rapid 6 (280 دلار)
  چادر مسافرتی کمپینگ Caddis Rapid 6طبقه: حق بیمه
  مساحت طبقه: 100 فوت مربع
  درب: 1
  ظرفیت: 6P
  آنچه ما دوست داریم: تنظیم سریع و مواد با کیفیت.
  آنچه ما نمی کنیم: فقط رنگین کمان پوشش جزئی و اندازه بسته بندی شده بسیار بزرگ است.

برای آنهایی که می خواهند یک تنظیم سریع داشته باشند ، چادر مسافرتی هایی که قطب ها را به طور دائم به هم وصل کرده اند می توانند در کل زمان بطور قابل توجهی کاهش پیدا کنند. Caddis تنها شرکتی نیست که از این طرح سریع استفاده می کند اما ما فکر می کنیم بهترین بازار است. برخلاف خیمه محبوب Instant از Coleman در زیر ، ویژگی بارز Rapid 6 کیفیت مواد است. درست است ، قطب ها از فولاد سنگین هستند ، اما همه چیز در این نقطه قیمت خیلی خوب جمع می شود. همچنین در داخل ساختمان عظیم و دارای 100 فوت مربع بسیار قابل استفاده به لطف دیوارهای تقریبا عمودی است.

چه چیزی را با Rapid 6 دوست ندارید؟ برجسته ترین رنگین کمان است که فقط از دو طرف فقط پوشش کامل می دهد و هیچ فضای هشتی ندارد. برای کمپینگ با آب و هوای مناسب ، این نباید برای اکثر مردم مسئله ای باشد. پایین آمدن دیگر اندازه بسیار بزرگ بسته بندی شده است و در طول 50 اینچ طول می تواند یک چالش در یک صندوق عقب کامل باشد. اما اگر می خواهید چادر مسافرتی با تنظیم سریع و کمی سازش ، Rapid 6 یک انتخاب عالی است.
به Caddis Rapid 6 مراجعه کنید

 1. بزرگ تعاونی REI Grand Hut 4 (299 دلار)
  چادر مسافرتی اردویی تعاونی گراند هات 4طبقه: حق بیمه
  مساحت طبقه: 59.7 متر مربع فوت
  درب: 2
  ظرفیت: 4P ، 6P
  آنچه ما دوست داریم: داخلی بسیار جادار و قیمت عالی.
  آنچه نمی کنیم: شکل کابین و قطب های پیش خم شده نمی توانند در برابر وزش باد شدید مقاومت کنند.

در دنیای چادر مسافرتی های کمپینگ ، REI فقط آن را بدست می آورد: طرح های آنها جادار ، خوش ساخت و قیمت رقابتی است. Grand Hut آخرین ویژگی جدید در ترکیب آنها است که دارای یک شکل کابین است که باعث افزایش قابلیت زندگی می شود ، ارتفاع قله بلند 75 اینچ برای نسخه چهار نفره (78 اینچ برای 6P) و 299 دلار قیمت پایین. پادشاهی معروف و کمپ کمپانی معروف با قیمت 100 دلار. نکته مهم این است که شما هنوز هم از مواد با کیفیت برخوردار هستید که از دوام همه جانبه خوبی برخوردار هستند از جمله کف 150 عیار. به علاوه ، قطب های پیش خم شده و سیستم hubbed آن ، تنظیم و سقوط آن را سریع و آسان می کند. برای هر چیزی از جشنواره های موسیقی گرفته تا سفرهای ساحلی ، گراند هات ارزش ارزیابی دارد.

با تعجب آور با توجه به قیمت آن ، گرند هات 4 با یک زن و شوهر قابل توجه در کنار هم قرار می گیرد. اول ، حفاظت از باد به دلیل وجود دیوارهای قائم و طراحی ساده قطب ایکس ایکس بسیار ضعیف است (در باران با یک پرواز کامل و پر پوشش بهتر است). اگر در هوای حتی معتدل قرار بگیرید ، احتمالاً ارزش آن را دارید تا از پادشاهی محکم تر (یا پایگاه پایه به سبک گنبد برای محافظت بیشتر) استفاده کنید. علاوه بر این ، توپی مثلثی پلاستیکی که قطب ها را در بالای چادر مسافرتی به هم وصل می کند ، ما را به عنوان نقطه ای از آسیب پذیری در برابر ترک خوردن و عدم موفقیت در طول زمان ، مورد حمله قرار می دهد. گفته می شود ، بیشتر اردوگاه ها در شرایط خوبی به سر می برند و ساخت و ساز مشبک گراند هات ، ذخیره سازی سخاوتمندانه و فضای داخلی به یک گزینه تابستانی جالب توجه اضافه می کند.
به Grand-Hut 4 REI Co-op مراجعه کنید

 1. MSR Papa Hubba NX (700 دلار)
  چادر مسافرتی MSR Papa Hubba NXرده: کمپینگ ترکیبی / کوله پشتی فضای
  زمین: 53 متر مربع فوت
  درب : 2
  ظرفیت: 1P ، 2P ، 3P ، 4P
  آنچه ما دوست داریم: سبک وزن و عالی برای کوله پشتی های خانوادگی.
  آنچه ما نمی کنیم: در مقایسه با چادر مسافرتی های کمپینگ واقعی ، گران و تیز درون است.

بیشتر چادر مسافرتی های موجود در این لیست کاملاً از نوع کمپینگ اتومبیل هستند ، به این معنی که به اندازه کافی سنگین هستند که شما بیش از چند قدم از وسیله نقلیه خود با آنها حمل نخواهید کرد. با این حال ، دنیای کاملاً متفاوت و متنوعی از چادر مسافرتی های خانوادگی سبک وجود دارد که می توان آن را به داخل باغچه های پشتی نیز گرفت. اگر به فکر فدا کردن چیزهایی مانند فضای داخلی و پارچه های نازک تر نیستید ، یک چادر مسافرتی کوله پشتی گزینه مناسبی برای کمپینگ است که می تواند در درازمدت شما را نجات دهد – نیازی به خرید چادر مسافرتی کوله پشتی جداگانه نیست.

برای فراهم کردن برخی زمینه ها ، MSR Papa Hubba NX موجود در اینجا برای مدل چهار نفره وزن کمتر از 7 پوند وزن دارد که این بخش از بسیاری از چادر مسافرتی های دیگر در لیست است. انتخاب برتر ما ، پادشاهی REI ، بیش از 20 پوند وزن دارد و Kodiak Canvas Flex-Bow Deluxe با قیمت 79 پوند در می آید. یک قربانی در کاهش وزن فضای داخلی است: با قله اوج فقط 44 اینچ و 53 متر مساحت نسبتاً ناچیز ، از این چادر مسافرتی بیشتر برای خوابیدن و کمتر برای معاشرت استفاده خواهید کرد. در آخر ، شایان ذکر است که پارچه های موجود در چادر مسافرتی های کوله پشتی بسیار نازک تر است ، به همین ترتیب آنها بسیار سبک هستند ، اما این بدان معنی است که شما باید از مراقبت بهتر برای جلوگیری از چنگال و اشک جلوگیری کنید. اما برای کسانی که به دنبال استفاده های متعدد از چادر مسافرتی خود هستند ، Papa Hubba NX را دوست داریم.
MSR Papa Hubba NX را ببینید

 1. Big Agnes Big House 6 Deluxe (400 دلار)
  چادر مسافرتی کمپینگ Big Agnes Big House 6 Deluxeطبقه: حق بیمه
  مساحت طبقه: 75 فوت مربع
  درب: 2
  ظرفیت: 4P ، 6P
  آنچه ما دوست داریم: دیوارهای بلند و احساس مطبوع در داخل.
  آنچه ما نمی کنیم: هوای کمتری از رقابت است.

به قول معروف ، Big Agnes Big House Deluxe فضای داخلی عالی را با قیمت رقابتی ارائه می دهد. خانه بزرگ چند سال پیش به روز شد و Big Agnes از یک شکل گنبدی به سبک کابین برای بهبود فضای اتاق تبدیل شد. این طرح کاملاً بلند است ، و دیوارهای پیاده رو با شیب تندی به سمت ارتفاع حداکثر 78 اینچ در مدل شش نفره شیب دارند. در نظر داشته باشید که این املاک و مستغلات فوق العاده اثر بادبان مانند را در باد ایجاد می کند ، بنابراین مطمئن شوید که چادر مسافرتی را به طور کامل بیرون زده و از گیلین های موجود استفاده کنید.

جبران پانل های مش و پلی استر ripstop بر روی بدنه چادر مسافرتی ، آن را به یک تهویه مناسب تبدیل کرده و با داشتن دو درب از همه نسخه ها ، خانه بزرگ یک معامله محکم است که از 400 دلار برای شش نفره شروع می شود. شما با آن قیمت یک هشتی را از دست نخواهید داد ، زیرا رنگین کمان استاندارد درب جلو را پوشش نمی دهد. برای ذخیره سازی اضافی ، هشتی لوازم جانبی را که یک گاراژ جلوی آن ایجاد می کند ، مشابه سیستم REI Kingdom انتخاب کنید. به طور کلی ، ما از طرح های REI ، Marmot و Cabela طرح های ارزشمندتری را برای آب و هوا ترجیح می دهیم ، اما خانه بزرگ هنوز هم یک چادر مسافرتی قانع کننده برای کسانی است که در شرایط معتدل اردو می گیرند و فضای داخلی را در اولویت قرار می دهند.
به Big Agnes Big House 6 Deluxe مراجعه کنید

 1. The North Face Wawona 4 (299 $)
  چادر مسافرتی کمپینگ North Face Wawona 4طبقه: حق بیمه
  مساحت طبقه: 58.1 متر مربع فوت
  درب: 2
  ظرفیت: 4P ، 6P
  آنچه ما دوست داریم: فضای داخلی با ارزش مناسب باز شود.
  آنچه ما نمی کنیم: ساخت و ساز تک دیواری به اندازه دیوار دو جداره همه کاره نیست.

محصولات North Face سالها با کیفیت روبرو بودند ، اما ما شاهد طراحی چشمگیر طراحی و نوآوری های اواخر هستیم. از ترکیب چادر مسافرتی های کمپینگ آنها ، ما Wawona را به خاطر ترکیب قیمت ، سهولت استفاده و دوام آن دوست داریم. طراحی تونل مانند با ظرفیت های چهار و شش نفره ، یادآور پادشاهی REI Co-op فوق در بالا است و فضای سخاوتمندانه ای را برای شما فراهم می کند. اما آنجا که واقعاً از آن برجسته است ، ارزش است: Wawona 4 پادشاهی 4 را با 100 دلار زیر قیمت خود قرار دهد بدون اینکه در ذخیره سازی یا حفاظت از باد و باران به خطر بیفتد.

چرا واونا در اینجا در لیست ما فرود آمده است؟ مقصر اصلی ، طراحی تک دیواره آن است. به جای بدنه چادر مسافرتی جداگانه و رنگین کمان مانند بسیاری از گزینه های فوق ، Wawona یک واحد واحد است. این امر باعث می شود تا نسبتاً سبک و تنظیم آن آسان باشد ، اما فضای داخلی مستعد جمع آوری رطوبت در هوای مرطوب یا بارانی نیست ، علاوه بر این شما نمی توانید پرواز را به صورت خاموش از بین ببرید. علاوه بر این ، چادر مسافرتی یک ردپای نسبتاً كوچك (11 متر مربع كمتر از REI Kingdom 4) دارد و نمی تواند از پادشاهی در ارتفاع 68 اینچ مطابقت داشته باشد (REI 75 اینچ است). همه ما گفتیم ، ما فکر می کنیم همه کاره بودن و فضای اضافه شده پادشاهی باعث می شود ارزش سرمایه گذاری اضافی داشته باشد.
قسمت North Wawona 4 را ببینید

 1. Nemo Aurora 3P (300 دلار)
  چادر مسافرتی نمو شفق قطبیرده: کمپینگ ترکیبی / کوله پشتی هیبریدی
  مساحت کف: 44 فوت مربع
  درب: 2
  ظرفیت: 2P ، 3P
  آنچه ما دوست داریم: فضای داخلی چشمگیر و زیبا برای طراحی کوله پشتی.
  آنچه نمی کنیم: یک مدل چهار نفره برای کمپینگ بهتر خواهد بود.

برای سال 2020 ، نمو شفق قطبی را معرفی کرده است ، که هدف آن تعادل بین نیاز کمپین ها و کوله پشتی ها به طور یکسان است. آنچه بلافاصله از آن برجسته می شود ، طراحی قائم آن است که فضای داخلی را تقویت می کند. قطب های دوتایی ، قطب های پیش خم شده در هر چهار گوشه ، و یک قطب الراس با مرکز طولانی یک کار عالی برای کشش سمت و انتهای دیوارها به شکل تقریبا مستطیل انجام می دهد. این زندگی اگر از وزن 6.5 پوند چادر مسافرتی (برای ظرفیت سه نفره) در نظر بگیرید باعث می شود که آن را برای ماجراهای کوتاه کوله پشتی بسیار مناسب بدانیم. همه گفته شد شفق قطبی جدید برای خانواده های کوچک که به دنبال راه حل یک چادر مسافرتی هستند گزینه ای جذاب است.

بر خلاف لوسی متوقف شده ، نمو تصمیم گرفته است که شفق قطبی را در نسخه چهار نفره عرضه نکند. این کار برای کسانی که به دنبال یک هیبرید واقعی هستند که در هنگام کمپینگ اتومبیل ، عالی است. به همین ترتیب ، شفق قطبی را زیر Half Dome 4 Plus REI قرار می دهیم ، که تقریباً 15 فوت مربع مساحت دارد ، در داخل آن 4 اینچ بلندتر است و تنها 29 دلار اضافی دارد. برای یک مدل کمپینگ سنتی تر از نمو که در ظرفیت های بزرگتری ساخته شده است ، چادر مسافرتی های Wagontop خود را که دارای یک ساختمان تک دیواری برای تنظیم آسان تر و فضای داخلی گسترده است ، بررسی کنید.
Nemo Aurora 3P را ببینید

 1. کانیون مس 6 یورکا 6 (305 دلار)
  چادر مسافرتی مس یورکا 6طبقه: حق بیمه
  مساحت طبقه: 100 فوت مربع
  درب: 1
  ظرفیت: 4P ، 6P ، 8P ، 12P
  آنچه ما دوست داریم: تقریباً مانند یک خانه دوم است.
  آنچه ما نمی کنیم: برای هوای بد آماده نیست.

کانیون مس در یک منطقه کلیدی عالی است: اندازه آن. این پناهگاه 3 فصل مانند عمارت به اندازه کافی بزرگ است که گروهی از بزرگسالان شش پا بتوانند با راحتی در این مکان قدم بزنند. تمام این فضا آن را به عنوان یک انتخاب برتر برای خوابندگان تختخواب ، برندگان جشنواره ، و خانواده هایی با بچه ها انتخاب می کند. و با داشتن یک سقف مش کامل ، گردش هوا در کانیون مس حتی با رنگین کمان روشن است.

کانیون مس یوروکا مقاوم در برابر آب است و پنجره ها و درها فشرده می شوند ، اما رنگین کمان فقط سقف مش را پوشانده و خیلی بیشتر نمی کند. بر این اساس ، کسانی که ممکن است طوفان های بارانی پایدار مانند شمال غربی اقیانوس آرام را ببینند ، می خواهند برای حفاظت بیشتر تصمیم بگیرند (در باران سبک نیز خوب نیست). همچنین دیوارهای چادر مسافرتی عمودی هستند ، بنابراین به نظر می رسد مانند یک خانه باشد ، اما از پارچه های پلی استر و فایبرگلاس و قطب های فلزی ساخته شده است. اگر باد بلند شد از همه گیلین ها استفاده کنید تا همه چیز را در یک قسمت حفظ کنید.
کانیون مس 6 یورکا 6 را ببینید

 1. چادر مسافرتی فوری 6 کلمن (129 دلار)
  چادر مسافرتی فوری کلمنرده: حق بیمه
  مساحت طبقه: 90 فوت مربع
  درب: 1
  ظرفیت : 4P ، 6P ، 8P
  آنچه ما دوست داریم: تنظیم ارزان و آسان.
  آنچه ما نمی کنیم: واقعاً باید از ابتدا شامل رنگین کمان باشد.

در انتهای بودجه طیف ، چادر مسافرتی فوری Coleman سهولت استفاده و فضای کافی را برای یک خانواده فراهم می کند. نام چادر مسافرتی از طریق مسنجر از قطب های از قبل پیوست شده و تنظیم اولیه آن بسیار ساده است. کافی است چادر مسافرتی را از کیسه بیرون بیاورید ، چند تنظیم را انجام دهید و آن را وارد کنید. برای کمپینگ تابستانی که باد و باران فاکتور ندارند ، این چادر مسافرتی اجرا می کند. منطقی خوب است و ارزش خوبی دارد.

کفهای جوش داده شده چادر مسافرتی فوری و درزهای معکوس به نگه داشتن آب کمک می کند و اکنون چادر مسافرتی با یک رنگین کمان همراه است (نسخه قبلی این کار را نکرد) ، که علاوه بر این خوش آمدید. گفته می شود ، پرواز به سختی قسمت بالای چادر مسافرتی را می پوشاند و بیشتر از یک سد هوای کلی مانند کلاه عمل می کند. در بین گزینه های بودجه ما ، ما Coleman’s Sundome را که سبک تر و کم حجم تر از بسته بندی است ترجیح می دهیم ، مجموعه ای از ویژگی های مفیدتری را شامل می شود و حدود 40 دلار کمتر هزینه دارد. اما اگر راه اندازی و پایین کشیدن مناسب یک عامل تعیین کننده باشد – و برچسب قیمت 280 دلاری Caddis بسیار شیب دار است – چادر مسافرتی فوری ارزش دیدن دارد.
چادر مسافرتی فوری 6 Coleman را ببینید

 1. هیلبرگ آلتای (1100 دلار)
  هیلبرگ آلتایی یورتدسته: حق بیمه
  مساحت طبقه: 106 متر مربع فوت
  درب: 1
  ظرفیت: 6P
  آنچه ما دوست داریم: زندگی یورت.
  آنچه ما نمی توانیم: در مقیاس عملی برای اکثر کمپین های اتومبیل.

تقریباً هر شتر برای یک گنبد کلاسیک یا چادر مسافرتی به سبک کابین می رود ، اما چرا یورت نیست؟ چادر مسافرتی نشین افسانه ای سوئدی هیلبرگ با Altai XP گزینه ای جذاب و بی نظیر را ایجاد کرده است که در اصل مبلغ یورت سبک و قابل حمل با کمی بیش از 1000 دلار است. و اگر چیزی در مورد هیلبرگ می دانید – آنها بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی در سیاره را تشکیل می دهند – این برای ماندگاری بسیار خوب فکر خواهد کرد و ساخته شده است.

Caveat vacor: ما نمی خواهیم بیش از حد Hilleberg Altai بازی کنیم. این چادر مسافرتی مخصوصی است که عمدتاً برای تهیه لباس زیر در شرایط کوهستانی طراحی شده است و چیزی نیست که معمولاً در اطراف آن در پارکینگ معمولی ایالت خود ببینید. علاوه بر این ، برچسب قیمت 1100 دلاری فقط برای چادر مسافرتی خارجی است. چادر مسافرتی داخلی – که مطمئناً برای هر شرایط جوی واقعی می خواهید – یک افزودنی 455 دلار و کف آن 200 دلار دیگر است. اما در حدود 1،755 دلار همه چیز بد نیست برای چنین تنظیم عالی. اگر احساس می کنید نیاز به متفاوت بودن وجود دارد ، روند را کنار بگذارید و به دنبال یورت باشید.
هیلبرگ آلتای را ببینید

جدول مقایسه چادر مسافرتی های کمپینگ
چادر مسافرتی قیمت دسته بندی کف درها وزن قد ظرفیتها
همکاری REI پادشاهی 6 469 دلار حق بیمه 83.3 متر مربع. 2 21 پوند 6 اونس. 75 در 4P ، 6P ، 8P
کلمن ساندوم 6 90 دلار بودجه 100 متر مربع 1 16 پوند 10 اونس. 72 در 2P، 3P، 4P، 6P
تعاونی REI Half Dome 4 329 دلار ترکیبی 58.7 متر مربع 2 7 پیمانه 10 اونس. 48 در 1P، 2P، 3P، 4P
چادر مسافرتی های تپویی کوکنام 3 1500 دلار پشت بام 37 متر مربع 1 130 پوند 52 در 2P ، 3P
Marmot Limestone 4 359 دلار حق بیمه 59.7 متر مربع. 2 11 پوند 11 اونس. 61 در 4P ، 6P ، 8P
راهنمای آلاسکا 6P Cabela’s 450 دلار حق بیمه 90 متر مربع 1 33 پوند 73 در 4P ، 6P ، 8P
Kelty Discovery 6 200 دلار بودجه 97.5 متر مربع 1 16 پوند 4 اونس. 71 در 4P ، 6P
کابلا مونتانا 8P 127 دلار بودجه 112 متر مربع 1 25 پوند 74 در 6P ، 8P
اردوگاه پایه 6 تعاونی REI 449 دلار حق بیمه 84 متر مربع 2 20 پوند 10 اونس. 74 در 4P ، 6P
بوم کدیاک Flex-Bow 8 650 دلار بوم 140 متر مربع 2 79 پوند 78 در 4P ، 6P ، 8P
Caddis Rapid 6 280 دلار حق بیمه 100 متر مربع 1 25 پوند 8 اونس. 78 در 6P
تعاونی REI Grand Hut 4 299 دلار حق بیمه 59.7 متر مربع. 2 14 پوند 2 اونس. 75 در 4P ، 6P
MSR Papa Hubba NX 700 دلار ترکیبی 53 متر مربع 2 6 پوند 7 اونس. 44 در 1P، 2P، 3P، 4P
Big Agnes Big House 6 400 دلار حق بیمه 75 متر مربع 2 13 پیمانه 11 اونس. 78 در 4P ، 6P
North Face Wawona 4 299 دلار حق بیمه 58.1 متر مربع 2 13 پوند 68 در 4P ، 6P
Nemo Aurora 3P 300 دلار ترکیبی 44 متر مربع 2 6 پیمانه 8 اونس. 44 در 2P ، 3P
کانیون مس 6 یورکا 6 305 دلار حق بیمه 100 متر مربع 1 26 پوند 8 اونس. 84 در 4P، 6P، 8P، 12P
چادر مسافرتی فوری 6 کلمن 129 دلار بودجه 90 متر مربع 1 25 پوند 8 اونس. 72 در 4P ، 6P ، 8P
هیلبرگ آلتایی 1100 دلار حق بیمه 106 متر مربع 1 11 پوند 4 اونس. 78 در 6P

مشاوره خرید چادر مسافرتی کمپینگ
انواع چادر مسافرتی های کمپینگ
فضای داخلی: ابعاد کف و ارتفاع چادر مسافرتی
چه تعداد از افراد واقعاً در این چادر مسافرتی ها جای می گیرند؟
درها
کیفیت ساخت
مقاومت در برابر آب و هوا
تهویه
فضای ذخیره سازی: جایگاه ها و گاراژها
وزن و اندازه بسته بندی شده
اندازه زمین
ردپاها
بقیه کیت کمپینگ شما

انواع چادر مسافرتی های کمپینگ
چادر مسافرتی های کمپینگ
Premium Premium ممکن است یک اصطلاح سخاوتمندانه برای یک چادر مسافرتی به نظر برسد ، اما با توجه به قیمت و ویژگی مجموعه ، آنها صورتحساب را به دست آورده اند. چادر مسافرتی ها در این نقطه قیمت از مزیت تحقیق و توسعه گسترده تر و دسترسی به مواد پیشرفته برخوردار هستند که منجر به طراحی متفکرانه تری می شود. برای شروع ، چادر مسافرتی ها در رده های میانی و سطح بالا از فضای قابل زندگی خود بیشترین استفاده را می کنند – دیوارهای نزدیک عمودی ، تقسیم کننده ها و هشتی های بزرگ چند نمونه هستند.
چادر مسافرتی های کمپینگ (ممتاز پادشاهی REI)
کمپینگ با حق بیمه تعاونی REI پادشاهی

استفاده لیبرال از مش در بدنه چادر مسافرتی به خوبی در هوای گرم یا خنک هوا را تهویه می کند ، و منافذ داخلی در رنگین کمان به جمع شدن رطوبت در داخل کمک می کند. علاوه بر این ، بیشتر این چادر مسافرتی ها می توانند در مقابل باد و هوای مرطوب به مراتب بهتر از گزینه های بودجه مقاومت کنند. تقریباً همه مدل های پریمیوم دارای یک رنگین کمان با پوشش کامل (یا حداقل گزینه) و طراحی قطب قوی هستند. درست است ، چادر مسافرتی هایی مانند برترین پادشاهی REI شرکت تعاونی ما می تواند به شدت گران تمام شود (مدل هشت نفره 549 دلار است) ، اما برای خانواده یا گروهی که سالانه چندین بار سر می زند ، حتی در هوای بد ، سرمایه گذاری بلند مدت یک تصمیم ارزشمند است.

چادر مسافرتی های کمپینگ بودجه
در تئوری ، کمپینگ راهی برای ساده کردن زندگی و قطع ارتباط برای مدتی است. با این روحیه ، چادر مسافرتی های کمپینگ بودجه گزینه های اساسی اما کاملاً کاربردی برای اردوگاه هایی با آب و هوای مناسب است. یک خط مشخص وجود ندارد که چادر مسافرتی از میانه به بودجه برسد ، اما ما گزینه های شش نفره را پیدا کرده ایم ، این اتفاق در حدود 200 دلار است. از چادر مسافرتی های معمولی با بودجه استفاده می شود پارچه های سنگین تر ، که آنها را حجیم می کند و وزن را به خط پایین اضافه می کند ، اما همچنین دوام بالایی دارند و در مقابل رطوبت مقاومت می کنند. حفاظت از آب و هوا سقوط آنها است. هنگامی که طوفان در محوطه اردوگاه باران می یابد ، بیشتر از مواقع ، چادر مسافرتی های بودجه آنهایی هستند که فضای داخلی خیس شده دارند یا در یک قطب قطب شکسته قرار دارند. اگر کمپینگ چیز جدیدی است یا شما آن را در تابستان گاه به گاه نگه می دارید ، یک چادر مسافرتی بودجه فقط به خوبی نیازهای شما را تأمین می کند. اگر هوا ترش می شود ، انتظار هیچ چیز قهرمانانه ای را ندارید.
Coleman Sundome (سایت اردوگاه)
Coleman Sundome با بودجه مناسب

چادر مسافرتی های کمپینگ ترکیبی / کوله پشتی
همانطور که احتمالاً استنباط کرده اید ، حتی چادر مسافرتی های دسته بندی بودجه نیز می تواند یک سرمایه گذاری قابل توجه باشد. و اگر به اردو زدن و کوله پشتی هم فکر می کنید ، ریاضی به سرعت از دست شما خارج می شود. برای کسانی که فقط قصد انجام هر دو فعالیت را دو بار در سال با خانواده دارند ، شاید ارزش داشته باشد که یک کمپینگ ترکیبی و چادر مسافرتی کوله پشتی بخورد . بسته به نیاز فضای شما ، می توانید طرحی مانند REI Co-op Half Dome 4 Plus را تهیه کنید ، که چهار پد به هم خواهد بود (و برای دو یا سه نفر بسیار جادار است). برای مدیریت یک سفر کوله پشتی یک شبه کوچک و کافی است ، اما هنوز هم فضای کافی برای خوشحال کردن بیشتر اردوگاه ها دارد.

به طور واضح ، چادر مسافرتی هایی که سعی در درخواست هر دو طرف دارند ، قربانی هایی خواهند داشت. برای کارکنان کمپانی ، Half Dome 4 از ارتفاع اوج 48 اینچ کم برخوردار است (برای مرجع REI’s Kingdom 4 75 اینچ است.) و با پارچه های سبک و کم دوام ساخته شده است تا بسته بندی راحت تر آن را انجام دهید. و کوله پشتی ها ممکن است در وزن 7 پوندی 10 اونسی خود را بچسبانند (تقسیم وظایف حمل و نقل کمک می کند). اما اگر به چیزی برای کشیدن وظیفه دوگانه نیاز دارید ، یک چادر مسافرتی کمپینگ / کوله پشتی ترکیبی مانند Half Dome 4 یا MSR Papa Hubba NX یک انتخاب عالی است.
چادر مسافرتی های کمپینگ
یک کمپینگ ترکیبی / کوله پشتی ترکیبی (سمت راست) فضای داخلی را به خطر می اندازد

چادر مسافرتی های پشت بام
یک دسته جدید و آینده در جهان کمپینگ اتومبیل ، چادر مسافرتی های پشت بام است. این مفهوم بسیار ساده است: یک چادر مسافرتی تاشو مستقیماً به سیستم قفسه سقف در بالای وسیله نقلیه یا تخت وانت خود متصل می شود و وقتی به مقصد منتخب خود می رسید ، آن را به راحتی باز می کنید ، از نردبان بالا می روید و به خواب می روید. در مقایسه با چادر مسافرتی های کمپینگ استاندارد ، طراحی پشت بام شما را از زمین ناهموار خارج می کند و راه اندازی اردوگاه را تقریباً در هر مکانی (به همین دلیل) آسان می کند. علاوه بر این ، بیشتر چادر مسافرتی های پشت بام شامل یک تشک داخلی خاردار است که یک ارتقا قابل توجه از یک پد خواب استاندارد است.

با این حال ، چند طرف پایین چادر مسافرتی های پشت بام وجود دارد که باید از آن آگاه شوید. در مرحله اول ، آنها بسیار گران هستند – اغلب 1000 دلار یا بیشتر – و این قیمت شامل سیستم قفسه بندی سقف نیست اگر یکی از آنها را ندارید (حتی اگر یک قفسه سقف نیز دارید ، توصیه می کنیم از راهنماهای مناسب تهیه شده توسط چادر مسافرتی استفاده کنید) تولید کنندگان) ذخیره چادر مسافرتی در خانه نیز می تواند یک مشکل باشد. Tepui چادر مسافرتی Kukenam 3 بالا، برای مثال، وزن آن 130 پوند و گسترده تر از یک تشک اندازه کامل است. علاوه بر این ، چادر مسافرتی های پشت بام در هنگام سوار شدن یک تن فضای را در خود جای می دهد و اغلب امکان استفاده از جعبه بار یا قفسه دوچرخه را از بین می برد. اما تپویی اخیراً HyBox 2 ، صندوق ترکیبی ترکیبی و چادر مسافرتی را منتشر کرده است که ممکن است این مسئله را حل کند.

چادر مسافرتی های
بوم بوم ، مانند بوم کدیاکس Flex-Bowدر بالا ذکر شد ، موارد زیر و به دلایل خوبی داشته باشید. بوم بسیار با دوام تر از نایلون و سایر مصنوعات است و همچنین از محافظت در برابر آب و هوا چشمگیر است. گفته می شود ، وزن آن نیز بسیار بیشتر است و هزینه های زیادی را نیز به همراه دارد. به عنوان مثال ، Flex-Bow هشت نفره وزن آن 79 پوند است و 650 دلار قیمت دارد (انتخاب برتر ما ، REI Co-op Kingdom 8 ، کمی بیش از 25 پوند و 549 دلار). اما خبر خوب این است که اگر روی بوم بچینید ، به احتمال زیاد مجبور نخواهید شد برای مدت زمان طولانی چادر مسافرتی دیگری بخرید.

فضای داخلی: ابعاد کف و ارتفاع چادر مسافرتی
تقریباً هر چادر مسافرتی در بازار اطلاعاتی در مورد ابعاد کف (یا مساحت کف) و همچنین ارتفاع اوج ارائه می دهد. این برای درک طراحی اولیه چادر مسافرتی مفید است – به طور خاص اوج ارتفاع ، نشانگر این است که آیا می توانید به صورت قائم بایستید یا خیر ، اما فقط بخشی از داستان را بیان می کند. به طور کلی ، چادر مسافرتی های دارای ظرفیت خواب مشابه ، مساحت کف مشابهی دارند (80 تا 90 فوت مربع برای مدل شش نفره) و بیشتر چادر مسافرتی های سبک اتومبیلرانی دارای حداکثر ارتفاع اوج خود در حدود 72 اینچ هستند.
چادر مسافرتی کمپینگ (ارتفاع اوج)
پایه پایه 6 REI دارای ارتفاع اوج 74 اینچ است

جایی که چادر مسافرتی ها متفاوت خواهند بود فضای قابل زندگی واقعی آنها ، که به شیب دیوارها و طراحی قطب بستگی دارد. چادر مسافرتی های گنبدی با سازه های قطبی ساده به شکل X فقط به شما امکان می دهد از اوج ارتفاع در وسط چادر مسافرتی لذت ببرید. از طرف دیگر ، چادر مسافرتی هایی با سیستم قطب پیشرفته تر می توانند دیوارهای تقریبا عمودی برای پیاده روی در اطراف ایجاد کنند. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که ما از REI Kingdom و سنگ آهک Marmot دوست داریم : هر دو انتهای چادر مسافرتی ها دارای دیوارهای عمودی هستند و طراحی قطب ها واقعاً فضای داخلی را باز می کند. کابین سبک Eureka Copper Canyon ، REI Grand Hut و Big Agnes Big House سایر امکانات در به حداکثر رساندن فضای داخلی هستند.
چادر مسافرتی های کمپینگ (کلمن داخلی)
چادر مسافرتی های ارزان قیمت معمولاً فضای قابل استفاده را به خطر می اندازند

چه تعداد از افراد واقعاً در این چادر مسافرتی ها جای می گیرند؟
چادر مسافرتی های فوق دارای ظرفیت “_ شخص” است که به طور معمول بین چهار تا هشت نفر متغیر است. این لیست بر اساس تعداد پدهای خواب استاندارد بزرگسالان است كه می توانند (معمولاً كنار هم) در داخل چادر مسافرتی قرار دهند. به عنوان مثال ، پادشاهی شش نفره REI Co-op Kingdom دارای طول 120 اینچ است ، بنابراین شش لنت استاندارد (عرض 20 اینچ) از نظر فنی مناسب خواهند بود. اما این بدان معنی نیست که شما لزوماً می خواهید چادر مسافرتی خود را به حداکثر برسانید.

اگر از پدهای خواب پهن ، 25 اینچی + یا تشک هوا استفاده می کنید ، یا فضای کمی برای جابجایی می خواهید ، توصیه می کنیم اندازه بگیرید. از تجربیات ما ، هیچ کس نمی خواهد در خیمه ای بخوابد که از نظر ظرفیت چسبیده باشد ، بنابراین بهتر است یک اندازه کمی بزرگتر از تعداد واقعی افرادی که در مهمانی خود دارید سفارش دهید. به عنوان مثال ، یک گروه چهار نفره باید در یک چادر مسافرتی شش نفره راحت بخوابند و فضای کافی برای زندگی با کارت بازی ، ترک طوفان منتظر بمانند و در حین خواب پخش شوند. و بسیاری از زوج ها و کسانی که دارای حیوانات خانگی هستند ، یک مدل چهار نفره را ترجیح می دهند ، که فضای کافی برای کشش را به شما می دهد.
چادر مسافرتی های کمپینگ (پد های کنار هم)
چادر مسافرتی چهار نفره فقط برای چهار سرنشین کنار هم فضا دارد

درها
برای یک چادر مسافرتی کمپینگ با ظرفیت زیاد ، ما بی درنگ دو درب را ترجیح می دهیم. در صورت داشتن خانه ای کامل ، دسترسی اضافی راحت است و زیپ آن باز کردن راه دیگری برای تشویق جریان هوا در گرمای تابستان است. ساخت تک درب یکی از ناهنجاری های قابل توجه در مدل های بودجه محور مانند Kelty Discovery ، چادر مسافرتی های سریع کلمن و کلمن سانتوم است. وسط شب خفه کردن و خزیدن بر روی هم چادر مسافرتی های شما بهترین راه برای خوشحال کردن همه نیست. دهانه های بسیار بزرگ روی این چادر مسافرتی ها باعث ناراحتی کمی می شود ، اما هنوز هم سازشی است که هنگام نگاه کردن به چادر مسافرتی ارزان قیمت ، باید به آن توجه کنید.
چادر مسافرتی کمپینگ (درها)
دو درب بزرگ ورود به داخل و خارج را بسیار آسان تر می کند

کیفیت ساخت
به بیان ساده تر ، تفاوت در کیفیت ساخت بین چادر مسافرتی های کمپینگ با بودجه و حق بیمه قابل توجه است. هزینه بیشتر باعث می شود مواد با کیفیت بالاتر نسبت به وزنشان قوی تر باشد و از نظر تئوری باید طول عمر بیشتری داشته باشد. اما تعداد زیادی از اردوگاه ها فقط یک یا دو بار در سال – و اغلب در هوای مطبوع – آن را خراب می کنند و این باعث می شود هزینه های 400 دلار به علاوه ناپدید نشوند. یک دلیل وجود دارد که مکانهای مسافرتی اغلب با چادر مسافرتی های Coleman خالی شده اند: آنها مقرون به صرفه ، در فضای داخلی هستند و برای نصب و استفاده از آن ساده است.
چادر مسافرتی کمپینگ (فضای داخلی)
چادر مسافرتی های پریمیوم معمولاً دارای فضای داخلی عالی هستند

اگر قصد مسافرت زیاد دارید ، به دنبال یک سرمایه گذاری طولانی مدت هستید که باید چندین سال طول بکشد ، یا تجهیزات با کیفیت را ترجیح می دهد ، توصیه می کنیم برای یک چادر مسافرتی کمپینگ پریمیوم بروید. ویژگی های به روز شده مانند یک رنگین کمان با پوشش کامل ، هشتی بزرگ ، جیب های داخلی و تعداد زیادی جیب داخلی برای ذخیره دنده ها و قطب های آلومینیومی قوی باعث افزایش عملکرد چادر مسافرتی و مقاومت در برابر آب و هوا می شود. یک چادر مسافرتی مانند پادشاهی تعاونی رتبه اول REI ما تمام بسته ها است. ما یک پادشاهی نسل اول داریم که از طریق چروک عبور کرده است و هنوز هم به شدت پیش می رود. اما كسانی كه برنامه نویسی خود را فقط به ندرت انجام می دهند ، می توانند با الگوی بودجه مانند كولمن ساندوم خیلی خوب از بین بروند.

مقاومت در برابر آب و هوا
همانطور که در بخش بالا به آن اشاره کردیم ، یک چادر مسافرتی مناسب برای هواشناسی یکی از اصلی ترین دلایل ارتقاء به یک مدل کمپینگ پریمیوم است. در بیشتر موارد ، مواد قطب (آلومینیوم از فایبرگلاس بهتر است) و طرح ها از استحکام بیشتری برخوردار هستند ، درزگیری درز و پارچه های ضد آب از نظر كیفیت بهبود می یابند و گنجاندن پروانه های كاملاً پوشاننده باعث می شود تا باران باران نماند. خوب است به خاطر داشته باشید كه هوا هنوز در تابستان خصوصاً در كوهها (و بعضی از پارکهای ملی) هنوز تابستان می تواند بی تاب باشد.
کمپینگ راه اندازی رنگین کمان چادر مسافرتی
باران های پوششی جزئی در هوای نامناسب کم می شوند

دو مورد از قویترین چادر مسافرتی های موجود در لیست ، کمپ مشترک پایگاه REI و مدل راهنمای آلاسکا Cabela است که از طرح های پیشرفته قطبی استفاده می کنند که از چادر مسافرتی های کوهنوردی الهام گرفته شده اند. کابلا حتی می تواند برای کمپینگ برفی در شرایط کمتر شدید مورد استفاده قرار گیرد (برای طرح هایی که به معنای تحمل آب و هوای جدی در زمستان است ، مقاله ما را در مورد بهترین چادر مسافرتی های 4 فصل بررسی کنید ). در اکثر سفرهای 3 فصله ، هر چادر مسافرتی از لیست کمپینگ پریمیوم ما باید این ترفند را انجام دهد ، اگر به صورت صحیح از آن خارج شده است (و اگر باد از بین می رود ، وقت لازم را برای تراز کردن چادر مسافرتی و گیلین ها برای مهار در برابر باد) اختصاص دهید.
چادر مسافرتی کمپینگ (در اطراف آتش)
کمپ در واشنگتن دره Methow با کمپ محکم REI Base

تهویه
مقاومت در برابر آب و هوا فقط به معنای مقاومت در برابر باد و باران نیست. چادر مسافرتی هایی که در شب گرم و خسته است می تواند به اندازه یک چادر مسافرتی خیس از باران بدبخت باشد – و در هر صورت ، انتظار خواب زیادی ندارید. برای عملکرد خوب چادر مسافرتی در این شرایط ، نیاز به تهویه مناسب دارد ، بنابراین به دنبال توری سالم از مش باشید. در حالی که بسیاری از مش ها با خاموش شدن رنگین کمان از حریم خصوصی تأثیر می گذارند ، افزایش جریان هوا بدون شک ارزش تجارت دارد. اگر نیاز به استفاده از رنگین کمان دارید ، به دنبال ویژگی هایی مانند دریچه های سقفی باشید که به بیرون زدگی گرما (و رطوبت ناشی از نفس شما) کمک می کند یا گزینه ای را برای بالا بردن طرفین هنگام باران نمی آیند تا باران در پهلو بخورد تا سرنشینان خود را به طرز معقولی راحت نگه دارید. .
چادر مسافرتی کمپینگ Kelty Trail Ridge (رنگین کمان)
چرخاندن رنگین کمان تهویه را تا حد زیادی بهبود می بخشد

فضای ذخیره سازی: جایگاه ها و گاراژها
یک رنگین کمان با پوشش کامل که از درب (های) چادر مسافرتی محافظت می کند ، فضایی را در مقابل آن درها ایجاد می کند که از آن به عنوان هشتی یاد می شود. ما طیف وسیعی از کاربردها را برای یک هشتی پیدا کرده ایم ، اما چند نکته برجسته شامل یک نقطه برای ذخیره وسایل دنده از باران و قرار دادن کفش / خاموش کردن کفش است. اگر ماشین کافی برای ذخیره وسایل خود ندارید ، هشتی باید در لیست ضروری شما باشد. و توجه داشته باشید که هشتی ها معمولاً با چادر مسافرتی های کمپینگ میان رده و پریمیوم همراه هستند (چادر مسافرتی های بودجه با رنگین کمان ها جزئی هستند).

اتاق مفهوم یک هشتی به افراط و تفریحی اتاق اتاق گل REI’s Kingdom است . ساختار پشتیبانی شده از قطب کف برای فضای اضافی 61 فوت مربع ، به اندازه کافی برای یک میز کارت یا منطقه برای ذخیره دوچرخه کافی است. همچنین می توانید درب ورودی را بالا بکشید و طرفین آن را بچرخانید تا یک پناهگاه باز و مطبوع از خورشید یا باران سبک ایجاد شود. در سفرهای گسترده کمپینگ یا در گروههای بزرگ ، این یک افزودنی ارزشمند است.
چادر مسافرتی کمپینگ (هشتی)
یک هشتی بزرگ برای ذخیره دنده ها با ارزش است

وزن و اندازه بسته بندی شده
نگاهی گذرا به جدول فوق ، طیف گسترده ای از کل وزن چادر مسافرتی های کمپینگ توصیه شده ما را نشان می دهد. در انتهای سبک وزن یک طراحی کوله پشتی دوستانه مانند MSR Papa Hubba NX با 6.5 پوند است ، در حالی که یک مدل کمپینگ بزرگ شش یا هشت نفره به راحتی 20 پوند را شکست. برای کمپینگ اتومبیل ، وزن اضافی به معنای کل نیست (استثنائات شامل Kodiak Flex-Bow 79 پوندی است) ، اما اگر قادر به رانندگی در کمپ خود نیستید ، ارزش وزن را در نظر بگیرید. و اگر به دنبال یک مدل کمپینگ ترکیبی و کوله پشتی هیبریدی همه در یک هستید ، توصیه می کنیم چادر مسافرتی هایی را انتخاب کنید که وزن آن کمتر از 10 پوند باشد. بین چند نفر تقسیم شده است ، این یک وزن قابل قبول برای تعطیلات آخر هفته یا سفرهای کوله پشتی شبانه است.

اندازه بسته بندی چادر مسافرتی به طور معمول با وزن آن هم تراز می شود. چادر مسافرتی های کوله پشتی و ترکیبی هیبریدی کوچکترین وسایل را جمع می کنند (Papa Hubba اندازه 7 21 21 اینچ را اندازه می گیرد) ، در حالی که چادر مسافرتی مانند چادر مسافرتی فوری Coleman یک کیسه دلفل فوق العاده بزرگ را پر می کند و بخش خوبی از صندوق عقب اتومبیل را به خود اختصاص می دهد. باز هم ، اگر فضای ذخیره سازی و حمل و نقل آن را در اختیار دارید ، این روند نزولی بزرگی نیست ، اما اگر هرکدام حق بیمه ای دارند ، یک طرح ترکیبی فشرده تر پیشنهاد می کنیم.
چادر مسافرتی کمپینگ (کیف پادشاهی)
کیسه کوله پشتی به سبک REI ، ذخیره و حمل چادر مسافرتی را آسان می کند

اندازه زمین
هنگام انتخاب بین مدل های چادر مسافرتی ، ایده خوبی است که بتوانید کلیت ردپای یا اندازه زمین چادر مسافرتی را در نظر بگیرید – برخی از مدل های شش و هشت نفره کاملاً گسترده هستند. کارخانه در بعضی از هشتی بزرگ یا “گاراژها” که می توان تا انتهای یک چادر مسافرتی چسبانده شود ، احتمال قوی وجود دارد که در بعضی از پارک های ملی یا اردوگاه های ملی فراتر از اندازه پدهای بلند شده قرار بگیرد. اگر از پس زمینه کوله پشتی بیایید ، بسیاری از چادر مسافرتی های کمپینگ اتومبیل به فضای بسیار بزرگتری احتیاج دارند.

غیر معمول نیست که یک پایه کمپینگ بلند به طول 10 یا 11 فوت باشد ، که این یک چادر مسافرتی مانند یک REI Kingdom 6 (10 فوت شامل هشتی نیست) ، یک فشار محکم است . با این حال ، به طور معمول ، اکثر مکان ها دارای پدهای بزرگ هستند ، بنابراین توصیه می کنیم از ترس عدم پیدا کردن فضای مناسب ، چادر مسافرتی خود را کوچکتر کنید. اما بد نیست که ابعاد اردوگاه هایی را که قصد بازدید از آنها را دارید بررسی کنید و در صورت امکان به فضایی بزرگتر ارتقا دهید. و اگر شک دارید یا می خواهید از چادر مسافرتی خود در نقاط کوچکتر استفاده کنید ، توصیه می کنیم با یک مدل ترکیبی یا کوله پشتی که دارای یک ردپای کوچکتر است ، بروید.
چادر مسافرتی کمپینگ Coleman Sundome (راه اندازی)
اندازه زمین می تواند بسته به سبک و ظرفیت چادر مسافرتی متفاوت باشد

ردپاها
در حالی که یک الزام نیست ، اغلب فکر خوبی است که هنگام کمپ زدن از نوعی ردپای یا پارچه زمین استفاده کنید. در صورت اردو زدن بر روی خاک یا گل و لایه اضافی ، تمیز کردن آن را آسان تر می کند و کف چادر مسافرتی را از آسیب محافظت می کند (بنابراین طول کلی چادر مسافرتی را افزایش می دهد). اما آیا شما نیاز به خرج کردن دلارهای بزرگ و تهیه یک مورد مخصوص چادر مسافرتی دارید؟ اغلب اوقات 50 دلار به بالا می رود ، که برای برگه پارچه ای و برخی از تارهای پارچه ای بسیار زیاد است. مزیت استفاده از ردپایی که به طور خاص برای چادر مسافرتی طراحی شده است این است که از ابعاد مناسب پیش می رود و گروت ها مستقیماً به قطب های چادر مسافرتی وصل می شوند. این یک سیستم یکپارچه است که نیازی به نگرانی در مورد آن نیست.

از طرف دیگر ، یک تیزر مناسب می تواند برای محافظت از زمین کافی باشد تا زمانی که هنوز فضای لازم برای ذخیره آن در وسیله نقلیه شما وجود داشته باشد. آنها به طور معمول بسیار بزرگ هستند ، و اگر نمی خواهید آنها را خرد کنید ، باید مواد اضافی را در زیر کف چادر مسافرتی لایه بریزید و یا چیزهای بیشتری را با آن چرب کنید ، ایجاد توده های ناراحت کننده. یکی دیگر از گزینه های محبوب برای ساخت پارچه زمینی عمومی ، جمع آوری فله Tyvek است . این ماده نسبتاً نازک و بسته بندی ارزان است و از حفاظت کافی برخوردار است. مهم نیست که انتخاب شما ، اگر تصمیم به پارچه کردن زمین دارید ، حتماً در ابعاد چند اینچ در هر ابعاد اندازه گیری کنید تا تضمین کنید پارچه ای در قسمتهای کف چادر مسافرتی آویزان نیست. این مواد اضافی می تواند آب باران را جمع آوری و استخر کند و پناهگاه ضد آب شما را به خطر بیاندازد.

بقیه کیت کمپینگ شما
از آنجایی که شما اساساً خانه ای دور از خانه در اختیار دارید ، کمپینگ می تواند روی تجهیزات دنده سنگین باشد. چادر مسافرتی ها به طور معمول بزرگترین خرید شما هستند – هم از نظر قیمت و هم در اندازه – و مواردی مانند بندهای کمپینگ یا تشک و کیسه خواب . بسته به جایی که شما در آنجا اردو خواهید کرد و سایر موارد ضروری شامل اجاق گاز ، کولر و صندلی های کمپینگ است . زیبایی در همه اینها این است که همان اصولی که در مورد انتقال چادر مسافرتی های کمپینگ به بقیه تجهیزات دنده شما اعمال می شود. می توانید ارزان بخرید و هنوز هم زمان خوبی داشته باشید ، اما به ندرت پشیمان خواهید شد که هزینه اضافی را برای راحتی ، کارآیی و ماندگاری اضافه کنید.
بازگشت به قسمت انتخاب چادر مسافرتی های کمپینگ برتر ما به جدول مقایسه چادر مسافرتی های کمپینگ ما