بهترین مارک پاک کننده آرایش صورت برای تمیز شدن


0 0 0 1542
13 آوریل 2017

پوست پاک کننده صورت شما در طول روز در معرض دائمی قرار گرفتن در معرض خاک ، حساسیت ها و باکتری ها است. بنابراین ، تمیز کردن منظم پاک کننده صورت برای داشتن پوستی زیبا و بدون حساسیت لازم است. یک پاک کننده مناسب پاک کننده صورت می تواند به از بین بردن کثیفی ، آهک و روغن از پوست شما کمک کند و همزمان آن را هیدراته کند. از همه مهمتر ، پاک کننده پاک کننده صورت منافذ زباله های ناخواسته را پاک می کند و از جمع شدن خاک جلوگیری می کند. این امکان را فراهم می کند که سبوم یا روغن طبیعی آزادانه به سطح پوست برسد ، در نتیجه احتمال آکنه کاهش می یابد. بنابراین انتخاب پاک کننده مناسب پاک کننده صورت بسیار مهم است. همچنین بسیار مهم است که پاک کننده صورت خود را با آب تمیز و عاری از آلودگی ها بشویید.

15 نکته مفید برای پیدا کردن پاک کننده ایده آل پاک کننده صورت که مطابق با نیازهای خاص پوست شماست

بهترین مارک پاک کننده آرایش صورت

 1. نوع پوست خود را مشخص کنید

پاک کننده ها با یک نوع پوست متفاوت هستند. از این رو ، مهم است که قبل از انتخاب پاک کننده پاک کننده صورت ، چه نوع پوستی را تشخیص دهید. این مهم است زیرا استفاده از پاک کننده ای که متناسب با پوست شما نباشد ، می تواند منجر به مشکلاتی از جمله خشکی ، چربی و تحریک شود. پوست طبیعی دارای ترکیب کاملی از رطوبت و روغن است. در حالی که پوست روغنی به زودی پس از شستشوی آن چرب می شود ، پوست خشک عاری از روغن و رطوبت است و می تواند پوسته پوسته به نظر برسد. گفته می شود وقتی بعضی از قسمت های پاک کننده صورت روغنی باشد در حالی که دیگر خشک است ، یکی از پوست های ترکیبی دارد.

 1. اگر پوست خشک دارید ، یک پاک کننده مرطوب کننده را انتخاب کنید

پاک کننده ای با مواد مغذی میوه و روغنهای اساسی برای پوست های خشک مناسب است. این مواد مغذی نه تنها پوست را مرطوب می کنند بلکه به صاف و لطافت آن کمک می کنند. از پاک کننده ای که دارای روغن های طبیعی مانند نارگیل و اسطوخودوس است برای مرطوب کردن عمیق پوست خود استفاده کنید.

 1. درباره قوام پاک کننده های مختلف بیاموزید

بافت تمیز کننده از ضخامت و خامه گرفته تا شفافیت و شفافیت ژل مانند برخوردار است. به این دلیل که قوام پاک کننده نوع پوستی را که برای آن مناسب است تعیین می کند. پاک کننده های خامه ای برای پوست های خشک ایده آل هستند در حالی که پاک کننده های ژلی یا کف با انواع پوست های روغنی به خوبی کار می کنند.

5- از پاک کننده های سخت خودداری کنید

از تمام پاک کننده های محلول در روغن که به پاک کننده صورت صابون مستقر هستند خودداری کنید زیرا این پاک کننده ها خاصیت قلیایی دارند. علاوه بر این ، بسیاری از پاک کننده هایی که برای پوست خشک تهیه می شوند ، تمایل دارند یک لایه چرب روی پاک کننده صورت شما بگذارد. در طولانی مدت ، این می تواند برای کیفیت پوست شما مضر باشد. از همه مهمتر ، هرگز از پاک کننده ای استفاده نکنید که پوست شما خشک شود.

15 نکته برای انتخاب بهترین پاک کننده پاک کننده صورت برای پوست شما

5- پاک کننده ای را انتخاب کنید که دارای ترکیبات لایه برداری باشد

پوست شما می تواند از لایه برداری منظم سود زیادی ببرد. با این حال ، اگر لایه برداری درشت باشد ، لایه برداری روزانه می تواند مضر باشد. پاک کننده ای را انتخاب کنید که دارای لایه برداری های خفیفی مانند چاله های هلو یا میکروبید ها باشد که به طور موثری سلول های مرده پوست را از بین می برد تا درخشندگی به پوست شما وارد شود و گردش خون را تقویت می کند.

 1. پاک کننده های بدون عطر بهترین کار را برای پوست های حساس انجام می دهند

بهتر است از پاک کننده و عطر خود به عنوان دو چیز مختلف استفاده کنید و از یک پاک کننده بدون لک و پاک کننده صورت استفاده کنید. پاک کننده های آرایشی پاک کننده صورت اغلب دارای رایحه های شیمیایی هستند که می توانند باعث تحریک پوست شوند. پاک کننده های ارگانیک بهترین شرط بندی شما هستند ، به خصوص اگر پوست حساسی دارید.

 1. حفظ “دفتر خاطرات پوست”

از پاک کننده های مختلف پاک کننده صورت که استفاده می کنید و تا مدت زمان ثبت نام کنید. هر دو پاک کننده های موثر و بی اثر را یادداشت کنید. این به شما کمک می کند تا یک مقایسه واضح و مناسب برای پوست خود داشته باشید.

 1. توصیه های خود را از دوستان خود بخواهید

دوستان شما اولین منبعی هستند که شما می توانید یک نظرسنجی برای پاک کننده پاک کننده صورت انجام دهید. از افرادی که در مورد مواد پاک کننده آنها می دانید بپرسید و اینکه خوب کار می کند یا نه. با ذکر اینکه پاک کننده های پاک کننده صورت مورد پسند دوستانتان نیستند و دوست ندارند ، در جستجوی پاک کننده ایده آل شروع کنید. به یاد داشته باشید فقط از آن دسته از دوستانی که نوع پوست آنها بیشتر شبیه به شما است ، بپرسید.

 1. به دنبال بررسی های آنلاین باشید

اینترنت پر از بررسی درباره هر پاک کننده جدیدی است که به قفسه های سوپر مارکت برخورد می کند. از طریق این بررسی ها بروید و زمان خود را با مقایسه محصولات مختلف سپری کنید. قبل از تصمیم گیری به سایت ها و انجمن های معتبر مراجعه کنید.

 1. یک تونر را به روال تمیز کردن خود اضافه کنید

پس از شستن پاک کننده صورت با پاک کننده ، از یک تونر استفاده کنید. منافذ روی پوست شما را می بندد. غفلت از این مرحله ممکن است باعث ایجاد جوش هایی حتی روی پوست های خشک و حساس شود. اگر پوست خشکی دارید ، از تونرهایی استفاده کنید که دارای الکلهایی مانند سیتیل یا استیلار الکل هستند زیرا آنها ملایم و مغذی هستند.

 1. زمان تمیز کردن را محدود کنید

در حالی که تمیز کردن و ماساژ دادن چهره شما ممکن است احساس آرامش کند ، صرف وقت زیاد برای کارهای روزمره تمیز کردن شما می تواند باعث حساس شدن پوست شما به مرور زمان شود. پاکسازی طولانی مدت ممکن است پوست را حتی بیشتر خشک کند. بنابراین ، به راحتی در زمان پاکسازی خود ادامه دهید.

 1. از سولفات ها دوری کنید

مهم نیست که نوع پوست شما چه باشد ، از سولفات ها دوری کنید. سولفات ها مواد شوینده مصنوعی هستند که به مواد پاک کننده اضافه می شوند تا هنگام ترکیب با آب ، چربی ایجاد کنند . این چربی پوست روغنهای طبیعی را امولسیون و نوار کرده و منافذ آن را باز و مستعد آکنه می کند.

 1. یک پاک کننده مخصوص پوست را انتخاب کنید

بیشتر پاک کننده ها برای هدف قرار دادن برخی از موارد پوستی غیر از پاک کردن پاک کننده صورت پاک کننده صورت می گیرند. آنها معمولاً با این مسئله مواجه می شوند ، مانند “پاک کننده آکنه” یا “پاک کننده تعادل روغن”. اگر در حال انتخاب پاک کننده ای هستید که با نگرانی خاصی از پوست مواجه است ، اطمینان حاصل کنید که این نوع پوست شما نیز مناسب است.

 1. آیا به پست یا پیش تمیز کننده نیاز دارید؟

از پاک کننده های قبلی برای تهیه پوست برای پاک کننده صورت یا استفاده از آرایش استفاده می شود در حالی که پاک کننده های بعد از پاک کردن پوست از طریق برداشتن آرایش استفاده می شوند. پاک کننده را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

15- محصول را آزمایش کنید

پاک کننده پاک کننده صورت که مناسب پوست شما نیست ممکن است منجر به واکنش آلرژیک شود. از این رو ، هنگام انتخاب بین پاک کننده های جایگزین ، لوله های کوچکتری را خریداری کنید که می توانید برای یک یا دو هفته آزمایش کنید. قبل از خرید ، زمان تمیز کننده را به محل کار خود اختصاص دهید و توجه کنید که متناسب با نوع پوست شما باشد.

سرانجام ، دو نفر که نوع پوست خود را دارند ، حتی اگر دوقلو باشند ، وجود ندارند. یک پاک کننده را بر اساس نوع پوست خود انتخاب کنید و آن را به طور دائم میل کنید. پس از همه ، شما سزاوار تمیز بودن و

درباره پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب و تصفیه کننده هوا بیشتر بدانید:

تصفیه آبتصفیه آب دستگاه تصفیه آب Roدستگاه تصفیه آب RO تصفیه کننده هواتصفیه کننده هوا
0 0 0 1542
پاسخ دهید

قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

اظهار نظر