در کل بهترین دستگاه اسپرسو
بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی
دستگاه اسپرسو Breville Barista Express
578.99 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
دستگاه نیمه اتوماتیک Breville BES870XL Barista Express Espresso دستگاه اسپرسو دارای درجه یک می باشد و شامل یک چرخ خاردار ، مضراب و پارچ شکننده می باشد.
بیشتر بخوانید >>
بهترین دستگاه اسپرسو مقرون به صرفه
BAR Pump Espresso و Cappuccino MakerBAR Pump Espresso و Cappuccino Maker
De’Longhi BAR Pump Espresso و Cappuccino Maker
99.99 دلار
موجود در Target
هم اکنون خریداری کنید
De’Longhi EC155 15 BAR Pump Espresso و Cappuccino Maker مقرون به صرفه است ، اما هنوز هم اسپرسو قوی ایجاد می کند.
بیشتر بخوانید >>
بهترین دستگاه غلاف اسپرسو
قهوه و اسپرسو سازنده VertuoPlus توسط De’Longhiقهوه و اسپرسو سازنده VertuoPlus توسط De’Longhi
Nespresso VertuoPlus قهوه و اسپرسو ساز توسط De’Longhi
125.30 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
قهوه Nespresso VertuoPlus و Espresso Maker توسط De’Longhi تمام کارها را در ساخت اسپرسو در خانه انجام می دهد و شما می توانید انواع غلافهای مختلف با طعم متفاوت را بدست آورید.
بیشتر بخوانید >>
بهترین وسیله اسپرسو اگر پول بدون جسم باشد
Barista TouchBarista Touch
برویل باریستا لمسی
995.95 دلار
موجود در بهترین خرید
هم اکنون خریداری کنید
Breville Barista Touch از طراحی عالی و اسپرسو باکیفیت Barista Express استفاده می کند و این فناوری را به شما کمک می کند تا در ایجاد و ذخیره نوشیدنی های مورد علاقه خود به شما کمک کند.
بیشتر بخوانید >>
بهترین دستگاه اسپرسو دستی
دستگاه اسپرسودستگاه اسپرسو
دستگاه فلر اسپرسو
154.00 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
دستگاه فلر اسپرسو بهترین شلیک اسپرسو است که می خواهید در خانه بکشید.
بیشتر بخوانید >>
اسپرسو واقعی فقط از دستگاه های سطح بالا تهیه می شود ، اما اکنون می توانید دستگاه اسپرسو بسیار مناسب خود را در خانه داشته باشید.
نیمه اتوماتیک Breville Barista Express Espresso Machine بهترین دستگاهی است که می توانید خریداری کنید.

دوستداران قهوه به اندازه کافی معصومانه با فیلترهای قطره ای ، پرس های فرانسوی ، شیرهای برقی و سازندگان اسپرسو stovetop شروع می شوند . اما بعداً چیز بعدی که می دانید ، آنها در حال مرور آمازون برای دستگاههای اسپرسو کامل با تمام زنگ ها و سوت ها هستند. اگر به آن مرحله از اعتیاد به قهوه رسیده اید ، نگران نباشید ، ما برای شما اینجا هستیم.

ما همه چیزهایی را که باید در مورد خرید یک دستگاه اسپرسو براق جدید برای خانه خود بدانید تحقیق کرده ایم و ما جزئیات و بررسی های ده ها دستگاه را با هم جمع کرده ایم تا نیازی به این کار نداشته باشید. قبل از اینکه به بهترین دستگاه های اسپرسو که می توانید برای خانه خود خریداری کنید ، وارد شوید ، بیایید به کلیه اصطلاحات و اطلاعات کلیدی مورد نیاز برای دانستن یک محصول آگاهانه بپردازیم.

چه چیزی باعث می شود اسپرسو واقعی باشد؟
موسسه ملی اسپرسو ایتالیایی دارای استانداردهای بسیار سخت به آنچه به عنوان را می توان یک اسپرسو واقعی به نام. با این حال ، ایده اصلی این است: ماشین های اسپرسو مقدار کمی آب تقریبا جوش زیر حداقل 9 میله فشار را از طریق قهوه ریز خرد شده مجبور می کنند تا اسپرسو واقعی تولید کنند.

نتیجه آن ، قهوه ای ضخیم تر و خامه تر است که کافئین بیشتری در آن قرار دارد. به نظر می رسد فشار تعیین کننده اصلی تعیین کننده اسپرسو واقعی است و به همین دلیل است که طبق گفته کارشناسان ، اسپرسو stovetop اسپرسو واقعی تولید نمی کند ( اما ما هنوز آنها را برای بودجه به کسی توصیه می کنیم ).

چه نوع دستگاه اسپرسو وجود دارد؟
در این دنیا دو نوع دستگاه اسپرسو وجود دارد: بخار محور و پمپ محور. دستگاه های بخار محور به دو نوع عرضه می شوند: سازندگان اسپرسو stovetop مانند Bialetti Moka Express و ماشین های برقی کم پمپ.

طبق گفته های CoffeLounge ، ماشین های پمپاژ بسیار متداول هستند و انواع بیشتری وجود دارند که زیر آن چتر قرار می گیرند .

پمپ اهرم دستی: این درست مانند آن است که تصور می کنید کار می کند – شما به راحتی و بدون کمک برق اسپرسو را با دست بیرون می زنید.
پمپ الکترونیکی: با استفاده از این نوع دستگاه ، دمای مناسب و پمپ های برق اسپرسو را برای شما تنظیم می کنید.
پمپ نیمه اتوماتیک: در اینجا ، لوبیا ها را خرد کرده و قبل از روشن کردن دستگاه ، آنها را درون صافی می ریزید. سپس دکمه را پمپ می کنید تا روشن شود تا آب سیاه شود ، در این مرحله آن را خاموش می کنید.
پمپ اتوماتیک: این دستگاه همچنین باعث می شود لوبیا ها را خرد کرده و آنها را درون قسمت پرتفیلتر تفت دهید. دستگاه بطور خودکار روشن می شود تا اسپرسو تولید شود و هنگام کار دوباره خاموش شود.
پمپ سوپر اتوماتیک: سرانجام ، یک ماشین فوق العاده اتوماتیک همه چیز را از دست شما می گیرد. این لوبیا را خرد می کند ، زمین ها را درون صافی ریخته ، آب را جوش می دهد ، آن را با فشار زیادی فشار می دهد و از پسماند برای شما مراقبت می کند. این بسیار آسان است ، اما آن را برای شما یک پنی زیبا هزینه خواهد کرد.
دستگاه های غلاف کاملاً اتوماتیک مانند Nespresso نیز وجود دارند که فراتر از ظاهر شدن در یک غلاف و فشار دادن یک دکمه ، به شما کمک صفر می کنند. کلیه دستگاه های موجود در این راهنمای خرید یا دستگاه های نیمه اتوماتیک یا غلاف هستند.

در اینجا انتخاب های برتر برای بهترین دستگاه های اسپرسو آورده شده است:
بهترین حالت کلی: Breville BES870XL ماشین Barress Express Espresso
بهترین دستگاه مقرون به صرفه : سازنده De’Longhi EC155 15 BAR Pump Espresso سازنده
بهترین دستگاه غلاف: Nespresso VertuoPlus قهوه و اسپرسو ساز
بهترین دستگاه اگر پول بدون جسم باشد: دستگاه اسپرسو لمسی Breville Barista Touch
بهترین دستگاه دستی: سازنده فلر اسپرسو
بهترین دستگاه اهرم: La Pavoni Europiccola

در کل بهترین دستگاه اسپرسو
دستگاه اسپرسو Breville Express BES870XL Barista Express
برویل
دستگاه نیمه اتوماتیک Breville BES870XL Barista Express Espresso دستگاه اسپرسو دارای درجه یک می باشد و شامل یک چرخ خاردار ، مضراب و پارچ شکننده می باشد.
بیشتر دستگاههای اسپرسو همه چیز موردنیاز خود را ندارند ، بنابراین شما در نهایت خرید یک دسته لوازم جانبی را برای درست کردن قهوه خود انجام می دهید. نه با دستگاه Breville BES870XL Barista Express Espresso .

این دستگاه از یک چرخ خاردار مخروطی از استیل ضد زنگ ، یک قیف لوبیای مهر و موم شده 1/2 پوند ، یک ماسوره 54 میلی متر ، یک گرسنه بخار برای سرخ کردن شیر شما و یک پارچ شکننده استفاده می کند. تنها موردی که باید بخرید لوبیای اسپرسو است. کتابچه راهنمای کاربر است بسیار دقیق، بنابراین شما باید قادر بدون زحمت زیاد به دنبال دستورالعمل آن باشد.

بر اساس آزمایش ما ، یادگیری نحوه استفاده از دستگاه ارزش زیادی دارد و نتیجه آن ، قهوه مزه دار کاملاً زیبا است. در واقع استفاده از آن بسیار آسان است و بعد از دو یا سه بار این روند را کاهش می دهید.

ماشین barista به اکسپرس اسپرسو با استفاده از یک نوار ایتالیایی پمپ 15 و یک سیستم گرمایش 1600W Thermocoil به اسپرسو غنی است. از آنجا که این دستگاه نیمه اتوماتیک است ، Breville به طور خودکار دمای آب را بعد از بخار تنظیم می کند تا بیشترین عطر و طعم را از لوبیا شما بیرون بکشد. این دستگاه همچنین دارای یک مخزن آب 67 fl.oz (2L) با یک دسته خوب برای از بین بردن آسان است و از فیلتر آب قابل تعویض بهره می برد.

چرخ آجدار داخلی ساخته شده از کیفیت بالایی برخوردار است و به راحتی می توانید اندازه و مقدار چرخ را با شماره گیری در قسمت جلوی دستگاه تنظیم کنید. می توانید از سبد فیلتر تک یا دو جداره استفاده کنید و چرخ ماشین به طور خودکار تنظیم می شود تا مقدار مناسبی از قهوه ها را برای شما تهیه کند. داوران دوست دارند که آن را همراه با چرخ و تحسین کیفیت آن است.

اگر پرتفیلتر 54 میلی متری از جنس استنلس استیل را به داخل گهواره سنگ زنی بدون دست فشار دهید ، زمین درست داخل فیلتر می شود. کارخانه چرخش نیز خاموش می شود ، بنابراین نیازی نیست که درمورد مقدار مناسب نگران نباشید. سرانجام ، دستکاری 54 میلی متری تضمین می کند که زمین های شما به طور مساوی تحت فشار قرار می گیرند ، بنابراین از لوبیای خود بیشترین بهره را می گیرید.

وقتی تصمیم می گیرد که اسپرسو را چقدر میل کنید ، می توانید برای دو جلد از پیش تنظیم شده برای حجم 1 تا 2 فنجان انتخاب کنید. از طرف دیگر ، می توانید تنظیمات را به صورت دستی نادیده بگیرید و میزان اسپرسو خود را انتخاب کنید.

سیستم گرمایشی Thermocoil دمای آب را کنترل می کند و می توانید فشار فشار دستگاه اسپرسو را مشاهده کنید. اگر می خواهید شیر سرخ شده در بالای اسپرسو خود داشته باشید ، می توانید از گره بخار چرخش 360 درجه ای استفاده کنید تا مقداری کف را در پارچ شیر گنجانده شده بپیچید.

یک سینی قطره ای قابل جابجایی باعث اضافی شدن می شود ، بنابراین با یک ظروف سرباز یا مسافر عظیم روی دستان خود خاتمه نمی یابد. شما باید هر روز آن قسمت را تمیز کنید. دستگاه Breville همچنین در صورت نیاز به تمیز کردن کامل به شما می گوید و از کیت مخصوص تمیز کردن آن استفاده می شود. راهنمای مراقبت و نگهداری بسیار دقیق Breville را دنبال کنید تا دستگاه شما در حالت کار قرار گیرد.

دستگاه در صورت بروز مشکلات دارای ضمانت یک ساله است. بررسی کاربران در آمازون بسیار مثبت است و بیشتر افراد زمان ساخت آسان اسپرسو با دستگاه را بسیار آسان می کردند.

در سراسر وب ، داوران متخصص از بهترین محصولات ، روندهای دیجیتال ، سالن قهوه ، انتخاب دستگاه قهوه و Espresso Perfecto همه این دستگاه را به شدت توصیه می کنند.

اگر بی تجربه هستید ، یک ماشین خوب برای یادگیری است و اگر علاقه دارید با تنظیمات کنار بیایید ، می توانید این کار را انجام دهید. با توجه به بررسی های بسیاری که توسط کارشناسان و کاربران روزمره انجام می شود ، این دستگاه اسپرسو بسیار عالی است.

بهترین قسمت در مورد این دستگاه این است که همه چیز مورد نیاز شما (به جز لوبیا) را در اختیار شما قرار می دهد. دیگر لازم نیست 100 دلار اضافی را برای یک چرخ خوب یا 25 تا 100 دلار در یک پارچ و دستکاری شیر استفاده کنید. شما نسبت به برخی از ماشینهای دیگر موجود در این لیست ، مبلغ بیشتری را برای آن پرداخت خواهید کرد ، اما ارزشش را دارد.

مزایای استفاده: چرخ گوشتی و برفی ساخته شده ، باعث ایجاد کرم فوق العاده در اسپرسو می شود ، استفاده از آن بسیار ساده است ، طراحی زیبا و ضمانت یک ساله

منفی: ارزان نیست

در آمازون با قیمت 578.99 دلار بخرید

بهترین دستگاه اسپرسو مقرون به صرفه
DeLonghi EC155 15 BAR Pump Espresso و Cappuccino Maker
DeLonghi / Max Pixel / Business Insider
دلونگی EC155 15 BAR پمپ اسپرسو و کاپوچینو ساز مقرون به صرفه است، اما هنوز هم می اسپرسو قوی است.
هر کس نمی تواند یک دستگاه اسپرسو برتر از خط را داشته باشد ، اما گزینه های خوبی با قیمت کمتر از 100 دلار در آنجا وجود دارد. دلونگی EC155 15 BAR پمپ اسپرسو و کاپوچینو ساز بهترین از $ 100 دسته فرعی با آسان برای استفاده و طراحی و اسپرسو خوشمزه است.

این یک ماشین اصلی است که کار را به پایان می رساند ، اما از طراحی ایتالیایی بسیار خوبی برخوردار است و توسط یک مارک تجاری که در ایتالیا نام خانوادگی دارد ساخته شده است.

شما یک دستگاه شستشوی دستی و یک دستگیره داخلی به همراه دستگاه دریافت می کنید ، بنابراین اگر می خواهید کف بالا باشد ، می بایست آسیاب مخصوص چرخ و شیرخشک خود را خریداری کنید. بسیاری از داوران و کاربران از این امر شکایت دارند که دستکاری و فرورفتگی شیر چندان عالی نیستند ، بنابراین ، شما ممکن است در نهایت خرید آن ها نیز باشید.

شما می توانید بهترین برادران شیر ما را اینجا ببینید. برخی از شما با چوب گره دستگاه به هم می چسبید ، اما هنوز به یک پارچ شیر شکن نیاز دارید ، بنابراین این مورد را از Rattleware توصیه می کنیم . اگر می خواهید دستکاری بهتر داشته باشید ، این مورد را از Rattleware توصیه می کنیم . برای صرفه جویی در هزینه در چرخ قهوه ، می توانید این کتابچه راهنمای کارخانه قهوه سرامیکی Hario Skerton را امتحان کنید ، اما اگر می خواهید یک محصول پربازدید داشته باشید ، ممکن است بیش از 200 دلار برای آن پرداخت کنید.

صرف نظر از خرید لوازم جانبی اضافی ، هنوز هم بسیار مقرون به صرفه است و شما واقعاً این دستگاه را برای اسپرسو خریداری می کنید. دلونگی ارائه در این زمینه. این دستگاه 15 بار با عملکرد اولیه چیدن برگشتن است ، بنابراین نیازی نیست که زحمت آماده شدن دستگاه را طی کنید. مخزن آب 35oz برای تمیز کردن قابل جابجایی است و برای گرفتن نشت از آن یک سینی قطره ای دارد. و یک بویلر استیل با کیفیت بالا و با دوام برای اطمینان از سالها اسپرسو خوشمزه.

اگرچه ممکن است دستگاه مانند دستگاه های رده بالا در این لیست کاملاً از جنس استنلس استیل نبوده اما از نظر فولاد ضد زنگ آن را به حساب می آورد: دیگ بخار. نگهدارنده فیلتر 3 در 1 به شما امکان می دهد از بین نگهدارنده برای یک شات اسپرسو ، یک نگهدارنده برای دو عکس یا یک غلاف اسپرسو استفاده کنید.

De’Longhi یک سال ضمانت محدود ارائه می دهد و می توانید کتابچه راهنمای کاربر را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.

آزمایش کنندگان از بهترین محصولات ، سالن قهوه ، تازه پرس و قهوه ساز انتخاب همه از De’Longhi EC 155 Espresso و Cappuccino Maker به عنوان گزینه عالی برای بودجه استفاده می کنند.

مزایا: مقرون به صرفه ، استفاده نسبتاً آسان ، عملکرد واقعی دستگاه اسپرسو را با قیمت کمتر از 100 دلار ارائه می دهد ، و این باعث می شود اسپرسو خوب باشد

منفی: هیچ آسیاب داخلی ، رویه ای برای تمیز کردن ، شیرفرنگی ساخته شده و دستگیره بهترین نیست

با قیمت 99.99 دلار در TARGET بخرید

بهترین دستگاه غلاف اسپرسو
نسپرسو
نسپرسو
نسپرسو VertuoPlus قهوه و اسپرسو ساز دلونگی توسط طول می کشد، تمامی این کارها ساخت اسپرسو در خانه، و شما می توانید تن از غلاف متفاوت با طعم را دریافت کنید.
تمیزکنندگان واقعی اسپرسو ممکن است از فکر قهوه در غلاف و فشار دادن یک دکمه برای استخراج اسپرسو از آن لرزند ، اما راحتی این روزها پادشاه است. Nespresso غلافهای اسپرسو را محبوب کرد ، و اکنون همه جا هستند. اگر می خواهید آن مسیر را طی کنید ، بهترین قهوه و اسپرسو ساز Nespresso VertuoPlus توسط De’Longhi بهترین است.

اولین چیزی که باید بدانید این است که غلاف ها گران هستند. اگر 30 غلاف بخرید ، نزدیک به 40 دلار می پردازید – این چیزی بیشتر از یک کیسه لوبیای اسپرسو خوب است. با این حال ، اگر سهولت استفاده و راحتی برای شما مهمتر از پول است ، دستگاه اسپرسو Nespresso VertuoPlus ارزش وزن آن را در طلا خواهد داشت. فقط بازیافت را فراموش نکنید!

دستگاه نسپرس تمام سنگ زنی ، ضرب و شتم و اندازه گیری از معادله را در نظر می گیرد. شما فقط آن را روشن می کنید ، برخی از غلاف ها را وارد کنید و دکمه را فشار دهید تا اسپرسو شود. دارای زمان گرمایش سریع است و پمپ 19 فشار فشار را ارائه می دهد. مخزن آب دارای ظرفیت 40 اونس است.

تمیز کردن و داوری در آمازون بسیار آسان است و فقط سادگی نسپرسو را دوست دارید. متخصصان اسپرسو کمتر شور و شوق می گیرند ، اما آنها هنوز هم Nespresso را به عنوان یک دستگاه کپسول خوب توصیه می کنند. نظرات معتبر به TechRadar نمره خوبی داد

با این وجود ، اگر تمایل دارید تلاش بیشتری برای اسپرسو بهتر کنید ، با سایر گزینه های موجود در لیست ما بهتر عمل کنید و De’Longhi EC 155 Espresso و Cappuccino Maker در واقع ارزان تر است.

مزایا: شما مجبور نیستید کاری انجام دهید ، خرید غلاف به صورت آنلاین ، طعم های سرگرم کننده ، استفاده آسان و ارزان است

منفی: شما باید غلاف ها را بازیافت کنید ، غلاف ها گران هستند ، و این بهترین اسپرسو نیست که می توانید در خانه درست کنید

در آمازون با قیمت 125.30 دلار بخرید

بهترین وسیله اسپرسو اگر پول بدون جسم باشد
لمس برویل
Breville / Facebook
BREVILLE barista به لمسی طول می کشد طرح بزرگ و با کیفیت بالا اسپرسو از barista به اکسپرس و می افزاید: تکنولوژی برای کمک به شما ایجاد و ذخیره نوشیدنی های مورد علاقه خود را.
آیا به دنبال یک دستگاه اسپرسو عالی هستید که از جدیدترین و بهترین فناوری برای ارائه یک تجربه عالی کاربر استفاده می کند؟ BREVILLE barista به لمسی طول می کشد barista به اکسپرس به سطح بعدی، به شما توانایی برای ایجاد و ذخیره می نوشد، و با استفاده از صفحه نمایش لمسی برای کنترل جنبه های مختلف از ماشین است.

دستگاه مجهز به دستگاه آسیاب داخلی است که مقدار مناسب قهوه زمین را برای هر نوع دستور العمل در اختیار شما قرار می دهد. مدت زمان گرمایش فوق العاده کوتاه سه ثانیه ای دارد و این بدان معنی است که عکس اسپرسو را خیلی سریع تر می کنید.

شاید بهترین چیز در مورد Barista Touch استفاده از آن آسان باشد. می توانید نوشیدنی ها را از لیستی روی دستگاه تهیه کنید یا می توانید دستور العمل های مورد علاقه خود را ایجاد و ذخیره کنید. دستگاه بیشتر کارها را برای شما انجام می دهد ، بنابراین هر بار نوشیدنی مناسب را دریافت می کنید.

حس زیبایی به سبک Breville در طراحی دستگاه اسپرسو مشهود است. نمای فلزی برس باید در هر خانه متناسب باشد و کمی زرق و برق را به کانتر شما اضافه کند.

بازرسان متخصص و خریداران به طور یکسان عاشق این دستگاه اسپرسو هستند . BravoTV نقدی نوشت و توضیح داد كه چرا ارزش پول دارد حتی اگر اینكه قیمت آن گران است. در واقع ، وقتی شما ریاضیات را برای محاسبه چقدر پول در طول یک سال صرف اسپرسو ، کاپوچینو و سایر نوشیدنی های قهوه با کیفیت بالا انجام می دهید ، می بینید که چقدر پول این دستگاه ارزان قیمت صرفه جویی می کند. درازمدت

و حداقل از Oracle Touch 2،500 دلار ارزانتر است . – کریستین د لوپر

مزایا: طراحی زیبا ، سبک همه و یک در یک ، نوشیدنی های با کیفیت عالی

منفی: گران است

با بهترین قیمت با قیمت 995.95 دلار بخرید

بهترین دستگاه اسپرسو دستی
استعداد
فلر اسپرسو / فیس بوک
دستگاه فلر اسپرسو بهترین شات اسپرسو است که می خواهید در خانه بکشید و می توانید این دستگاه را با قیمت کمتر از 200 دلار دریافت کنید.
تلاش من برای اسپرسو کامل ، بی پایان و پرتحرک است. من عموماً از ماشینهای 5،000 دلاری که از عکسهای کافه من استفاده می شود راضی هستم ، اما رسیدن به جایی به این کیفیت در خانه یک چالش مداوم بوده است. مطمئناً ، من به مناسبت ، خوشحالم از موفقیت هایم در حالی که کار می کنم با stovetop ساده Bialetti Mokka Pot یا دستگاه اسپرسو stovetop GROSCHE .

من در ابتدا فلر را به عنوان یک سازنده بالقوه اسپرسو قابل حمل برای کمپینگ دوست داشتم و شاید برای یک ون کامپوتر نیز باشم ، اما خیلی سریع خانه ای را در پیشخوان آشپزخانه من پیدا کرد و از آن زمان هنوز نمانده است.

کشیدن یک شات از اسپرسو با فلر در ابتدا کاری سخت و طاقت فرسا است ، اما واقعاً بین جایی بین سه تا پنج دقیقه طول می کشد. اگر عادت دارید از هر نوع دستگاه اسپرسو یا گلدان استفاده کنید ، سریع آن را انتخاب می کنید. اولین توصیه ای که به شما می کنم این است که سرمایه گذاری در چرخ دستی قصد دارد زندگی شما را با Flair بسیار بهتر کند و زمینه های شما هماهنگ تر باشد.

من با یک تیغه معمولی شروع به کار کردم ، دانه هایم را بعد از چند عکس کمی ریز خرد کنید و فهمیدم که نمی توانم به راحتی کار کنم. کمی سخت تر کشیدم و هنوز هم سخت تر ، با این فکر که ممکن است آن را از حالت قفل خارج کنم. در بعضی از مواقع ، تصمیم گرفتم که از کنجکاوی ، تعادل وزن بدنم را در این مورد قرار دهم ، که در آن مرحله قسمت رنگی مس از غرفه بهم خورد. اگر من کتابچه راهنمای دستورالعمل یا حتی برچسب هشدار دهنده کوچک را در دستگاه خوانده بودم ، می فهمیدم که نیمی از وزن بدنم به راحتی حد ضربان جمع شده و بالای فشار مورد نیاز برای کشیدن یک شات خوب به هر حال بود.

از زمان دریافت قسمت تعویض ، من کمی با احتیاط بیشتری عمل کردم و در نهایت ، مسئله این بود که بعضی اوقات لوبیای خود را خیلی ریز خرد می کردم و اصلاً مانع از کشیدن شلیک نمی شدم. کافی است که بگوییم سرمایه گذاری در چرخ دستی بهترین کار بود.

منحصر به فرد ترین مورد در مورد Flair این است که از یک سر دم کن جداکننده قابل استفاده است که می توانید جداگانه آن را نیز خریداری کنید تا اگر برای چند نفر عکس می گیرید ، می توانید آنها را جمع کنید و دیگر نیازی به تمیز کردن و ضربات شلیک بین کشیدن نیست. هرکدام. – اوون برک

مزایا: مقرون به صرفه ، عکس ضخیم و غنی از خامه ایجاد می کند ، تمیز کردن آن آسان است ، روی پیشخوان زیبا به نظر می رسد

منفی: اگر در حال ساخت اسپرسو برای بیش از خودتان باشید ، بارگیری مجدد آن کمی دردناک است (اما این مسئله کم و بیش در مورد هر دستگاه اسپرسو تک لیتری اتفاق می افتد)

در آمازون با قیمت 154.00 دلار بخرید

بهترین دستگاه اسپرسو اهرمی
لا پاونی
لا پاونی
Europiccola La Pavoni یک ماشین بی انتها است که بسیار عالی به نظر می رسد و یک عکس عالی را می کشد.
You might be a little intimidated at first: This is your step up from the Flair, but keep in mind that operating this machine and its attached boiler and steamer still requires a bit of work. Your tamping and grinding skills are still at play, and only practice will get you to the point of being able to pull a good shot more often than not.

چندین شرکت در حال ساخت دستگاه های اهرم اسپرسو هستند ، اما لا پاونی بیش از صد سال است که آنها را ساخته و ما دوست داریم فکر کنیم این شرکت می داند چه کاری انجام می دهد. دستگاه های اهرم La Pavoni مانند مخازن ساخته شده اند و تقریباً از هر پلاستیک استفاده می کنند ، جز درپوش دیگ ، دسته و دستگیره بخار ، که برای چوب قابل تعویض است . این باعث می شود تمیز کردن یک سینچ ، و همچنین به معنای ماندگاری این چیزها باشد. تا زمانی که شما کاری فاجعه بار انجام ندهید ، به احتمال زیاد آن را به نسل های آینده منتقل خواهید کرد.

اما ، تا زمانی که لا پاونی را از خط عبور ندهید ، احتمالاً حرکت چندانی نخواهد داشت. با 14 پوند ، بهترین کار این است که یک قوطی راحت و زیبا و خوش ذوق را روی یک پیشخوان آشپزخانه انتخاب کنید و هرگز آن را واقعاً جابجا نکنید. این دستگاه قابل حمل به هیچ وجه نیست و اگر به دنبال چیزی هستید که بتوانید از آن دور شوید ، این طور نیست.

به طور خلاصه ، حتی نسبتاً خوب از La Pavoni خود نیز مراقبت کنید و احتمالاً برای چند دهه آینده از شما و مال شما بسیار مراقبت خواهد کرد. – اوون برک

جوانب مثبت: طرحی کلاسیک که در هر آشپزخانه ، چند قسمت پلاستیکی خوب به نظر می رسد

منفی: ارزان نیست ، کمی طول می کشد تا بتوانید یک ضربه را کامل بگیرید

در آمازون با قیمت 899.00 دلار بخرید

نحوه تمیز کردن دستگاه اسپرسو
فنجان قهوه دستگاه اسپرسو
Shutterstock
دستگاههای اسپرسو ساده ترین کارها برای تمیز کردن نیستند. هر دستگاه متفاوت است ، اما CafeLounge نکات اساسی خوبی برای مبتدیان دارد که باید برای اکثر دستگاه ها اعمال شود.

بیرون را مرتباً تمیز کنید. بهتر است این کار را قبل و بعد از هر بار استفاده کنید تا از میکروب ، گرد و غبار و ذرات دیگر در دستگاه شما تداخل نشود.
با جریان آب از طریق آن ، داخل دستگاه خود را تمیز کنید. هر دستگاه فرآیند کمی متفاوت خواهد داشت و برخی از تولید کنندگان نکات و پیشنهاداتی را در کتابچه راهنمای کاربر ارائه می دهند. CafeLounge و سایر پیشنهادات مخلوط کردن 2 اونس است. سرکه در 20 اونس. برای تمیز کردن دستگاه و هرچه تمام تر آب ، هر چند وقت یکبار. البته بعد از استفاده از سرکه ، حتماً آن را سه بار با آب بشویید تا از طعم سرکه سرکه در اسپرسو بعدی خود دوری کنید.
گره و چرخ خردکن را تمیز کنید. می توانید با قلم مو از زمین های اضافی گرد و غبار کنید. بعد از هر بار استفاده هر دو را تمیز کنید.
هر قسمت قابل جابجایی را جدا کرده و بشویید و آنها را در ماشین ظرفشویی خود ریخته و یا برای داشتن صابون و آب تمیز کننده آب آنها را بشویید. لازم نیست این قسمت را هر روز انجام دهید ، بلکه سعی کنید این کار را بیش از یک بار در ماه انجام دهید.
دستورالعمل دستگاه خود را دنبال کنید. می توانید از پاک کننده های مخصوص اسپرسو نیز استفاده کنید ، اما حتماً تمام این مراحل را دنبال کرده و دستورالعمل های ویژه دستگاه خود را در دفترچه راهنما بررسی کنید.

هر آنچه برای ساخت اسپرسو لازم دارید
اسپرسو
پیکسل
برخی از ماشین آلات با تمام لوازم جانبی مورد نیاز برای تهیه اسپرسو همراه هستند ، اما برخی دیگر این کار را نمی کنند. بررسی کنید که آیا دستگاه شما دارای لوازم جانبی قبل از خرید آنها است یا خیر. در صورت تمایل به شیر فوم برای کاپوچینسینو یا لات ، و یک ماساژ دهنده برای فشار دادن قهوه قبل از تهیه اسپرسو به یک آسیاب نیاز دارید. ما توضیح می دهیم که چرا به هرکدام احتیاج دارید و توصیه می کنید کدام یک را در زیر خریداری کنید.

بهترین چرخ قهوه ای که می توانید خریداری کنید
اگر دستگاه شما دارای یک چرخ داخلی نیست و از غلاف استفاده نمی کند ، شما نیاز به یک چرخ چرخ دارید. چرخ های بری بهترین هستند و باید سعی کنید قدرتمندترین موردی را که می توانید پیدا کنید. نکته مهم این است که قهوه را به طور مساوی خرد کنید که مخصوص دستگاه اسپرسو باشد. شما بیشترین طعم ها و کرم ها را از لوبیا های کاملا زمینی دریافت خواهید کرد.

در اینجا یک گزینه بودجه وجود دارد: آسیاب قهوه سرامیک Hario Skerton را با قیمت 41.24 دلار در آمازون خریداری کنید

در اینجا گزینه ای برتر وجود دارد: چرخ قهوه Baratza Encore Conical Burr را در آمازون با قیمت 139.00 دلار خریداری کنید

بهترین شیر برنجی که می توانید خریداری کنید
برای اکثر این دستگاه ها به یک پارچ شیر شکن و یک شیر فرعی برای دیگران در این لیست احتیاج دارید.

اگر دستگاه شما دارای یک گرسنه بخار شونده نیست ، می توانید راهنمای کامل ما در مورد بهترین شیرهای شیر را در اینجا بخوانید.

اگر دستگاه شما دارای یک گره بخار شونده است ، اما هیچ پارچ مهار کننده ای ندارد ، می توانید پارچ شیری Rattleware 20-Ounce Latte Art Milk را در آمازون با قیمت 18،75 دلار خریداری کنید

بهترین دستکاری که می توانید بخرید
دستکش ابزاری نفیس است که به طور مساوی زمینه های شما را فشرده می کند تا بتوانید در هنگام تهیه اسپرسو بهترین استفاده را از دانه های قهوه خود داشته باشید.

در اینجا یک گزینه مقرون به صرفه وجود دارد: Rattleware 53 میلیمتری آلومینیوم Tamperware را در آمازون با قیمت 30.85 دلار خریداری کنید

سایر راهنماهای بزرگ دنده قهوه ما را ببینید
آسیاب قهوه سرامیکی Hario Skerton ، 39.24 دلار
آمازون
بهترین سازندگان قهوه که می خواهید قهوه قطره ای یا اسپرسو بخرید ، خریداری می کنید
یک قهوه ساز بزرگ می تواند نوشیدنی شما – و صبح شما – را خراب کند. اینها بهترین سازندگان قهوه ای هستند که می توانید خریداری کنید ، چه می خواهید قهوه قطره ای ، فرانس پرس ، اسپرسو ، پوره یا سازنده قهوه دم کرده استفاده کنید.

در اینجا بهترین سازندگان قهوه می توانید خریداری کنید:

بهترین تولید کننده قهوه قطره ای: Bonavita BV1900TS قهوه ساز قطره ای
بهترین تولید کننده قهوه قطره ای بالا: Brim 8-Cup Pour-Over Kafe
بهترین دستگاه قهوه ساز زیر 40 دلار: دستگاه قهوه BVMC-SJX33GT
بهترین دستگاه قهوه ساز زیر 50 دلار: قهوه ساز 12 لیوان قهوه Hamilton Beach
بهترین قهوه در حال ریختن: آبجو قهوه تنها جام فنجان آماده Melitta
بهترین مطبوعات فرانسه: SterlingPro French Press
بهترین دستگاه تولید آب سرد: دستگاه قهوه ساز 4 لیوان سرد OXO Good Grips
بهترین سازنده اسپرسو stovetop: Bialetti 6-Cup Stovetop Espresso Maker
بهترین دستگاه اسپرسو: دستگاه اسپرسو Breville Barista Express
بهترین پرس فرانسه که می توانید خریداری کنید
شما می توانید قهوه را به چند روش دم کنید ، اما بسیاری از معتادان کافئین به روش فرانسه پرس سوگند می خورند. از بین همه مطبوعات فرانسه که ما تحقیق کردیم ، این موارد مورد علاقه ما است:

بهترین کیفیت بالا: قهوه ساز فرش مطبوعات فرانسوی فولاد ضد زنگ فریلینگ دو جداره
بهترین قیمت: Bodum برزیل قهوه ساز مطبوعاتی فرانسه
بهترین فولاد ضد زنگ مقرون به صرفه: فولاد ضد زنگ دو جداره SterlingPro France Press
بهترین سفر مناسب: سفره استیل ضدزنگ Bodum France Press Mug Press Press
بهترین سازندگان اسپرسو stovetop که می توانید خریداری کنید
بعد از ساعت ها ساعت تحقیق ، آزمایش و بارگیری بی رویه کافئین ، اینها بهترین سازندگان اسپرسو هستند که ما پیدا کرده ایم که قهوه ای بسیار خوب و خوشمزه درست در خانه درست کنیم:

بهترین موارد کلی: سازنده Espresso سازنده Stovetop Espresso Moka Express 6-Cup Bialetti
بهترین اجاق گاز: GROSCHE Milano Stovetop Espresso Maker
بهترین گلدان موکا لوکس: سازنده استرس اسپرسو سازنده فولاد ضد زنگ C Cupinox Roma 6 Cup
بهترین قیمت قابلمه موکا : قهوه ساز Bialetti Kitty Espresso
بهترین عکس های اسپرسو- esque: سازنده اسپرسو ساز Bialetti Mini Express
گلدان موکا به نظر می رسد : 6-جام Alessi Pulcina Stovetop Espresso ساز
بهترین قابلمه موکا برقی: قهوه ساز Delonghi EMK6 Alicia Electric Moka Espresso
بهترین چرخ های قهوه ای که می توانید خریداری کنید
قهوه تازه خرد شده اعتیاد آور و خوشمزه است. اگر می خواهید هر روز صبح نوشیدنی مناسب تهیه کنید ، به یک چرخ قهوه نیاز دارید. بعد از تحقیقات زیاد و انجام آزمایشات ، ما دریافتیم که اینها بهترین چرخ های قهوه ای هستند که می توانید خریداری کنید:

بهترین حالت کلی: براتزا Encore Conric Burr Grinder
بهترین قیمت برای زیر 100 دلار: آسیاب بی نهایت Burr Grinder
بهترین قیمت برای زیر 50 دلار: چرخ قهوه برقی حرفه ای KRUPS GX5000
بهترین تیغه: ادویه برقی و چرخ قهوه KRUPS F203
بهترین کتابچه راهنمای کاربر: چرخ قهوه دستی کوچک باریک Hario Mini Mill
بهترین برترین شیرهایی که می توانید خریداری کنید
اگر عاشق کاپوچینو هستید ، به یک فروت شیر ​​عالی نیاز دارید. پس از تحقیق و آزمایش بسیار ، بهترین مواردی که یافتیم:

بهترین حالت کلی: فولاد ضدزنگ HIC شیر فروت
رتبه دوم: شیرین فروم Bodum Latteo
بهترین لوکس: شیر شیرینی قهوه ای Breville شیر
بهترین برقی: شیر برقی Nespresso Aeroccino برقی
بهترین برقی ارزان قیمت: شیر برقی اتوماتیک Epica Automatic Electric
بهترین دستکاری هایی که می توانید برای دستگاه اسپرسو خریداری کنید
اگر دوست دارید اسپرسو را در خانه درست کنید ، برای اطمینان از آماده بودن زمینه های شما برای تهیه بهترین عکس اسپرسو ، به یک دستمال با کیفیت بالا نیاز دارید.

در اینجا بهترین بروشورهای اسپرسو می توانید خریداری کنید:

بهترین دستمال اسپرسو برای علاقه مندان: فشار مطبوعات
بهترین دستمال اسپرسو برای افرادی که دست کوچک دارند: دستگیره گرد Rattleware
بهترین مخروط اسپرسو برای فیلترهای کوچک: Apexstone Tamper
بهترین طعم اسپرسو با طرح کلاسیک: Reg Barber Tamper
مشترک شدن در خبرنامه ما.

بهترین پیشنهادات را در صفحه کوپن های ما پیدا کنید .