بهترین برند سبزی خرد کن صنعتی

بهترین برند سبزی خرد کن صنعتی

قبل از اینکه به بررسی و شناخت بهترین برند سبزی خرد کن صنعتی بپردازیم ، بهتر است که بدانیم دستگاه سبزی خردکن صنعتی چیست و چه فرقی با سبزی خردکن های خانگی و کوچک دارد. آشپزخانه های صنعتی ، رستوران  های بزرگ و کترینگ هائی که تعداد غذای تهیه شده در آنها زیاد است ، برایشان مقرون به صرفه نیست سبزی یا مواد اولیه غذاهایشان که می بایست خرد شوند بصورت آماده خریداری گردد و یا توسط  دستگاه های کوچک خانگی اقدام به خردکردن انواع سبزیجات و دیگر مواد غذایی نمایند .

با توجه به اینکه مقدار سبزیجات خرد شده ای که می بایست بصورت روزانه و تازه خرد شوند از وزن بالایی برخوردار هستند ، چنانچه توسط یک دستگاه کارآمد ، با قدرت و با ظرفیت بالا صورت پذیرد علاوه براینکه در مقدار زمانی که توسط کاربر دستگاه صرف می گردد ، صرفه جوئی می گردد با توجه به معیارها و نیازهای درنظر گرفته شده ، سبزیجات و سایر مواد غذایی خرد شده ازکیفیت بالاتری برخوردار می باشند .

تقسیم بندی انواع سبزی خردکن صنعتی

دستگاه های سبزی خردکن صنعتی به دو صورت سطلی و بشقابی تقسیم می شوند . قیمت سبزی خردکن ها براساس فلز و آلیاژ استفاده شده در بدنه و قطعات ، قدرت موتور و ظرفیت مخزن آن تغییر می کند .

از بهترین برندهای موجود در بازار ایران که توانسته است مصرف کنندگان و متقاضیان دستگاه های سبزی خردکن صنعتی را به خود جلب نموده و دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر دستاه ها می باشد ، سبزی خردکن صنعتی سبزیران است که جهت اطلاع از نحوه خرید و چگونگی تحویل آن می توانید به سایت بازار طلایی رجوع نمایید .

عوامل موثر بر قیمت بهترین برند سبزی خردکن صنعتی

همانطور که گفته شد قیمت سبزی خردکن صنعتی براساس سه شاخصه ی اصلی نوع آلیاژ بدنه ، قدرت موتور و گنجایش مخزن دستگاه مشخص می شود . از انواع دستگاه سبزی خردکن سبزیران که به عنوان برندی معتبر در بازار مطرح است می توان به این موارد اشاره نمود :

  • سبزی خردکن 5 کیلوئی سبزیران مدل 750 مارال .
  • سبزی خردکن بشقابی سبزیران .
  • سبزی خردکن 5 کیلوئی سبزیران مدل 909 کاسپین .
  • سبزی خردکن 10 کیلوئی سبزیران مدل اتم 4500  .
  • سبزی خردکن سطلی سبزیران مدل 950 فوکو .

از انواع سبزی خردکن های صنعتی سبزیران هشت نوع دیگر و نیز ده ها مدل سطلی صنعتی ویژه فست فودها ، رستوران ها و آشپزخانه های کوچک و امثال آن که مقدار مورد نیازشان برای خردکردن سبزیجات کمتر است تولید گردیده و موجود می باشد ، که با مراجعه به سایت شرکت بازار طلایی ، اطلاعات کاملتری دراختیار شما خواهد بود.

مدل های دیگری از سبزی خردکن ها

از دیگر انواع دستگاه های سبزی خردکن صنعتی ، نوع سطلی آن است که برند معتبر سبزیران در گنجایش های 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 10 و 15 کیلوئی با استفاده از بهترین آلیاژ استیل ضد زنگ و رطوبت نگیر 304 اقدام به تولید آنها نموده است . قبل از اینکه یکی از انواع آنها را تهیه نمایید ، با مراجعه به سایت شرکت بازار طلایی علاوه برآگاهی از قیمت و موجودی آنها ، اطلاعات فنی و مهندسی هریک از انواع سبزی خردکن های صنعتی سبزیران را مطالعه فرمایید .

انواع دستگاه های سبزی خردکن سطلی صنعتی سبزیران ، دارای بدنه استیل ، تأمین شونده از برق تک فاز شهری و با قدرت موتورهای 180 وات به بالا با تناسب به مقدار گنجایش مواد غذایی و سبزیجات در مخزن آنها می باشند. قطر دهانه انواع دستگاه های سبزی خردکن سطلی از 22 سانتیمتر به بالا می باشند .

ویژگی خاص تمامی انواع دستگاه های سبزی خردکن سبزیران این مورد است که تمامی قطعات درگیر با سبزیجات و مواد غذایی که توسط ایت دستگاه خرد می شوند ، به سادگی جهت شستشو و تمیز کردن جدا شده و شستشوی آنها به راحتی امکان پذیر است .

تیغه ی خردکننده استفاده شده در دستگاه از فولاد ضد زنگ بوده و به مرور زمان دچار ریختگی ذرات فلزی از آن نمی گردد . به علت استیل بودن بدنه ی دستگاه ، ذرات خرد شده سبزیجات به آن نمی چسبند و یا در لایه های آن نفوذ نمی کنند . به دلیل بکارگیری جوش آرگون در متصل کردن لبه های ورق بدنه ، شاهد زنگ زدگی و نفوذ ذرات ریز مواد غذایی نخواهید بود .

نکات مربوط به شستشوی بهترین برند سبزی خردکن صنعتی

کاربر دستگاه قادر است با استفاده از مواد شوینده  استاندارد ، سطوح داخلی و خارجی دستگاه را شستشو نماید بدون اینکه صدمه ای به سطح آن وارد گردد . از دیگر امتیازات دستگاه سبزی خردکن  صنعتی با برند سبزیران ، کم صدا و کم ارزش بودن آن درحین کار توسط کاربر است . در شیشه ای دستگاه این امکان را به کاربر می دهد که به راحتی در زمان خرد شدن سبزیجات و دیگر مواد غذایی ، میزان و مقدار آنها را با تناسب به نوع غذایی که جهت طبخ درنظر دارند کنترل نماید .

دسته های پلاستیکی  نصب شده  در کناره های مخزن سبزی خردکن سطلی صنعتی سبزیران  امکان جابجایی را فراهم می نماید .  در انواع دستگاه های با مخزن های بزرگ ، تعبیه چرخ های قفل شونده باعث می گردد تا چنانچه درنظر داشته باشید دستگاه را به محل دیگری منتقل نمایید ، این کار را به سادگی انجام دهید . دستگاه های سبزی خردکن صنعتی سبزیران که توسط شرکت بازار طلایی ارائه می گردن ، دارای گارانتی و پشتیبانی هستند .

متخصصین و کارشناسان این شرکت آماده ی خدمت رسانی و پشتیبانی کامل از دستگاه هایی می باشند که توسط کاربران هتل ها ، رستوران ها ، فست فودها ، آشپزخانه های صنعتی ، آشپزخانه های ارگان های نظامی و شرکت های بزرگ و غیره مورد استفاده قرار می گیرند .

سخن آخر

در خاتمه باید به استحضار رسانید که در بازار مصرف انواع و اقسام دستگاه های سبزی خردکن با برند ها و مارک های گوناگون موجود می باشند . آنچه که در زمان خرید بیشتر باید به آن دقت نمود برندی است که از تعداد فروش بالا برخوردار باشد و نیز توسط متخصصین و کارشناسان آن مورد حمایت و پشتیبانی قرارگیرند ، که این سه ویژگی در برند سبزیران و شرکت بازار طلایی که بخش اطلاع رسانی و فروش را به عهده دارند صدق می کند .