بهترین انیمیشن های سریالی را در هیوا مووی دانلود نمایید

امکان ندارد اهل سینما و سریال باشید و انیمیشن های سریالی محبوب را ندیده باشید هرچند که برخی از آن ها کاملا سلیقه ای می باشند اما برخی ها هم گمان میکنند رده سنی آن ها برای کم و سن سالان اصلا پس ممکن است خیلی ها طرفشان نروند در اینجا وبسایت هیوامووی به شما بهترین انیمیشن های سریالی را که در جهان شناخته شده هستند معرفی خواهد کرد تا بتوانید بهترین هارا برای شروع ببینید و به دیدن انیمیشن های سریالی ادامه دهید چرا مطمئنن لذت خواهید برد.

 

ریک و مورتی یک اسم محبوب که احتمالا بارها آن را به صورت گذرا دیده اید بی شک اگر میخواهید شروعی خوب داشته باشید این انیمیشن میتواند برایتان بهترین انتخاب باشد این اثر محصول 2013 آمریکا می باشد و به کارگردانی و تهیه کنندگی Justin Roiland ساخته شده است و هم اکنون نیز فصل 4 آن در حال پخش می باشد و پس از وقفه چند ماهه پس از پخش 5 قسمت دوباره آغاز شده است و احتمالا 10 تا 13 قسمت داشت هباشد استقبال ها از فصل جدید این ساخته بسیار بالا بوده است.

انیمیشن های محبوب بسیار تاکنون ساخته شده اما در اینجا هیوامووی به شما بهترین را معرفی خواهد کرد پس با ما همراه باشید . عنوان بعدی ” سیمپسون‌ها” محبوب ترین انیمیشن یک دهه اخیرکه دارای 31 فصل می باشد و فصل آخر آن هنوز در حال پخش است و 21 قسمت از آن پخش شده است و هفته ای یک قسمت از آن منتشر می شود و استقبال بسیار بالایی از آن شده است پس اگر به دنبال انیمیشنی طولانی و پر محتوا میگردید حتما میتواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

نکته جالب راجب این ساخته پیش بینی هایی است که در آن شده است برای مثال قبل از ریاست جمهوری ترامپ اون در این انیمیشن رئیس جمهور آمریکا می باشد و همچنین نکته قابل توجه دیگر پیش بینی ویروس کرونا در آن است که حسابی قابل توجه قرار گرفت این ساخته را میتوانید با لینک مستقیم از وبسایت هیوا مووی دریافت نمایید.

منبع : https://hivamovie.com/