بخار شور روش انتخاب


بررسی اجمالی بخارشوی تمیز کننده
پاک کننده های بخارشوی در طی چندین سال گذشته برای چندین برنامه تمیز کردن بسیار محبوب شده اند. آنچه دستگاه تمیزکننده بخارشوی می تواند برای شما انجام دهد تمیز کردن بیشتر همه سطوح از قبیل کف ، رومیزی ، کاشی ، آشپزخانه و غیره به طور مؤثرتر و طبیعی تر از هر روش دیگری بویژه پاک کننده های شیمیایی است. آنها می توانند کنه های گرد و غبار و اشکالات رختخواب را از بین ببرند ، سطوح سخت را ضد عفونی کنند و حتی از اثاثه یا لوازم داخلی اثاثه یا بوی نامطبوع خلاص شوند. بوی تمیز مانده لبخند را به چهره هر کسی که به این روش جدید و سالم متعهد به تمیز کردن است ، می بخشد.

آیا به بخار شور تمیز کننده نیاز دارم؟
این یکی از آن وسایلی است که فکر می کنیم هرکسی می تواند از استفاده آن سود ببرد. این سؤال است که تصمیم بگیرید کدام نوع بخارشوی تمیز مطابق نیاز شما ، اندازه خانه شما و الگوهای استفاده احتمالی باشد. این به وضوح سالم ترین روش برای تمیز کردن خانه شما با استفاده از فشار آب و بخارشوی است.

چگونه یک بخارشوی تمیز کار می کند؟
اصل مسئله اصلی چگونگی کار یک دستگاه تمیز کننده بخارشوی در واقع بسیار ساده است. آب در دیگ گرم می شود. سپس آب از طریق شیلنگ به نوک منتقل می شود ، در آنجا به عنوان بخارشوی بخارشوی گرم بیرون می آید تا از وسیله ای کف ، بخارشوی دستی یا بسیاری از اتصالات متعدد دیگر بسته به نوع کار استفاده شود.

انتخاب پاک کننده بخارشوی
تصمیم بگیرید کدام یک از بخارشوی تمیز کننده ها را بخواهید: کفپوش بخارشوی کف ، دستگاه بخارشوی پاش دستی و لوازم کار کوچک منطقه یا یک دستگاه چند منظوره که تمام کارهای تمیز کردن را بهتر و سریعتر انجام می دهد.

راهنمای خریداران تمیز کننده بخارشوی
توصیه می کنیم چندین خانه بخارشوی تمیز در خانه داشته باشید. یک جارو برقی بخارشوی دستی و دستی برای انتخاب سریع من مناسب است و سبک تر و استفاده راحت تر است. بخارشویپزهای چند منظوره با قدرت بخارشوی و فشار بیشتر برای قدرت نظافت بهتر و سطح بهداشتی بالاتر فوق العاده مؤثر هستند.
نحوه استفاده از پاک کننده بخارشوی
هنگامی که چراغ آماده سبز را نشان می دهد ، مخزن به منظور گرم شدن آب ، آب را گرم می کند.
همیشه بگذارید دستگاه بعد از استفاده خنک شود و آب اضافی آن را خالی کنید. دستگاه تمیز کننده بخارشوی شما به این ترتیب طولانی تر خواهد شد.
هرچه می خواهید تمیز کنید ، سریع مالش ندهید و حرکت نکنید. در صورت جابجایی آهسته بر روی ناحیه به منظور تثبیت کامل و ضد عفونی کننده منطقه ، از پاک کننده های بخارشوی استفاده می شود.
انتخاب ابزار مناسب لوازم جانبی برای کار تفاوت زیادی در نتیجه دارد. پاک کننده های بخارشوی بهتر از لوازم جانبی عالی برای چندین کار تمیز کردن مانند تمیز کردن پنجره ها ، کوره ها ، اجاق گاز ، اثاثه یا لوازم داخلی برخوردار هستند. حتماً روی دفترچه راهنما خود بررسی کنید. استفاده از اسپری تمیز کننده غیر سمی قبل از اینکه بخارشوی لکه ای روی فرش یا اثاثه یا لوازم داخلی ببافید باعث بهبود نتایج به صورت نمایی می شود.
از کجا می توان از پاک کننده بخارشوی استفاده کرد
مکان ها و کارهایی که یک بخارشوی پاک کننده می تواند به مراتب بهتر از هر چیز برطرف و تمیز کند ، یک لیست طولانی است. موارد مورد علاقه ما عبارتند از: کف کاشی ، ضد عفونی کننده سطوح آشپزخانه و سرویس بهداشتی ، لکه ها و لکه های روی فرش و اثاثه یا لوازم داخلی ، لکه های گروت ، کشتن کنه های گرد و غبار از ملافه و تشک ، تمیز کردن پنجره ها ، از بین بردن بو از سینک های آشپزخانه و سطل زباله ، کباب های BBQ ، علفهای هرز بین پاسیو سنگها و خود سنگ ها هنگام پوشاندن در جلبک های سبز ، کشتن لانه های مورچه ها در خارج ، برداشتن کاغذ دیواری ، اثاثه یا لوازم داخلی اتومبیل ، درخشیدن وسایل آشپزخانه ، تمیز کردن اجاق های آشپزخانه پخته شده روی خامه ، تمیز کردن حمام حمام ، شستن پنجره ها ، پاشیدن هوا که باعث می شود بخارشوی آب به ذرات موجود در هوا متصل شود و در آنجا سنگین تر شده و به کف جایی که می توان آنها را تخلیه کرد ، رها شود ،

ویژگی های بخارشوی تمیز کننده
ویژگی های تصفیه هوا که فکر می کنیم مهمترین آنها هستند موارد زیر است:

دمای بخارشوی در نوک. بیش از 275 درجه فارنهایت بهترین است.
یک دیگ فولادی بهترین است و ما دیگهای بخارشوی پر کن را ترجیح می دهیم ، به این معنی که شما می توانید به اضافه کردن آب ادامه دهید و تمیز کردن خود را بدون گرفتن استراحت به پایان برسانید تا دستگاه خنک شود. این گزینه فقط در دستگاه های بخارشوی چند منظوره است.
ضمانت طولانی یا طول عمر کل دستگاه یا دیگ بخارشوی مهم است.
گزیده ای از ابزارهای با کیفیت خوب و ترجیحاً از درجه تجاری ، که باعث می شود همه تفاوت در چگونگی کارآمد بودن در انجام وظیفه خود ایجاد کنند.
آیا بخارشوی تمیزکننده بخارشوی دارای خاصیت ضد عفونی کننده با استفاده از بخارشوی و بدون مواد شیمیایی است؟
توجه داشته باشید که کیفیت بخارشوی تمیز کننده در قسمت داخلی و قطعات مورد استفاده قرار گرفته است ، که به ایمنی طولانی مدت دستگاه کمک می کند.
همیشه درپوش ایمنی داشته باشید تا خیلی زود از باز شدن دستگاه جلوگیری کنید.
شاخص فشار متغیر و قابلیت تنظیم. به اندازه کافی عجیب ، پاک کننده های بخارشوی با فشار متوسط ​​کار می کنند. گاهی اوقات دستگاه شما برای رسیدن به فشار مطلوب به استراحت نیاز دارد.