بازار مسکن فردیس زیر رصد نظارتی

[ad_1]

بهزاد پرویزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اداره تعزیرات حکومتی،سازمان ثبت اسناد و اتحادیه املاک موظف هستند پیگیری ها و بازرسی های لازم را به عمل آورند و نتایج آن را به فرمانداری و به ویژه به مردم شهرستان اعلام کنند تا شاهد سازماندهی خوب در این زمینه باشیم.

وی با بیان اینکه مشکل خرید و فروش مسکن و اجاره کشوری است، افزود: این موضوع توسط مسئولان امر رها شده که باید اتحادیه املاک،تعزیرات حکومتی و ثبت اسناد پاسخگو باشند.

پرویزی  با بیان اینکه قیمت خرید و فروش و اجاره مسکن فردیس درحال افزایش است، اظهار داشت: این امر می‌تواند آسیب ها و مخاطرات جدی برای اقشار آسیب‌پذیر و کم‌درآمد وارد کند.

وی اظهار داشت: اگر ظرف چند روز آینده نسبت به تمهیدات لازم از سوی دستگاهها انجام نشود در فرمانداری به این موضوع رسیدگی خواهد شد.

معاون فرماندار فردیس گفت: در این راستا جلسه ای برای بررسی روند افزایش قیمت مسکن و ساماندهی وضعیت بازار با حضور اداره تعزیرات حکومتی و اتحادیه املاک برگزار شدکه  دستگاههای مربوطه موظف هستند که نسبت به افزایش و تشدید بازرسی و نظارت به بازار و همچنین املاک شهرستان اقدام و با متخلفان برخورد کنند.

پرویزی افزود: وضعیت بازار مسکن مناسب نبوده و این کوتاهی نارضایتی مردم و شهروندان را فراهم آورده است.               

شهرستان ۶۰۰ هزار نفری فردیس در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

[ad_2]

Source link