این WalkAide – بررسی محصول

[ad_1]

این WalkAide جدید مورد تایید FDA پزشکی محصول است که به سادگی می تواند کمک به مردم بهتر راه برود. چگونه ؟ – این دستگاه های پزشکی را فراهم می کند فاس (تحريک الکتريکی عملکردی) برای کمک به مردم با رها کردن پاک کردن پای خود را به عنوان آنها راه رفتن.

که می توانید با استفاده از WalkAide?

بیمارانی که پا رها می توانید از مزایای استفاده از این دستگاه است. بیشتر به طور خاص افرادی که به نفع بسیاری از این دستگاه های پزشکی هستند کسانی که رنج می برد رها کردن پا با توجه به شرایط خاصی است. این شرایط شامل مغز و ستون فقرات, بیماری ها, یک CVA (سکته مغزی) MS (مولتیپل اسکلروزیس) یک آسیب نخاعی, TBI (ضربه مغزی), تومور مغزی یا CP (فلج مغزی).

چرا از آن است که متفاوت از “سنتی” AFOs (مچ پا کفی طبی)

اول یک AFO یک بند است که کمک می کند تا مردم راه رفتن بهتر است. آن است که به طور معمول ساخته شده از پلاستیک و طراحی شده است برای کمک به مردم در راه رفتن بهتر است. به طور معمول این است که سفارشی ساخته شده بریس اما آن را می تواند در پیش ساخته طرح به عنوان به خوبی. – این WalkAide گزارش تجزیه و تحلیل حرکت یک بیمار را از پا و پا با “سنسور پیشرفته با تکنولوژی”. این WalkAide خواهد شد و سپس با ارسال یک سیگنال الکتریکی به بیمار پرونئال عصب قرار گرفته است و در طرف پایین پا. در خاص این عصب است و در واقع در خارج از جنبه های کمتر پا و کمک می کند تا برای کنترل حرکت در پا و مچ پا.

چگونه یک فرد دریافت WalkAide?

این دستگاه تجویزی پزشکی از پزشک خود. پس از دستگاه پزشکی تجویز بیمار نیاز به ارزیابی توسط یک credentialed و آموزش پزشکی فردی مانند orthotist. – این دستگاه خریداری شده است در فروشگاه ها مانند دستگاه های دیگر می تواند مانند راه رفتن عصا.

چگونه یک بیمار با استفاده از WalkAide?

با توجه به WalkAide سایت این دستگاه را می توان در تمام طول روز. اما بیماران باید آن را حذف و خاموش کردن WalkAide قبل از رفتن به رختخواب در شب. این تنها حس می کند اگر دستگاه مورد استفاده قرار گیرد برای راه رفتن به هر حال. بسته به نوع استفاده در سطح WalkAide نیاز به خمیر relpacements هر دو یا سه هفته. Reuseable باتری خوبی خواهد بود در یک مورد مانند این.

این WalkAide نیز ضد آب.

توجه: این اطلاعات سلامت. اگر چه این خوب است, اطلاعات, بهتر است به توصیه های پزشکی در مورد این دستگاه را از محلی دارای مجوز orthotist یا حرفه ای پزشکی. بسیاری از مردم به نامزدهای این دستگاه, اما نه همه مردم با رها کردن خواهد بود قادر به استفاده از این دستگاه به طور موثر.

[ad_2]